Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik siránkoznak, hogy nem...

Akik siránkoznak, hogy nem kapnak munkát x éve! , miért nem adják lejjebb a szintet?

Figyelt kérdés

Én nem hiszem el, hogy akár egy takarítói állást nem tud szerezni valaki, főleg ha fiatal az illető.


Itt gondolom arról van szó, hogy nem tartják magukhoz méltónak és nem is jelentkeznek ilyen munkákra. Csak akkor nem kéne siránkozni. Ti mit gondoltok erről?


2011. júl. 17. 11:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

tegnap 12:35 vagyok.

Bp-en biztos könnyebben találni munkát, mint itt, ez igaz. És sokszor eszembe jutott, hogy el kellene költözni, de nem olyan egyszeróű az.

Még csak 3 hónapja végeztem el a sulit, de rossz, hogy nincs munkám, páromra vagyok utalva, ő tart el. A másik dolog, hogy semmi támogatást nem kapok, mert 25 éves korig semmi nem jár. És most nem síránkozok, hogy nincs munka, bár néha nagyon szomorú vagyok emiatt.

2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Azért a munka se mindegy.


Egy éve munkanélkül vagyok.Most lehetne egy egy hónapos szerződésem irodai munkára(több munkakör egyben) és össz vissz 74.000 fizetnének,ami augusztus hónapra napi 3200 ra jön ki 9 órára.


És akkor ebből még egyél bent valamit,nem ittál semmit max benti vizet és nem számoltad bele az utazást.Elgondolkodtató,szerintem nem vállalom el.

2011. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Ha messze van, akkor én sem vállalnám el.Ennyi fizetésből utazni..fele csak az útra menne el.
2011. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

1,5 óra oda + ugyan ennyi vissza.Bkv bérletet nem adnak csak össz vissz a fizu.Nem azt mondom,hogy ,,megszakad" az meber ,de rohadt fárasztó szellemileg,(már itt vagyok egy hónapja és lehetne még 1 hó)és így átszámolva nem éri meg.


Vagy csak Én gondolom így?

2011. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!