Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A siófoki Hotel Ibizával van...

Handrea8001 kérdése:

A siófoki Hotel Ibizával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kuponos oldalon régebben vettem a szálláskupont ebbe a hotelbe, és még 3 hét, mire mennénk. Időről időre rákeresek, van-e már róla valami infó, hiszen elvileg aug. 1.-én nyitott. Itt láttam is a google-ban egy kérdést, de ha rákattintok a hivatkozásra, nem nyitja meg...kitörölte valaki? A hotel? Valaki ugyanis negatívnak tűnő történetét osztotta meg benne, a google-ban olvasható kezdő mondatok alapján (azért írom le, hogy mást ne tudjon csőbe húzni...). Kérem, aki ezt írta anno, vagy bármit tud a hotelről, írjon ide vagy privit, meg erősen aggódni kezdtünk...Előre is köszi!

2013. aug. 5. 13:43
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
Sziasztok, mint hasonló cipőben járó, érdeklődnék tőletek, milyen fejleményekről tudtok az ügyben? Érdemes még feljelentést tenni, valamilyen csoporthoz csatlakozni, vagy egyáltalán kommunikál még a cég valakivel?
2013. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 Edke01 válasza:
Kedves hozzászólók! Kérek minden károsultat, hogy tegye meg a feljelentést a rendőrségen, még egyáltalán nem késő!!!! Sokat jelentene a csalás bebizonyításában!
2014. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
Fizettek valakinek vissza pénzt ettől a cégtől? Mert én folyamatosan csak automatikus üzeneteket kapok.
2015. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!