Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mik Londonban a szálláslehetős...

Mik Londonban a szálláslehetőségek, lehet egy iszonyú drága lakásban nagy kauciókkal lakni, a másik lehetőség pedig egy lakás vagy szoba néger, török, indiai bevándorlókkal összezsúfolva?

Figyelt kérdés
Normális saját kislakás meg gondolom 350 ezer körül van, kaucióval, hosszú távra. Úgy láttam havi 200 ezer forintért lehet szobát bérelni airbnbn idegenekkel együtt lakva. Havi 175 ezerért hostelben lehet ágyat bérelni egy szobában 3-9 másik emberrel, négerekkel, indiaiakkal, törökökkel, meg lehet coachsurfolni 2-3 napot ha szép lány vagy és meg akar "szánni" valaki. Meg hallottam olyat h öreg nyugdíjassal lakott együtt valaki, bérelt nem tudom mennyiért szobát.
2013. dec. 8. 17:35
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Akkor miért Londonba megy mindenki és nem más olcsó angol városokba?
2013. dec. 9. 02:34
 22/34 anonim ***** válasza:

Mert az olcsó vidéki angol városban nincs közel sem ennyi munkalehetőség. Aki ismerős nélkül megy ki az nem teheti meg hogy hónapokig munka nélkül tengődjön külföldön.


Én inkább azt nem értem hogy miért ide jön mindenki mikor Európában van sokkal jobb hely is ahol több marad a zsebbe egy átlag vagy alap munka után. Elég csak a szomszédos Ausztriát említeni.

2013. dec. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Hát mert az angol az egyik legkönnyebb nyelv, a német meg az egyik legnehezebb. Tehát akkor ha jól értem aki Londonba készül, az készüljön fel a legnagyobb nyomorra, igen szűk helyre, penészes koszosságra, hangoskodó idegenekre, sok esőre és hidegre?
2013. dec. 9. 03:43
 24/34 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok, ezek szerint én vagyok ilyen hihetetlenül rohadt nagy mázlista akkor, hogy kb. 10 alkalomból mindig normális helyet fogtam ki. Nem értem, mert nekem a tesóm is volt kint, mielőtt én elkezdtem kijárni, és ő is mindig normális lakásban kapott normális szobát. Plusz néhány ismerősöm is hasonlókat mondott, amiket én a kérdezőnek. Vagy tényleg ennyire szélsőséges?
2013. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

En tapasztalatbol mondom, mi napi szinten 4-5 helyet neztunk meg mikor szobat meg studiot kerestunk. Meg az ugynoksegek is mutattak olyanokat hogy katasztrofa. Berepedt ablakok, lelakott butorok.

De mint mondtam ha szerencsed van ki lehet fogni. Ugyanigy ki lehet fogni jo foberlot es normalis lakotarsakat.

2013. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
És London melyik részén keresgéltetek, nem lehet hogy aki a jó helyeket látta az Nyugat-Londonban, a második válaszoló meg Kelet-Londonban lakott?
2013. dec. 9. 13:25
 27/34 anonim ***** válasza:
Londonon belul mindig is vagy Eszak-nyugaton, vagy Central-nyugaton laktunk, keleten max atutazoban jartam eddig. Foleg Golders Green, Swiss Cottage, Kilburn, valamint Westminster kornyekeken nezelodtunk, ez mind biztonsagos es jonak nevezheto kornyekek.
2013. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Jelenleg Bayswater-en lakunk ami Westminster egyik resze, London egyik legjobb kornyeke.
2013. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Akkor kelet a veszélyes gáz környék, a nyugat meg a lelakott igénytelen csövespenészes?
2013. dec. 9. 23:49
 30/34 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz. Keleten viszont jóval több olyan környék van ahová nem teszi be fehér ember a lábát szívesen sötétben. De London iszonyat nagy, keleten is vannak luxus övezetek szép számmal, meg üzleti negyedek. Nyugat London nyugisabb, biztonságosabb, de itt is lehet gettókat találni, én jártam már olyan helyen ahonnan pár 100 méter után visszafordultam.

Az meg hogy a lakások penészednek nem nyugat vagy kelet függő. A csilli-villi luxus és új építésű lakások nem penészesek, de azt mi meg nem tudjuk megfizetni. És megjegyzem hogy nem az összes lakás ilyen, de a megfizethető árkategóriában elég sok.

2013. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!