Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/265 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most elolvastam újra az eddigieket, és látom, hogy 1 hónap alatt... De jó Neked! Nekünk már lassabban fog összejönni, de akkor is megéri kivárni! Az a baj, kevés a nyitott, vállalkozó szellemű ember, aki hajlandó végighallgatni a másikat. Akinek pedig pénze is van, az a legbizalmatlanabb...
2011. okt. 18. 22:39
 22/265 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen...:S sajnos az emberek többsége ilyen:( félnek az egésztől,és mindig más "piramisjátékokkal" és hasonlítgatják össze:S

De hát akinek nem kell a pénz....az így járt:)

Kitartás:) (nekünk amúgy azt mondták,hogy 3 hónap után kapjuk meg a pénzt, ami egy átlagos időtartam) Tehát sok sikert:)

20:30as voltam

2011. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/265 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ígérem, megírom majd, hogyan alakult a történetünk! Mi hiszünk benne, próbáljuk népszerűsíteni.

Biztos, hogy nem évekig lesz lehetőség ebbe belépni és három hónap alatt megsokszorozni az 540 eurót, de most még jó időben vagyunk, úgy gondolom. Te mikor léptél be?

2011. okt. 20. 09:53
 24/265 anonim ***** válasza:
37%
Rendben:) Hűű,hát én már júniusban, de abból a pénzből vissza is léptem a párommal valamikor Július vége, augusztus eleje fele,és szeptember végén kaptunk megint pénzt:) Különben ha egy hónapon belül leérsz az aljára, akkor kapsz aranyórát is:) Mi is kaptunk:) Nem valami divatos de kb. 30 000 Ft-ot ér. Megéri, csak sokan nem hisznek benne:/ Szerintem max. 1-2 évig fog még menni:S Az tény ,hogy valaki a végén be fogja bukni a dolgokat, de most szerintem nem,mert nagyon megy:) Ha meg nem kockáztatsz,akkor lehet, hogy egy nagy lehetőségtől "vontad el" magad.:S
2011. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/265 A kérdező kommentje:
Örülök a sikereteknek! Majd jelentkezem! Addig is minden jót Nektek! :))
2011. okt. 20. 21:57
 26/265 anonim ***** válasza:
63%

Én ma tárgyaltam ez ügyben először. Mi van akkor, ha kifizetem magam alá azoknak akik nem tudják? Elméletileg a pénz nem veszik el, mert benne van aranyban, ugye? A végén meg megkapom a 3000 eurót és a befektetéseket is kivehetem?

Van olyan megkötés, hogy x hónapig nem válthatom ki az aranyat euróba?

2011. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/265 anonim ***** válasza:
63%
Semmi ilyen megkötés nincs eladhatod az aranyadat amikor akarod. Az meg ,hogy te fizeted ki a belépőt azoknak akik nem tudják az rajtad múlik. De biztosan megadják majd neked azt az összeget vagy az nem is érdekel?
2011. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/265 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem világos hogy kaphattál 3200 eurot ha ti hárman összesen fizettetek be 1500-at. Megkaptad a 3200-t a saját itthoni bankszámládra?
2011. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/265 anonim ***** válasza:
78%
Most olvastam hogy magát az aranyat még senki se látta :D
2011. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/265 anonim ***** válasza:
63%

Most olvastam hogy magát az aranyat még senki se látta :D


Ez nem igaz. Az egyik támogatóm pl nem adta el az aranyat hanem hazakérte. Egy másik üzlettárs pedig csináltatott belőle pendrive-t magának.

2011. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!