Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mik Londonban a szálláslehetős...

Mik Londonban a szálláslehetőségek, lehet egy iszonyú drága lakásban nagy kauciókkal lakni, a másik lehetőség pedig egy lakás vagy szoba néger, török, indiai bevándorlókkal összezsúfolva?

Figyelt kérdés
Normális saját kislakás meg gondolom 350 ezer körül van, kaucióval, hosszú távra. Úgy láttam havi 200 ezer forintért lehet szobát bérelni airbnbn idegenekkel együtt lakva. Havi 175 ezerért hostelben lehet ágyat bérelni egy szobában 3-9 másik emberrel, négerekkel, indiaiakkal, törökökkel, meg lehet coachsurfolni 2-3 napot ha szép lány vagy és meg akar "szánni" valaki. Meg hallottam olyat h öreg nyugdíjassal lakott együtt valaki, bérelt nem tudom mennyiért szobát.
2013. dec. 8. 17:35
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldás, Gumtreere menjen fel az ember és nézzen meg 20 lakást? Meg honnan tudja bárki, melyik szar környék, melyik nem, mennyire gázak a lakótársak stb?
2013. dec. 10. 00:22
 32/34 anonim ***** válasza:

Igen, ez a megoldás. Oda kell menni és meg kell nézni. Már maga a környék is sokat elárul, de ha a nappaliban 3 lepelbe csavart varacskos arab szívja a vízipipát és körülöttük a 4 gyerek akkor az nem a te pályád.

Csak így tudsz meggyőződni róla hogy milyen ha saját szemeddel látod. Képet én is fel tudok tenni a gumtree-ra a Buckhingam palota tükörterméről a hirdetésem mellé.

2013. dec. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod hogy MO-ról ki fogsz tudni venni szobát akkor nagyon tévedsz. Ide kell jönni egy Hostelba amit lefoglalsz otthonról 2-3 napra és saját magad kell elindulni körülnézni.

Viszont előre szólok hogy az első kérdés mindenhol kb az lesz hogy dolgozol-e, szóval erre 2 megoldás van: Vagy tényleg fix melóra jössz és akkor nincs gond, vagy kamuzol hogy dolgozol már. Privát főbérlő nem fog munkaszerződést kérni ha határozott vagy (mi is ezt tettük anno).

2013. dec. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Úgyis rengeteg magyar bevándorló van, nem egyszerűbb velük lakni, mint arabokkal, négerekkel, afgánokkal?
2013. dec. 10. 04:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!