Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik siránkoznak, hogy nem...

Akik siránkoznak, hogy nem kapnak munkát x éve! , miért nem adják lejjebb a szintet?

Figyelt kérdés

Én nem hiszem el, hogy akár egy takarítói állást nem tud szerezni valaki, főleg ha fiatal az illető.


Itt gondolom arról van szó, hogy nem tartják magukhoz méltónak és nem is jelentkeznek ilyen munkákra. Csak akkor nem kéne siránkozni. Ti mit gondoltok erről?


2011. júl. 17. 11:10
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
17%
"Kedves" baromi "okos" kérdező! Hány éves vagy? Általános iskolás? Vagy csak a műveltségi és tájékozottsági szinted van a béka s.gge alatt? Életedben nem hallottál még arról, hogy pl. takarítónőnek se vesznek fel valakit képesítés nélkül? Arról is OKJ-s tanfolyami végzettség kell, hogy tudja, hogyan kell wc-t pucolni! Előbb tájékozódj! Ha csöndben maradtál volna, okosabb maradtál volna!
2011. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
45%
hmm..én 2éve nem találok munkát,amit eddig dolgoztam azt mind ismerősön keresztül.jelentkeztem a mekibe ,pénztárba tescoba..stb sehova nem vesznek fel..egy nap kb 8önéletrajzot küldök mindenfelé.mindenhova szakma kell (egy rohadt pékségbe is!!!)csak meg tudok egy kakaós csigát különböztetni egy túrós táskától...amúgy van 2szakmám,érettségim.eddig bírtam,most megyek ki külföldre dolgozni.takarítani+konyhára dolgozni.mert ha már takarítani kell,akkor ne sz@ros 60ezerért csináljam..becsókolhatsz kedves kérdező:)
2011. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

Adtam én lejjebb a színvonalat, kényelmes irodából a napra betont törni bejelentetlenül...

Itt egyetlen egy baj van (hungaristák ne figyeljetek) Ezt az országot le kell húzni tokkal vonóval a WC-n...

Körülöttünk minden volt "keleti" ország áll vagy álldogál a lábán, némelyik egyre jobban, de a magyar az egy "erős büszke nép"... Arcal néz a múltba és seggel megy a jövőbe.


Puszi érte...

2011. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

12 24!


Tök mindegy (ne kötekedj!), hogy diplomás vagy sem az illető! Ilyen erővel ugyanúgy lehet OKJ-s képzése vagy éppen 8 nyelvvizsgája.... vagy éppen érettségije... egyet akarnak a munkáltatók: INGYEN SZOLGÁLATRA KÉSZ MUNKAERŐT... azt meg nem kapják meg! Végre hogy a magyar a fejéhez kap! Ezt nyugaton (kifizetetlen túlórák...stb) nem tudnák eljátszani a multik!


Múltkor pl nekem felajánlottak céges telefont: szépen körülírták hogy jaj de jó lesz nekem...igen ám csak azt felejtették vázolni, hogy ha céges a telefon akkor napi 24/24 órában elérhetővé válok (tehát nem 8 órámat veszik meg hanem az egész életemet).... másrészről, nekem nem ér meg havi 5 ezer Ft-ot hogy TUDJÁK KI MIKOR MIÉRT HÍVOTT... mert ugyanis a céges telefonnál a cég nevén van a számla és bármikor kérhet részletes hívásinfót... ugyebár ezt sokan nem tudják!!! mint a vak lovak mennek...

2011. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
28%
nos, én nem fogom alább adni a szintet. 2 diplomával, 2 beszélt nyelvvel nem fogok elmenni takarítani, se tesco pénztárosnak se semmi ilyennek, mert nem ezért tanultam évekig!
2011. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Ugye férfi vagy? Vagy gyermektelen nő? Abból az 50-ből amit te is írtál egy behív és az első kérdése van-e gyerekem...el kéne gondolkozni miért kérdik, mert nyilván nem azért mert csokit akar küldeni neki. Nekem is szerencsém volt fél évnél tovább még nem voltam munka nélkül, viszont most itthon vagyok a 8 hónaposommal és tudom, hogy amikor majd visszamegyek dolgozni, pár nap múlva majd elküldenek valamilyen indokkal...pl megszűnt a munkaköröm..stb, mert így csinálják és csak remélni tudom, hogy újból szerencsém lesz és a beküldött több száz CV-ből az egyik helyre majd én kellek, még ha már van gyerekem is. Sajnos ilyen világot élünk, ettől függetlenül tudom én is, hogy van egy jópár olyan is mint amit te is írtál, de hidd el a többség bárhova elmenne, csak végre tudjon dolgozni, legalábbis az én környezetemben ilyen emberek vannak.
2011. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
48%

11:33

Akkor halj éhen b*zdmeg....

2011. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
46%
ismét egy provokatív kérdés....
2011. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

11:27es vagyok.


Az előző példámból kimaradt, h elárulhatom, nem a Pentagonba kerestek kisegítő munkást...

2011. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Ideges ez az ország nagyon is ideges.. És a sok marha azt kérdi miért? Hát ezért...


Külföld: Tanul, tanul, tanul, dolgozik, mert belenevelték


Magyar: Tanul (esetleg még) tanul, aztán annyi, mert elképzelni se tudja az itthoni ember h. valaki az ő munkájáért pénzt akarjon adni. (vagy egyáltalán a munkája kelljen neki)

2011. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!