Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti is utáljátok Budapestet?

Ti is utáljátok Budapestet?

Figyelt kérdés
annyira utálom hogyha meghallom akkor a falat tudom kaparni. Ti is így vagytok vele? Szerintem semmi jó nincs benne és állandóan vihar van ott

2015. aug. 13. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
49%

Város az, ahol hajnal 3kor tudok nagyképernyős TV-t venni.

Nagyváros, ahol ezt 40 percen belül házhoz is hozzák.

2015. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim válasza:
70%
Én sem bírom. Lepukkant szar az egész, tele egy csomó csóró suttyó prolival, cigánnyal, húgyszagú aluljárókkal, utcákkal, minden utcasarkon szar mekikkel, csomó fos plázával, hajléktalanokkal...
2018. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a proli?
2018. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik válaszolónak üzenném, hogy Pesten születtem, mindkét szülőm szintén, sőt még a nagyszüleim is, szóval ritka ízig-vérig Pestinek mondhatnám magam. DE! Én is legszívesebben letagadnám, annyira utálom. És pont az ilyen emberek miatt, akik nem bírják elfogadni és felfogni, hogy nem mindenki imád itt élni, és vágyik a nagyvárosi rohanós, idegölő életmódra. Hogy emiatt le vidéki suttyóznak? Hát sz...om le, megmondom őszintén inkább mondják azt, mint, hogy idióta nagyvárosi majom. Egyszerűen alig várom, hogy ki tudjak szabadulni innen. Annyira utálom a tömeget, a metrót, és úgy az egész tömegközlekedést, ami itt van, hogy azt elmondani nem lehet. Még, hogy jó a tömegközlekedés, aha, el lehet hamar jutni A-tól B-Ig az tény, de amúgy egy nagy rakás sz...r az egész. Az a tömegnyomor ami hétköznapokon van, áhhh. Az emberek is idegbetegek, állandóan kapkodnak, lesz..ják mi van a másikkal, felőlük meg is lehet dögleni az utcán, még taposnak is egyet rajtad, szó szerint. Ez a szöveg meg, hogy máshol nincs munka... Nincs a f...t nincs, érdekes minden családtagom talált munkát vidéken, és jól is keresnek. Ez csak azoknak a dumája, akik Budapest mániások.

Ez van, ez a véleményem, ahog ylehet el is húzok innét.

Az meg, hogy itt mindig vihar lenne? Az máshol is van, az a legkevesebb, azt még szeretem is. Pont, hogy ezt a kibírhatatlan meleget, ami ebben a b..i városban van, attól kapok már agyf..t...

2018. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Zsúfolt, zajos, mindenhol ember... hiába a csendes, nyugis helyek, oda kijutni is egy katasztrófa, szóval mindhiába...
2020. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt sem szeretem emellé hogy k.va nagy... mint valami börtön... nincs meg a két település közti határ és üresség szabadsága, mert ki sem tudom tenni a lábam. De legalább már nem sokáig kell elviselnem itt (remélem, soha többé!)...
2020. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon ronda, igénytelen hely. Zajos mocskos tele hajléktalannal és drogosokkal. Egy vidéki ember számára élhetetlen. Zsúfolt, lelketlen, természet 0. Tele szeméttel. A levegő minősége nagyon rossz. stb.
2022. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:

#9


Budapestre irigynek lenni? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


Én a dubai-i lakosokat irigylem, nem a pestieket...

2022. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!