Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/265 anonim ***** válasza:
57%
Csak magára az aranyra mint befektetés tudom mondani, hogy szerencsejáték. Vagy fent vagy lent. Ha példáúl háború lesz és majd vetőmag kell akkor a kutyának nem kell majd az arany, azt nem lehet megenni. Úgy egyébként te kinek tudnád eladni az aranyad ha el akarnád adni? Először ezt a kérdést járd körbe.
2011. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/265 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed, Neked egyébként van személyes tapasztalatod?

Mert nagyon csábító, amit ígérnek, rövid távú befektetésnek tűnik... Van ismerősöm, aki annyira bízik benne, hogy több családtagját is regisztrálta, és ő közgazdász...

2011. szept. 20. 11:27
 3/265 anonim ***** válasza:
85%
Arannyal nincs. ABnó 5 éve belerángattak befektetési alapokba, hogy mekkora biznisz, azóta is minuszba vagyok vele. De ugyanezt borítékolom aranyra is... Mindenesetere ha kockáztatsz majd írd meg mi lett.
2011. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/265 anonim ***** válasza:
16%

Hali!


Remélem nézed vagy nézitek még ezt a részt. Ugyan is mindkét eddigi hozzászóló hatalmasakat téved. Hogy mért? Egyrészt ebben az üzletben benne vagyok én is és azért léptem be mert bizonyították, hogy igen is jó biznisz. Mivel? Hát pl: aki engem vitt ebbe az üzletbe van neki belőle 2db 100g-s aranya csak számolj kicsit 1g az 11000Ft.Befektetési alapokkal mínuszban vagy ez nem is csoda el is érheti azt az értéket amibe a papír került amit adtak róla az az a 0 is. Az arany pedig több száz éve fizető eszköz értsd úgy ,hogy az aranyat bármely országban pénzé tudod tenni sőt van ahol még most is hivatalos fizető eszköz. A föld aranytartaléka kb 10-12 évre elegendő amit még megéri kibányászni. Utánna meg még drágább lessz. Háború? Ez sem tudja nagyon befolyásolni csak utánna kell járni a történelemben. Háború esetén ha elértéktelenednek a fizető eszközök megint csak az arany ami elfogadható lessz. Nem tudok egyetérteni az előttem szólókkal mert gyanítom utána se jártak a dolgoknak se az arany értékállóságának sem az emgoldex működésének.

2011. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/265 anonim ***** válasza:
30%

Igen több száz éve fizetőeszköz, csak azt se felejtsd el hogy az utóbbi 50 évbe többet változott a világ mint az elmúlt ezerbe, ezért szerintem semmi sem garantálja, hogy a jövőben is fog működni ami a múltban.


Egyébként te most kinek tudnád eladni az aranyad és hány százalékos áron ahhoz képest amennyiért adják?

2011. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/265 anonim ***** válasza:
38%
Nos megint csak az látszik ,hogy egyáltalán nem tudsz semmit a befektetési aranyról(ezt nem cseszegetés ként mondom, írom) mert ,hogy az emgoldex esetében erről van szó. Hogy kinek tudnám? Ebből meg az derül ki, hogy az emgoldexről sem tudsz semmit csak úgy írtál valamit. Ugyan is az emgoldex garantálja neked ,hogy az aranyat visszavásárolja a napi legjobb áron és ezt az árat 24h-ig tartja. Ezen kivül csak nézz szét a neten befektetési arany címszóval és nagyon sok céget találsz akik megveszik nem kis pénzért.Az értékállósága meg ,hogy változnak az idők :) hát változzanak egy példa ,hogy ezen mért ne aggódj annyira. 1906 dédnagyapádnak volt 42.5 uncia aranya az akkoriban 1 uncia arany 20 USD vol akkor az ugye 850 USD. Ezért vehetett egy Ford T Modelt ami akkor nagy luxusnak számított. De a dédfater jó fej volt és nem költötte el az aranyat meghagyta neked. Akkor az pl 2010 ugyan az a 42.5 uncia arany 52500 USD lett mert 1 uncia 1235USD volt. Ennyiért 2010-ben megvehettél egy Ford Explorert ami szintén nem taliga kategória. A mai nap pedig 38.99 euró 1 gramm arany, euro közép árfolyama 292Ft azaz 11385Ft 1 gramm. Azt hiszem említettem hogy az ismerősnek van 100 grammos aranya ebből az üzletből akkor utánna tudsz számolni mennyire nem éri meg neki.
2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/265 anonim válasza:
56%

Kedves első válaszoló!


Mindenféle megsértés és sértődés nélkül:

A kérdésre a válaszod nem teljesen passzol. Az hogy az arany mennyire időtálló vagy nem, nagyon sok embernek nem kell bemutatni. Az arany az jó befektetés, időtálló és a válságban sem esett csak minimálisat az értéke mint a többi befektetési formának. Az arany az egy jó kockázat porlasztó befektetés, viszont nem csak abban kell a vagyonunkat tartani. Ez igaz az általad említett befektetési alapokra is. Több felé kell a vagyont elhelyezni, kicsit mindenből, ha baj van akkor ne nagy legyen.

Az eredeti kérdésre a válaszom az hogy az emgoldex programja jó dolog rövid és hosszú távon egyaránt. Rövid távon megoldhatja a pénzügyi nehézségeket is(hitel válság), hosszú távon kisebb vagyont lehet felhalmozni. Amit persze már érdemes porlasztani(különböző befektetési lehetőség, kötvény, részvény, porcelán, festmény, gyémánt stb).


"Egyébként te most kinek tudnád eladni az aranyad és hány százalékos áron ahhoz képest amennyiért adják?"


Kérlek, vedd a fáradságot és üljünk le egy kávéra ahol megmutatom hogy mennyire nem lesz veszteséged a te általad megdolgozott aranyad eladásából. Veszteségről pedig még nem hallottam ebben az üzletben, aki dolgozik vele annak csak nyeresége volt még. Én már csak segítem a munkatársaim, a nyereségem pedig folyamatosan jön.


Kedves kérdező: a lényeg hogy te hidd hogy működik, addig amíg nem hiszel benne csak állni fog benne a pénzed. Ha hiszel benne és dolgozol is akkor meghozza a gyümölcsét.

2011. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/265 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat, kicsit megnyugodtam. Igazán nem is én, hanem a férjem ásta bele magát a bizniszbe, amit eleinte kétkedve fogadtam, de egyre inkább bízom a pozitív előrelépésben. Ő lelkes is, foglalkozik vele, nagyon reméljük, hogy nem hiába...
2011. okt. 2. 22:42
 9/265 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, ezekszerint MLM! Részvétem! Nagyon igaz a mondás amit hallottam nemrég, hogy MLM-ben csak olyan termékeket értékesítenek amit a való életben képtelenség eladni. Ezzel kapcsolatban ajánlom az összes MLM-es kérdést!
2011. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/265 anonim ***** válasza:
75%
:D Igen valóban a halottam na ebből a szóból indulnak a legnagyobb sületlenségek. MLM-ben csak a valóéletben eladhatatlan cuccok vannak? No fene az Avon , Amway stb. ezek mind mind eladhatatlanok? Kiváncsi lennék tudod mi e az MLM? :D NEEMMM visszavonom elszóltam maga nem akarom tudni mert itt szokott az jönni ,hogy piramis játék meg pilótajáték. Nekem meg az a tapasztalatom ,hogy a legtöbb ember azért nem jut hozzá jó bizniszekhez ,befektetésekhez mert a hallottam kezdetű mondatból indul ki. Meg a pista azt mondta ,hogy a gyulától halotta ,hogy a sanyi szerint ez piramis játék és ő ám tudja mert hát ő kőműves. Bocsi de ezt nem tudtam kihagyni.
2011. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!