Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A siófoki Hotel Ibizával van...

Handrea8001 kérdése:

A siófoki Hotel Ibizával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kuponos oldalon régebben vettem a szálláskupont ebbe a hotelbe, és még 3 hét, mire mennénk. Időről időre rákeresek, van-e már róla valami infó, hiszen elvileg aug. 1.-én nyitott. Itt láttam is a google-ban egy kérdést, de ha rákattintok a hivatkozásra, nem nyitja meg...kitörölte valaki? A hotel? Valaki ugyanis negatívnak tűnő történetét osztotta meg benne, a google-ban olvasható kezdő mondatok alapján (azért írom le, hogy mást ne tudjon csőbe húzni...). Kérem, aki ezt írta anno, vagy bármit tud a hotelről, írjon ide vagy privit, meg erősen aggódni kezdtünk...Előre is köszi!

2013. aug. 5. 13:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Aggódj is. Volt már itt pár pórul járt, aki ugyanúgy kupont vett és mégse tud menni nyaralni oda, mert a szálloda önkényesen visszamondta a leegyeztetett, kifizetett szállásokat.
2013. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
A hotel nem létezik! Átverés és sok károsult!
2013. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
Mi is vettünk kuponokat 08.05-től és 3-án lemondták emailban, hogy technikai okok miatt nem tudunk menni.Ennek a cégnek több helyen is van érdekeltsége Poroszlóra is vettünk kupont májusban akartunk foglalni novemberre volt csak hely, közben most is hirdetik a szállást az interneten.
2013. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 cassiopeias válasza:
Mi is nagyon pórul jártunk. Napokon belül mennénk nyaralni, a szallodakuponok.com-on keresztül vettük a kupont. Csereszállásról volt szó egy e-mailben de egyelőre semmit nem ajánlottak, a pénz meg állítólag vissza lesz utalva,de e-mailt még nem kaptam se a szállodától se a kuponoldaltól a telefont most már meg egyik sem veszi fel.Úgyhogy most a nyaralásra szánt pénz sincs a zsebembe és vadászhatok én szállás után úgy, hogy csak százezrekért akad szállás,mert a többit már lefoglalták. A legnagyobb csalódás lesz a gyerkőcnek ha mégsem megyünk.
2013. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Kicsiviri válasza:
Én is károsult vagyok a párommal együtt ebben az Ügyben...Ma írtam a szállodakuponoknak egy emailt hogy követeljük vissza a pénzünket.Meg is jött a válasz.Elküldte azt az emailt amit írt a szállodának hogy soron kívül utalják vissza a szép kártyára a pénzt ! Kíváncsi vagyok megkapjuk-e !Persze megköszöntem a szálloda.kuponnak hogy annyi embert átvertek !
2013. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Mi 12.-étől mentünk volna, minket már hívtak, hogy felejtsük el, "müszaki okok" miatt nem nyit.Nyaralás előtt 6 nappal... Akkor kérték, hogy küldjük meg az adatainkat, de az e-mailekre azóta sem semmi reakció. Csereszállást nem tudtak felajánlani, illetve biztosítani.


Mi a szallodakuponok.com oldalon vettük a kupont. Azoknak nagyobb az esélyük, hogy visszakapják a pénzüket, akik átutalással fizettek, mert a kuponos oldal elkezdte visszautalni. A facebookon olvastam már olyan kommentet, hogy visszakapták a befizetett összeget.

Itt pórul főképp mi jártunk, akik SZÉP-kártyával fizettünk közvetlenül a hotelnek. Az utalás a Club Thermál Kastély Kft., Poroszló névre ment, az üzemeltető ugyanaz. Szóval ezt a szálláshelyet sem ajánlom senkinek!! Az Ibizától azt mondták, hogy csak csütörtökönként utalnak. (Miért is????) Tehát már meg kellett volna kapjuk, péntek hajnal van. Vagy egy hetet várhatunk még, vagy futkoshatunk a saját pénzünk után, de az a biztos, hogy nem fogjuk annyiban hagyni.


Volt olyan, aki lement személyesen megnézni, egy lepukkant szállodáról van szó, amelyen nyoma sincs az állítólagos felújításnak. Címe: Siófok, Siófoki út 2. /Mert a Hotel Ibizából könnyen lesz Hotel Mona, vagy mit tudom én mi, mint ahogy a régi Hotel Pelso-t nevezték át Ibizának./


A google-n itt lehet megnézni:


[link]

2013. aug. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Valamiért nem működik a link, de írjátok be a címet és meglátjátok miről is van szó.
2013. aug. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére mindenhonnan mindenki jelentkezett, azaz emailezett a szállodakuponok.com, telefonon elértük a hotelt, azoknak emaileztem számlaszámot, visszaírtak, hogy vették az adatokat, igyekeznek, és a kuponos oldal is írt hamarosan, hogy az általuk felajánlott 10% kedvezményt hogyan érvényesítik, illetve a különbözetet visszautalják-e? Már aktiválták is az újonnan kiválasztott kuponomat. Ja, és a hotel is hívott telefonon, hogy elnézést kérnek, és esetleg egy későbbi időpontban nem ajánlhatnak-e fel valamit? Persze nem kértem, de akkor is, nekem nem annyira negatív a dolgok lecsengése, mint amennyire aggódtam korábban...
2013. aug. 9. 09:11
 10/53 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy legalább Nektek jól alakult. Nekünk közel 60.000,- Ft áll benne..

A négy e-mailből a hotel egyetlenegyre sem reagált!!! 2 e-mailcímükre is elküldtem őket.

Esetleg megírnád priviben, hogy melyikről irtak Neked?

A szállodakuponosok velem is nagyon rendesek voltak, ők mindig válaszoltak és felajánlottak másik lehetőséget is helyette, de addigra már találtunk másik szállást, amit nem fogunk tudni hétfőn kifizetni, mert még mindig nem kaptuk vissza az összeget.

Nekem még nem sikerült megnyugodnom....

Van valaki, aki rajtunk kívül még SZÉP-kártyáról utalt és már visszakapta?

2013. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!