Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/265 anonim ***** válasza:
70%

Rendelési asztal: A programba belépők a kereskedést egy virtuális térben végzik, vagyis a rendelési asztalokon. Két ilyen rendelési asztal létezik, az Előzetes asztal és a Főasztal. A rendelési asztalokon történő kereskedés meghatározott szabályok szerint folyik, amelyek bővebb ismertetése az Általános feltétekben található meg.


Légyszíves linkeljétek be hol található meg ez az Általános feltételek.

2011. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/265 anonim ***** válasza:
75%
Másrészt mennyi aranyat kapsz 540 3500 vagy akármennyi euróért? Mert az aranytömbnek fix súlya van. Nem csodálkoznék rajta ha osztva-szorozva kiderülne hogy baromi előnytelen áron kapnál valami rossz minőségű cuccot. Emlékezzetek amikor pár éve ugyanez ment gyémánttal és kiderült hogy értéktelen ipari gyémántok voltak. Ezen kívül olyan matematika áll emögött, hogy ezt hétköznapi ember felfogni nem tudja és talán nem véletlen!
2011. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/265 anonim ***** válasza:
10%
Nahááát ekkor mértékű rosszindulattal és pesszimizmussal mint te vagy hát csodálom, hogy még nem kötöttél ki a vicc osztályon. Ugyan már írtam itt párszor de 2x100gramm aranyról van szó. A minőségéről annyit ,hogy mint a befektetési aranyak ez is 24 karátos 999.9 tisztaságúak mert hát teljesen tiszta nincs. Számolgassál kicsit ,hogy mennyire jó ez vagy se a befektetési arany grammja 10000Ft. A másik kérdésed most nem válaszolom meg majd ha ezt megemésztetted és felhoztad minden kifogásodat. Egyébként ilyen hozzáállással nem csodálom ,hogy semmi se jó neked.
2011. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/265 anonim ***** válasza:
84%
Én elhiszem hogy az van ráírva, de szerinted az ipari gyémántot minek árulták? És ha gáz van majd perelsz egy arab céget? Tudod mi az a London Good Delivery List? Hol szerepel rajta az emgoldex?
2011. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/265 anonim ***** válasza:
56%

A Good Delivery-t formája, mérete és kivételes minősége miatt egyből felismerik az egész világon. Rendkívül szigorú szabványok szerint készül, így gyakorlatilag az egyetlen, nemzetközi kereskedelemben is használatos fajta. Átlagos súlya 400 uncia, azaz 12,5 kiló. A legtöbb központi bank ebben a méretben tartja aranykészletét. Ezzel egy baj van ,átlag súlya 12,5 kiló mi pedig grammról beszélünk és kis emberekről és nem bankokról. Az emgoldex hétköznapi embereknek van és ha megnézed a webüzletet a lapjukon nem is hoz nagyobbat mint 100gramm.

Én nem hiszem ,hogy rá van írva hanem tudom ugyan is a kezemben is tartottam és a tanúsítványt is láttam. Ha valami gond van azt meg nem az arabokkal kell intézni tudtommal ez már a németeknél van ahol bizony magyarul beszélő ügyintézők is vannak. Egy szó mint száz ezzel az üzlettel 2 dolgot kereshetsz pénz és amit te csinálsz kifogást. Mindenre lehet valamit ráragasztani ha nem tetszik hát ne foglalkozz vele és meg is oldottál minden problémát.

2011. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/265 anonim ***** válasza:
100%

A London Good Delivery List-en azok a minősített aranyrúd készítők vannak akik valóban megfelelő tisztaságú aranyat készítenek. Az emgoldex nincs rajta, innentől kezdve nincs miről beszélni.


Ajánlom hogy olvasgass bele ebbe, ez ugyanez volt csak pepitába:


[link]


Azt hiszed hogy ezek mellett a kavicsok mellett nem volt certificate feliratú papír? Ne legyél már ostoba!


Ahogy látom ez úgy működik, hogy a sok kis рöcs befizeti a 150 vagy 540 euróját aztán gyorsan megpróbál bepalizni még embereket, de rájön, hogy marhára nem fog menni, mert se neki se másoknak nincs 7000eur (kb 2.1MFt) arra, hogy aranyat vegyenek így aztán elbukja a kis pénzecskéjét.


Aztán el lehet gondolkodni hogy ez-e a jobb eset vagy az hogy tényleg sikerül bepalizni még x. embert hogy te legyél a 4. szitű kismajom és majd a barátaidnak/ismerőseidnek lesz baromi nagy kudarc hogy nem sikerül 2 hónap alatt milliomosnak lenni és megutálnak mint a szart, roszabb esetben kiverik belőled a pénzüket.

2011. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/265 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj de te magadtól vagy ilyen ütődött vagy valaki segít? :D "de rájön, hogy marhára nem fog menni, mert se neki se másoknak nincs 7000eur (kb 2.1MFt)" Innen látom ,hogy még mindig nem érted az egészet mert ha értenéd akkor tudnád szó sem volt arról ,hogy a 7000eurot zsebből kéne kifizetni arra ott a marketing rész. Aztán senki sem mondta de főként nem én ,hogy 2hónap alatt milliomos lesz akárki is. De mindegy már eluntam a sületlenségeket mint mondtam kifogást mindig lehet találni ezzel fölösleges foglalkoznom. Továbbiakban jó szórakozást a félrebeszéléshez.
2011. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/265 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit neveznek két ciklusnak? 6 hónap? Lényegtelen. Akkor mesélj egy olyan példát ami működik szerinted. Tessék! Mit kell ahhoz letenned ahhoz az asztalra hogy megkapj 7000eur értékű aranyat 540euroért? Beszervezni 16 embert? Vagy mennyit? Biztos menni fog!
2011. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/265 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem kell mesélnem ha tudni akarod járj utána. Példát se mondok említettem már párat. Nekem bőven elég ,hogy tudom működik láttam ,tapasztaltam és ötvös is látta az aranyat szerinte teljesen rendben van. Így aztán nem érdekel mit gondolsz meghagylak a hitedben.
2011. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/265 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ilyen személynek ne mesélj semmit. Teljesen fölösleges, vitázni is.

Igen, szar arany, az aranyat hamisítják, igen, szar az egész, be kell húznod 500 embert 170 ezerrel és neked jó lesz.

Remélem kielégít mindenkit ez a válasz.


Aki meg tudja, hogy hogy működik az Emgoldex, úgyis tudja, az agymosottaknak pedig tök mindegy, mit mondasz, mit mutatsz, nem hiszi el.

Ha megmutatod kiutalva az 5X 3200 eurot sem fogja elhinni.

Fölösleges ilyen emberekkel vitázni. Ők maradjanak meg a szalag mellett és dolgozzanak, mint a rabszolga.


Hamis arany... Idióta... Tényleg vannak ilyen idióták még ebben az országban?

Bocs, hogy ilyen bunkó stílusom van, de azt hiszem, erre másképp nem lehet válaszolni...


Hamis arany. Keress rá guglival... Biztos kijön vagy 500 találat rá.. Arany hamisításra... A Good Delivery meg szart sem ér... Egy baromság az egész. Hamisított szar.

Akinek meg aranya van, az olyan idióta, hogy a hamis, 5Ft-ot sem érő aranyát tároltatja pénzért, mi???

Meg beváltják neki pénzre...


Idióta.. Szerintem menj vissza anyukához vagy általános iskolába...


A kérdés feltevőnek pedig azt üzenem:

Nagyon jól működik az Emgoldex! Persze tényleg nem mindegy, hová kerülsz! Keresd meg a megfelelő helyet és hamar meglesz az első 3200 euro! :)


Vagy a Good Delivery minősítésű hamisított arany...

2011. okt. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!