Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti is utáljátok Budapestet?

Ti is utáljátok Budapestet?

Figyelt kérdés
annyira utálom hogyha meghallom akkor a falat tudom kaparni. Ti is így vagytok vele? Szerintem semmi jó nincs benne és állandóan vihar van ott

2015. aug. 13. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

"De neked, hiszen pontosan úgy viselkedsz, mint azok, akikre tipikusan azt lehet mondani, hogy vidéki suttyó."


Budapest így mutatja meg, hogy mennyire kulturált?

Ne dedózzatok itt! Mindjárt megmondalak az óvónőnek! Vannak értelmes hozzászólások is.

2015. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
57%

"Budapest így mutatja meg, hogy mennyire kulturált?"


Ez azért szerintem még a kultúráltság határán belül van. Nem azt írta, hogy suttyó, hanem, hogy az ilyen viselkedésre szoktán mondani, hogy "vidéki suttyó".


Amiben teljesen igaza van. És ez nem azt jelenti, hogy a vidékiek suttyók, hanem hogy a kérdező


1. vidéki


2. egy suttyó

2015. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
csak mert rühellem Budapestet? ezért vagyok suttyó?? hát szép
2015. aug. 15. 09:56
 34/68 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért vagy suttyó, mert nem szereted Budapestet, hanem a stílusod miatt, ahogy előadod. Azért ne felejtsd el, hogy igen sokan élnek ott, akik egész életükben ott éltek és igen is szeretik és te ezeknek az embereknek fikázod a városukad. Még jó hogy berágnak rád az emberek. Persze nem kötelező szeretni.Van sok budapesti, aki soha nem költözne el vidékre, de senki nem jön ide hangosah fújjolni a te lakhelyedet. Mellesleg én imádom Budapestet.
2015. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
nem értem mit lehet benne imádni, mindegy ti tudjátok
2015. aug. 15. 22:18
 36/68 anonim ***** válasza:
73%

Nem is kell értened. Én meg nem tudom mit lehet imádni Mucsaröcsögébe. Mit lehet szeretni egy koszos tanyán, de van aki szereti, elfogadom és kész. Nem inditok róla topikot, hogy az mennyire egy fos hely!.

Azt imádom, hogy a szülővárosom. Ott vannak a gyökereim, a múltam, az emlékeim, a családom, a barátaim. Szeretem, hogy van élet. Bármi elérhető távolságban van. Nincsenek akadályok, szeretem, hogy tele van történelemmel. Aminek szépnek kell lennie az szép. Van persze csúnya része is, de a szépet kell meglátni és örülni neki, nem pedig a csúnyán kattogni.

Te meg örülj csendben magadnak, hogy ott élsz ahol élsz.

2015. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
elmondom h városban élek és nem egy tanyán. Ez a baj a pestiekkel, hogy ami nem Budapest az nekik már egyenlő a tanyával... na ez az egyik ok amiért nem szeretlek titeket
2015. aug. 15. 23:42
 38/68 anonim ***** válasza:
84%
A tanya egy példa volt és én em utállak. Ez a különbség köztünk. Én elfogadom a véleményed.
2015. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
Szabolcsi kisvárosból iskola után költöztem Budapestre (mindig is az álom otthonomat ott képzeltem el.) Nem szerettem ott élni. Mivel kisvárosból jöttem ahol rengetek embert ismertem. Találkoztam ismerősökkel boltba, utcán, a városba. Budapesten ilyen kapcsolatot nem tapasztaltam az emberektől. Átgázolnak embereken, szemetelnek amikor 2-3 m ott van egy szemetes. Nem szerettem a reggeli és délutáni dugókat, mert ahonnan én jöttem ott ilyenek nem voltak. 4 év kínszenvedés volt amíg ott éltem. Lakást eladtam és Debrecenbe költöztem, ami számomra a legmegfelelőbb már 10 éve lakok itt. Innen legalább nem kell 4 órát utazni, hogy a szüleimmel találkozzak hanem 1,5 óra alatt ott vagyok.
2015. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

@32: magyarázod a bizonyítványod.

De a "vidéki suttyó" és a "vidéki, suttyó" nem ugyan az.

A második azt jelenti, amit belemagyarázol, az első egy sztereotípián alapuló sértegetés és bár az bizonyos kultúrának a része, de nem dicsekednék vele.

2015. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!