Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/265 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos negatív tapasztalatom van, bár ez inkább a táblára vonatkozik, ahová bekerültem. Gyorsan benyomtak, és mondták, hogy milyen gyors tábla lesz. A felső szinten én voltam az első emberke, és a szintlépéshez még mindig nem jutottunk el, 1 ember még mindig hiányzik. A tervhez képest most 2 hetes csúszásban vagyunk az elején.


Szóval nagyon alaposan válogasd meg, hová akarsz kerülni! Bár ugye ezt nagyon nehéz, mert amíg be nem kerültél, nem tudsz konkrétumokat (mikor regisztráltak, ki van benne pontosan).

2011. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/265 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen vitává fajult ez az egyszerű kérdés, mint már írtam, nem ez volt a szándékom vele. Mi már léptünk egy szintet, ezt 1 hónap alatt sikerült elérnünk. Remélem, legrosszabb esetben 3 hónap alatt sikerül végigérnünk. Persze, nem mindegy, hogy egy új belépő épp kezdi vagy zárja a sort, ez időben sokat jelenthet, mi elsők voltunk. De ha 3 hónap vagy akár 6 hónap alatt jutunk ennyi pénzhez, még akkor is jól járunk, szerintem.

A kérdésem: valóban, egy új belépő honnan tudhatja előre, hogy jó asztalhoz csatlakozik-e?

Köszönöm a válaszokat, én tapasztalatokra voltam kíváncsi, ne becsméreljétek egymást, aki nem ismeri a rendszert, azt kérem, ne bírálja!

2011. okt. 27. 10:53
 53/265 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem hogy csak akkor látsz pénzt ebből az egészből ha lépsz 4 szintet? Mit kell ahhoz tenned?
2011. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/265 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező!

Azt ,hogy jó asztalhoz csatlakozol e elsőre nem tudhatod szerintem legalább is. Esetleg következtethetsz pl: van itt nálunk egy csapat akik legnagyobb részt olyan emberekből állnak akik biztosítóknál dolgozat (az az jó és kellő ismeretségük van) na nekik igazából egy hónap sem kellett az első asztalukhoz. Viszont nem mondhatnám ,hogy túl segítőkészek lennének. Ők nem annyira állnak le az emberrel megbeszélni a dolgot mért jó ez az üzlet mért nem piramis játék stb. Az olyat is mint aki előző lépésekben minden áron belém kötött (csalás meg ilyen minősítése nincs meg stb)valamivel, egyszerűen figyelmen kívül hagyják. Nem próbálják elmagyarázni neki a dolgot és esélye se igazán van az illetőnek mer ugyebár ez meghívás útján működik. Nekik van tapasztalatuk pénzügyi dolgokban és a meghívottaik adnak a szavukra nem kételkednek, nem kekeckednek így ők haladnak is. Hogy ez jó e nem tudom mindenki döntse el maga.

2011. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/265 anonim ***** válasza:
45%

Akinek van tapasztalata az üzleti életben, az nem fog kifogást kezelni! NEM KELL!

Ez egy akkora üzlet, hogy aki nem látja, az menjen haza brácsázni 80 ezer forintért!

Aki engem beajánlott, az egy "szerencsétlen gyökér", nulla kapcsolati tőkével, csak kell neki a pénz. Mi lett az eredménye? Az kérem, hogy múlt hét szerdán lépett be, meghozta a két embert és ott tart, hogy ha én is meghozom az egy emberem, (mert már csak egy ajánlás kell) akkor megkapja az 1 misit...én hétvégén léptem be! Olyan emberekkel kell beszélni, olyan embereket kell ajánlani, akiknek van agyuk és látják, hogy ez mekkora üzlet! Nálunk gyorsan halad az asztal, mert ha nem tudok embert ajánlani, kitesznek és megkapom a beszállót, vagy esetleg helyettem ajánlanak, majd a végén kevesebbet kapok!

És hogy hiteles-e a dolog? Igen, mert a saját szememmel láttam, hogy 1 hónapos belépők kapták a pénzt!

Nem kell ide hülye ember!

Aki beajánl Titeket, kérdezzétek meg, hogy hol tart és hogy mikor lépett be! Ebből látjátok, hogy milyen gyorsan halad az asztal! Az ideális 1, max 2 hónap és kipörög a két millió!

Aki nem hiszi, az maradjon csóró! Majdnem egy millát keresek havonta, de még így is érdekelt ez az üzlet, ert fenomenális!

És hogy érdekem-e rábeszélnem itt embereket? Szerintem nem! Nem érdekel, hogy Jóska Pista Mucsajröcsögén belép-e valakihez, vagy sem! Szép napot! És sok sikert azoknak, akik beszálltak!

2011. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/265 anonim ***** válasza:
35%
Jól beszélsz!
2011. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/265 anonim ***** válasza:
79%
Ez mit jelent? Ahhoz, hogy a rendelés teljes egészében teljesüljön, a Vásárló rendelésének két ciklust kell teljesítenie a Főasztalon.
2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/265 A kérdező kommentje:

emgoldex.com - Kérdések és válaszok, itt sok mindenre választ kaphatunk, bár aki benne van, az már tudja!

Jó annak, aki "nem hülye" emberek között forog, nekünk nehezebb a helyzetünk, nincsenek pénzügyi területeken dolgozókkal, biztosítosokkal kapcsolataink. A két belépőnk megvan, csak ők sem tartoznak a fentiekhez. De előbb -utóbb akkor is "befutunk"....remélem!!!

2011. okt. 27. 22:52
 59/265 anonim ***** válasza:
79%
Ezt onnan idéztem, de nem tudom értelmezni.
2011. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/265 A kérdező kommentje:

A mi esetünkben a férjem ásta bele magát az Emgoldexbe, én azért indítottam ezt a kérdést, mert nem ismertem, féltem tőle, tapasztalatokról szerettem volna hallani. A párommal sokat beszélgettünk erről,de hiteles attól még nem lettem, fenntartom, hogy ezt a rendszert csak az látja át, akinek bemutatják előadáson, megmutatják az asztalt, a szinteket,elmagyarázzák a feltételeket.

Ahogy már leírták korábban: 540 euróval lehet beszállni, és vállalni, hogy hozol még két vásárlót. Ennyi. Amikor a 4. szintre érsz, kapod a pénzt (de választhatod az annak megfelelő értékű belépési kuponokat, amit eladsz az új vásárlóknak), és akkor dönthetsz, kezdesz-e új asztalt. További kiadásaid nem lesznek. Viszont, egyetértek azzal, aki azt írta, ez csapatmunka kell hogy legyen, mindenkinek érdeke, hogy gyorsan haladjon a dolog, jöjjenek az új belépők = vásárlók, tehát mégsem ülhetünk tovább a babérjainkon, új emberekkel kell a programot megismertetni, hogy gyorsan növekedjen a belépők száma, gyorsan lépjünk szintet.

Közgazdász kollégánk hívott meg bennünket, ő több családtagjával együtt regisztrált, számunkra Ő hiteles ember volt, ezért vágtunk bele.

2011. okt. 28. 00:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!