Kezdőoldal » Utazás » Európa » Őszintén! Hogy lehet 1 millió...

Őszintén! Hogy lehet 1 millió alatt megoldani egy nyaralást?

Figyelt kérdés

Mi kb ennyit (kicsivel többet, talán 100-200ezerrel) költöttünk mindig egy-egy nyaralásra, pedig különösebben nem volt nagy durranás egyik sem, és mindig busszal, vagy vonattal mentünk, és minden túlzás nélkül, ennyibe fájt.

Egyszerűen nem tudunk kevesebbet költeni. Segítsetek kérlek, hogy hogy lehetne kevesebből kihozni egy 10-14 napos nyaralást!



2013. jan. 9. 22:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha last minitben foglalsz eleve okkal olcsobb. Nem tudom hova mentetek de túl emssze nem hinném ha busz vagy vonat volt. nem is értem igy hogy jöhetett ki ilyen ár.... Olyan helyre menjetek ahol van ellátás, akkár all inculsive akkor nem kell kajára költeni. Sok műemlékbe muzeumba jártatok vagy mi a fenétől került ennyibe? Irhatnál helyet is hogy hol voltak ezek. Pl egy Egyiptomi all inclusive kijön fele ennyiből 3 főnek.
2013. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszáj 3 embernek különvonatot vagy -buszt bérelni!
2013. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%
All inclusive görögbe 1 hét bőven 200k alatt van fejenként. De ha megdobsz 800k val, megszervezem neked abból is ;)
2013. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy nem Hawaii-ra kéne menni.
2013. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, a kisházat nem kell megvenni, csak kibérelni!
2013. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Bravo...

Nem provokáció, komoly a kérdés.

Olvasgatom itt a válaszokat, és látom, hogy mások 250-300 ezerből kihoznak egy nyaralást, de nekünk komolyan ennyiből jön ki.

A szállás és az utazás a legolcsóbb, az meg van akár 150 ezerből is, ha apartmanba megyünk. De utána még reggelire-ebédre-vacsorára is költeni kell. Nem tudom, ti eddig hol jártatok, de egy vacsora 3 főre 30 euró alatt sehogy sem jön ki, és ez még csak az alsó határ, és hol van még ehhez a többi étkezés, főleg 14 napra. Rokonoknak ajándékok, meg magunknak pár dolog ami megtetszik.

Nyilván nem szoktunk spórolni, de ez akkor is sok szerintem.

Fakultatív kirándulásokra is szoktunk járni, mert nem szeretnénk semmi fontosat kihagyni, azok sem igazán olcsók, ugye.


szóval?

2013. jan. 10. 01:42
 17/46 A kérdező kommentje:

Hawaii és Ausztrália szép álom lenne, nameg a külön buszbérlés is.


11es válaszoló: first minute, nem last minute.

2013. jan. 10. 01:44
 18/46 A kérdező kommentje:
6-os: lehet, hogy dicsekvésnek tűnik, de PANASZKODOK. tényleg jó lenne kevesebből megúszni, mert ez túl sok pénz egy egyszerűbb nyaralásra. ha más megtudja 250ből, akkor én már annak is örülnék, ha nekünk 500ból menne.
2013. jan. 10. 01:46
 19/46 A kérdező kommentje:
10-es: azért azon, hogy "nem nagy durranás", nem pont a Balatonra gondoltam, hanem mondjuk görög szárazföld, Costa Brava (Spanyolo.), meg hasonlók.
2013. jan. 10. 01:48
 20/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell étteremben enni. Vásároljatok be a boltban.
2013. jan. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!