Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A siófoki Hotel Ibizával van...

Handrea8001 kérdése:

A siófoki Hotel Ibizával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kuponos oldalon régebben vettem a szálláskupont ebbe a hotelbe, és még 3 hét, mire mennénk. Időről időre rákeresek, van-e már róla valami infó, hiszen elvileg aug. 1.-én nyitott. Itt láttam is a google-ban egy kérdést, de ha rákattintok a hivatkozásra, nem nyitja meg...kitörölte valaki? A hotel? Valaki ugyanis negatívnak tűnő történetét osztotta meg benne, a google-ban olvasható kezdő mondatok alapján (azért írom le, hogy mást ne tudjon csőbe húzni...). Kérem, aki ezt írta anno, vagy bármit tud a hotelről, írjon ide vagy privit, meg erősen aggódni kezdtünk...Előre is köszi!

2013. aug. 5. 13:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
Az Ibiza Hotel miatt nagyon sok fenyegető telefont kaptam.Az országból is költözzek el,mert jönnek a srácok...,feljelentenek engem is stb Persze ez érthető is volt,de én csak egy alkalmazott voltam akinek megmondták,hogy mit is mondjon a telefonban.
2013. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
Nem mindenki kapta vissza a pénzét, pl. én sem!
2013. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk még, akik nem kaptuk vissza a pénzünket... Sőt szerintem többen, mint akik visszakapták. Reális esélyt hatósági segitség nélkül már nem is látok rá. Jelentkezhetsz tanunak, vagy ha Te is perelni akarod az elmaradt béred miatt, akkor beszállhatsz a költségekbe, többen tervezünk egy közös pert ellenük..
2013. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim válasza:
Van valahol egy külön fórum, ahol a károsultak összegyűltek? Én is csatlakoznék a pereskedéshez. Nehogy már a szemetek éljenek, mint hal a vízben a mi pénzünkből!
2013. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Sajnos nemigen találtam aktiv fórumot ezügyben, pedig rengetegen vagyunk károsultak. Javaslatom: aki még nem tette meg, tegyen feljelentést. Több helyről kértem tanácsot, állitólag a pénzünk visszaszerzésének legegyszerübb módja: fizetési meghagyást kérni közjegyzőtől. Egyszerübb, mint a peres eljárás, a lényeg, hogy a bizonyitékoknak elég erősnek kell lenniük. Ezt mondjuk megtámadhatják, de nem sok értelme van, mert polgári peres eljárássá alakul az ügy. Állitólag ilyen egyértelmü eseteknél lehet kérni pártfogó ügyvédet és ilyenkor nem vizsgálnak jogosultságot. Sajnos én nem tudtam elmenni, mert tőlünk nagyon messze van, és pici gyerkőcökkel vagyok itthon. Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy egy fillér nem sok, annyi sincs a bankszámlájukon.

Arra gondoltam, hogy a facebookon nyitnék egy zárt hotel ibiza károsultak csoportot, ahol naprakészen tudnánk információt cserélni. Sajnos, amig nincs más tag, a csoportot nem tudom létrehozni, de aki csatlakozna egy közös perhez (ügyvédhez), vagy csak információt szeretne megtudni, keressen meg priviben és ha van rá érdeklődés, akkor elinditom a csoportot.

2013. szept. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Keressétek a csoportot az fb-n, eltűnt a linkje! Hotel Ibiza károsultak
2013. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 V.M.Ági válasza:

Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy legtöbben hol tettetek feljelentést, mivel nem elszigetelten szeretnék élni ezzel a lehetőséggel.

Köszi a választ előre is!

2013. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Tudtommal Dunakeszin foglalkoznak az üggyel. Egyébként bemesz a legközelebbi rendőrségre, megteszed a feljelentést és jelzed, hogy nem egyedi esetről van szó, össze fogják vonni a többivel!
2013. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 Edke01 válasza:
Olvastam, hogy sokan várják vissza a pénzüket Guzy Györgytől, a csalótól a kuponok miatt, és van aki azt írja, hogy feljelentés...per...fizetési meghagyás kérése a folyamat. Azért írok, mert én ezt végig jártam. Engem 2 évig hitegetett, hogy majd ekkor meg akkor fizetni fog, aztán elegem lett, jártam a rendőrségen, mentem ügyvédhez, voltam bíróságon...és már 2 éve várom a csodát, hogy végre fizessen, mert persze mindent megnyertem hivatalosan. Nekem sok millióval tartozik, teljesen kisemmizett, hagyott éhezni, de őt ez sem érdekelte, az egész életemet tette tönkre, nem csak egy fizetésem bánta. Most sokakkal cserélnék, ha csak annyim ment volna rá. Fizetni önszántából nem akar, behajtani való pedig nincs rajta, mert semmi nincs a nevén. Azzal, ha összefognánk, max börtönbe lehet juttatni, de a pénzünket nem fogjuk viszont látni. Ha alakulna valami összefogás, szívesen csatlakozom.
2013. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
Kedves Sorstársaim! Én most szembesültem a ténnyel. Tavasszal megvettem a kupont, hogy ősszel a zalakarosi gyógyfűrdő szomszédságában pihenjük ki fáradalmainkat. A szállodakuponoktól irányítottak ide, mert hogy annak is az üzemeltetője ugyanaz. A sok kommentet elolvasva most már fogalmam sincs mit tegyek? Én pihenni szeretnék valahol elsősorban,másodlagos csak a pénz visszafizetése, de senkit nem tudok elérni. Ezek szerint ugrott mindkettő?
2013. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!