Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A siófoki Hotel Ibizával van...

Handrea8001 kérdése:

A siófoki Hotel Ibizával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kuponos oldalon régebben vettem a szálláskupont ebbe a hotelbe, és még 3 hét, mire mennénk. Időről időre rákeresek, van-e már róla valami infó, hiszen elvileg aug. 1.-én nyitott. Itt láttam is a google-ban egy kérdést, de ha rákattintok a hivatkozásra, nem nyitja meg...kitörölte valaki? A hotel? Valaki ugyanis negatívnak tűnő történetét osztotta meg benne, a google-ban olvasható kezdő mondatok alapján (azért írom le, hogy mást ne tudjon csőbe húzni...). Kérem, aki ezt írta anno, vagy bármit tud a hotelről, írjon ide vagy privit, meg erősen aggódni kezdtünk...Előre is köszi!

2013. aug. 5. 13:43
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
Sziasztok! Minket is átveretek! Mostmár telefonon sem lehet őket elérni és az e-mailre se válaszolnak! Kíváncsi vagyok a pénzünket visszakapjuk-e !? Arról nem is beszélvé ,hogy máshol szállást már nem találtám ,a szabadságot kivettüm ráadásul erre az időre fizetést sem kapunk! Úgy gondolom nem elég a pénz amit kifizettünk ,ezért kártérítés is járna.mellesleg azt az infót kaptam ,hogy ez a hotel soha nem is létezett! Ennek ellenére még mindig 30 db eladó kupon van az egyik kuponos oldalon!!!
2013. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
Létezik ott hotel, csak nem Hotel Ibiza a neve, hanem Hotel Pelso....
2013. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Nekem ma válaszoltak a hoteltől, hogy folyamatban van az utalás. Ha megérkezik, feltétlenül megírom!
2013. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap megérkezett a maradék is, az új, jóváírt kupon és az Ibizás kupon ára közti különbözet. Kitartás :)
2013. aug. 17. 08:08
 15/53 Kicsiviri válasza:
Én is harcolok a pénzünkért.Szép kártyával fizettem.Írtam már a szállodának ,a szálloda kuponosnak először szép szóval aztán már fenyegetve.....majd megint szép szóval.Kaptam is választ a szállodától.Felajánlott egy későbbi időpontot és két kb ugyan olyan minőségű "hotelt" persze szeptembertől -decemberig használhatnám fel.....A szabimat is nehezen kaptam meg erre a pár augusztusi nyárra.Basszus amúgy meg mi fürödni akartunk a Balcsiban nem pedig korcsolyázni !!!! Nem fogadtam el az ajánlatukat.Most még midig várom a válaszukat,kérem a pénzünket eddig nem sok sikerrel. Hotel Fortunában Siófokon vagy a Hotel Termál Ligetben Zalakaroson ez volt a két másik lehetőségem.......ja és hozzá járultak volna az utazási költséghez 5000ft-tal....Ez mind szép és jó,de amíg itt ők tököltek elszalasztottam egy jó pár lehetőséget,ami nem is volt olyan drága....A Balatoni nyárról már lemondhatunk de persze a pénzünkről nem fogunk !Amúgy azért reagáltak így mert meg lettek fenyítve a szállodakuponnal együtt hogy írok a fogyasztóvédelmiseknek..Ezért kaptam ezt az ajánlatot.Mi csak 20.000ft -ot buknánk,ami jó lett volna másra is...Most se nyár,se Balaton és a szabinkat meg tölthetjük máshogy el,pénz nélkül.....Én tanultam az esetből,messzire elkerülöm ezt a céget..........
2013. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Keresem azokat a károsultakat, akik még szintén nem kapták vissza a pénzüket, illetve azok jelentkezését is várom, akik nem elégszenek meg a kupon árának visszatérítésével, hanem kárpótlásra is igényt tartanak.
2013. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim válasza:
Most Irtak a Hotelből, hogy nem adják vissza a pénzt, hanem üdüljük le Zalakaroson, vagy a siófoki Hotel Napfényben dec 20-ig viccesek nem? Másnak is irtak?
2013. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim válasza:
Nekem is ma irtak,de én nemfogadok el semmilyen más lehetőséget csak a pénz visszautalássát
2013. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

Bepróbálkoztak... nehogy elfogadd ha nem szeretnéd tényleg!!! Nyaralás helyett vegyél ki szabadságot ősszel-télen?? Normálisak ezek, de tényleg?

Verd ki a balhét, mert abban biztos lehetsz, hogy aki a leghangosabban balhézik annak utalják vissza leggyorsabban. (Ha a helyükben lennél te kinek utalnád vissza a pénzt leghamarabb? A szótlan gyáva embernek? Vagy annak aki akár még a helyszínre is utazik, de legalábbis naponta kiveri a balhét náluk telefonon, emailben... ;)))


Ha 10-ből 1 elfogadja ezt a "nagyszerű" ajánlatot akkor már jól jártak... Pénz náluk marad, üres szoba meg úgyis van bőven ősszel-télen...

2013. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim válasza:
Azt irták vissza várjak decemberig és majd akkor próbálkozzak meg a pénz visszakérésével, ezek tiszta hülyék
2013. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!