Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/265 anonim ***** válasza:
82%

Csak az a baj, hogy a konkrét kérdésekre senki sem tudja a választ, mindenki csak csinálja az üzletet. Például az eszetekbe jutott kérdés szinten, hogy mi van akkor ha egyszerűen nem tudtok keríteni annyi embert hogy beteljen az asztal mondjuk egy éven belül? Tudom, olyan nem létezik mert itt mindenki milliomos lesz, de mégis mi lenne ha... ?


Vagy mi van akkor ha az egyik embered megunja félév után és inkább kifizeti kp-ban, akkor ki kerül az ő helyére és az ő két embere hova fog lépni a szinteken?

2011. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/265 anonim ***** válasza:
35%

"Csak az a baj" Csak nem az a baj mert ha jól emlékszem ezt is említettem ha nem találsz belépőt többféleként is végződhet. A többiek feltölti a helyeidet ekkor te fizetéshez érve csak 500 euróért kapsz aranyt és kikerültél a buliból. Másik ,hogy valaki azt mondja ,hogy na szia nem csinálsz semmit megveszem a pozíciód és kifizeti az 540 eurod és megint mehetsz amerre látsz. Azt senki nem monda ,hogy itt mindenki milliomos lesz.

Másrészt ez mit érdekel téged hisz ez úgy is csalás meg hát LGD tanúsítványa sincs.

2011. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/265 anonim ***** válasza:
78%

Mint jelenség érdekel ez nem azt jelenti hogy be akarok szállni. Egyébként amiket mondassz infókat azokat nem láttam leírva a weblapokon, honnan lehet beszerezni egy teljes körű leírást a szabályokról?


Például amit említettél azzal kapcsolatban azonnal felmerült a következő kérdés, hogy mennyi időd van pótolni a kieső embered megelőzve azt hogy valaki aládtegyen azzal, hogy feltölti a helyed így te nem tudod teljesíteni a feltételeket...

2011. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/265 anonim ***** válasza:
37%
Hogy mennyi időd áll rendelkezésre? Nos az attól függ milyen gyorsak a többiek. De mondjuk 2-3hét de itt nem az a lényeg ,hogy mihamarabb kirakjak téged vagy bárkit amíg látják ,hogy próbálod csinálni a dolgot az az meghívsz embereket erre a programra. Aki téged bevinne a programba annak van olyan kötelezettség is ,hogy segítenie kell téged. Hogy honnan lehet tudni ezeket a dolgokat pl onnan ,hogy nem mindjárt farral állsz a dologhoz és valaki meghív ere a bemutatóra. Ott mindent megtudhatsz amire szükséged lehet kezdéshez. Aztán ha úgy döntesz belevágsz akkor illik bejárni az ilyen előadásokra és az ilyen alkalmakkor megtudhatsz sok egyebet is az üzletről. Az én meghívóm ő momentán leült velem és elmagyarázott elég sok mindent. Írtam ,hogy a meghívónak segítenie kell az embereit az én meghívó megcsinálta azt is ,hogy ha az előadásra nem tudtam bevinni a meghívottamat mert az neki nem megfelelő időpontban volt. Akkor megbeszéltünk egy időpontot egy helyet ott találkoztunk mindhárman és ő vagy én az ő segítségével bemutattuk neki hogyan működik az üzlet.
2011. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/265 anonim ***** válasza:
79%

Ez jópofa hogy elmondják, meg megmutatják, de ha üzletről van szó akkor pontos szabályok, szerződések vannak. Ezért kell léteznie egy teljeskörű leírásnak, az hol érhető el?


[link]


A Pilóta-játék Magyarországon c. bekezdés kisértetiesen hasonlít erre.

2011. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/265 anonim ***** válasza:
17%

Ajjjjjjjjjjj már megint azt keresed ,hogy lehetne rábizonyitani a csalást. Nem lehet ,hogy valami működik egyszerűen mert nem csalás és kész?

Szerződés mi a nyavalyára akarsz te szerződést?

Netalán a céghez pályázatot adtál be és fölvettek a céghez?

Esetleg viszonteladójuk lettél és árulod az általuk forgalmazott aranyat?

Netalán gondolod ,hogy mondjuk egy avon tanácsadónak szerződést adnak. Tudtommal nem még is legális a dolog.

A pilóta játékkal persze ,hogy mutat hasonlóságokat nagyon sok csaló volt már aki MLM cégnek álcázva próbált tevékenykedni. Utoljára megyek bele a hülyeségbe.

Magas összegű csatlakozási díj. - Általában nem vagy egyértelműen nem akkora ellenértéket kap a jelölt, mint a belépési díj, pl. klubtagság, információs csomag.

- Nagyobb összegre tehetsz szert mint a befizetett előleg amiről számlát kapsz, csalók nem adnak számlát. Ezzel az összeggel sem klubtagság nem jár se információs csomag.

- Nincs „használható” termék.

Lényegében nem történik valós gazdasági tevékenység. A hálózat célja nem a termék értékesítése és forgalom létrehozása

- Ha az arany nem "használható" akkor mi?

- A hálózat célja az is ,hogy új vásárlókat hozzunk akiknek arany kell amit elad és pénzt kap belőle. Ergo forgalmat csinálunk a cégnek.

- A hangsúly az új emberek beléptetésén van.

- Ez sem teljesen helytálló mert nem az a lényeg ,hogy minél több embert hozzál csak 2-t és nem osztják szét a többiek közt a befizetett előleget.

- Előfordul, hogy cég nem is létezik.

Nem létező cégnek nincs regisztrációs száma ,ennek van.

A befizetett előleg pedig a céghez kerül és nem a meghívódhoz amiről a cég számlát ad.

- Utolsó dolog az üzlet legitim mert a marketing program elvégzése nélkül is vásárolhatsz aranyat.


Ezzel ennyi részemről.

2011. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/265 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell részletezni elolvastam. Egyébként mit gondolsz miből fizetnek a 4. szitű kilpőnek akkora összeget amekkorát? Egyértelmű hogy a többiektől beszedett "előlegből" és azért léptetik ki azt aki kp-ban rendezi a vásárlást mert akkor már onnan nem tudnak 500eur-t lecsippenteni.


Figyelj az avonnál gondolom nincsenek is ilyen bonyolult szabályok mint itt, nem hiszem, hogy ne lenne elvárható akár csak egy 500eurós üzletnél, hogy tudja a belépő a részleteket, hogy mire is szerződik.


Egyébként te kaptál eu-ban elfogadott számlát? Nem kételkedem csak érdekel ha már megemlítetted.

2011. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/265 anonim ***** válasza:
35%

Bonyolult szabályok? Mi a görcs bonyolult azon hogy hozzál két embert meg adj előleget és passz? Hogy mindennel tisztában legyél ezért kell részt venni előadáson mielőtt belemennél a dologba.

Igen van számlám a befizetésemről mint mindenki másnak.

2011. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/265 anonim ***** válasza:
35%
Elnézést kérek nem olvastam végig rendesen amit írtál. Amennyiben bedobod nekik kp a 7000eurot ajándékba kapsz egy 540 euros rendelést amit végig csinálhatsz. Ezt egyébként nemrég tudtam meg én is egy régebbi tagtól ezért jó sűrűn elmenni az előadásokra. Na mindegy nem ragozom tovább úgyis mindegy mit írok.
2011. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/265 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy hogy mit írsz, de nem furcsállod hogy egy szaros telefont ha veszel adnak mellé 20 oldalas szerződést itt meg olyan dolgok vannak amiről te is csak most hallottál annak ellenére hogy már benne vagy és nincs ez leírva sehol?
2011. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!