Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A siófoki Hotel Ibizával van...

Handrea8001 kérdése:

A siófoki Hotel Ibizával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kuponos oldalon régebben vettem a szálláskupont ebbe a hotelbe, és még 3 hét, mire mennénk. Időről időre rákeresek, van-e már róla valami infó, hiszen elvileg aug. 1.-én nyitott. Itt láttam is a google-ban egy kérdést, de ha rákattintok a hivatkozásra, nem nyitja meg...kitörölte valaki? A hotel? Valaki ugyanis negatívnak tűnő történetét osztotta meg benne, a google-ban olvasható kezdő mondatok alapján (azért írom le, hogy mást ne tudjon csőbe húzni...). Kérem, aki ezt írta anno, vagy bármit tud a hotelről, írjon ide vagy privit, meg erősen aggódni kezdtünk...Előre is köszi!

2013. aug. 5. 13:43
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

Én már augusztus eleje óta "balhézok" velük, hiába!! Felajánlottak már nekünk is egy csomó lehetőséget, megköszöntük és kértük a kupon árának azonnali visszatérítését. Sem fenyegetésre, sem szép szóra nem történik az ígérgetésen kívül semmi.. Csak én ezt már meguntam.

Mi még nem kaptunk olyan levelet, hogy nem adnák vissza a pénzt, vagy csak decemberben.. De mik vagyunk mi? Jótékonysági bankok? Ha addig ülnek a pénzünkön, akkor szép hitelhez jutottak méghozzá kamat nélkül..

2013. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim válasza:
Nekem annyit írtak egy mondatban hogy várjak akkor decemberig és majd akkor adjak be visszatérítési kérelmet. Ezt nem szabad hagyni, sokunk pénze ott van náluk, valamit kell tenni.
2013. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Miért kellene dec.-ig várni? Hol van most a pénz? Kártérítési pert kell a nyakukba zúdítani.
2013. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Nekünk a legutolsó levelükben azt írták, hogy szept. 2-ig utalnak.
2013. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim válasza:
Ezek mindenkinek más hazugságot írnak. Rájuk kell bizony zúdítani egy pert, hogy rájöjjenek nem lehet játszadozni az emberek pénzével...
2013. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim válasza:
Van még valaki akinek nem küldték vissza a pénzét?
2013. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Többünknek nem utalták még mindig vissza....
2013. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim válasza:
Nekem sem utalták át! Pedig azt ígérték Szeptember 2-ig mindenkinek visszautalják!
2013. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Az ígérgetés,meg a hazudozás jól megy nekik.
2013. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim válasza:
A kuponos cégtől kell a pénzt visszakérni, hiszen ők csak akkor adják oda a pénzt "ezeknek" ha már a kupont beváltottuk. Most is hirdetnek Siófokra és ott az van irva, hogy abban az esetben ha a cég nem tud teljesiteni visszajár a pénz. Én az alkupontól vettem a kupont ők azt mondták visszautalják, de most állitólag várják az OTP visszaigzolását a kifizetésről. Ha megjön a pénz irok.
2013. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!