Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok lenézik azokat...

A magyarok lenézik azokat akik keresnek, de nem találnak munkát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azokat nézik le, akik nem akarnak dolgozni :D
2012. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok fele munkát keres és olyat,amiből meg is lehetne élni tisztességesen.Mért néznék le??

Semmilyen munka nem szégyen.Csak borzasztó nehéz normálisat találni.

2012. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
14%
Munka az van, csak az nem dolgozik aki nem akar!
2012. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%

Hát, legyen ez is egy 0%-os válasz, de én is azt mondom, hogy aki nem talál, az nem keres igazán. Mondom ezt úgy, hogy bárkinek tudok munkát adni. És nem, nem fizetek rosszul. Annyit fizetek mindenkinek, amennyit megtermelnek.


Úgyhogy fogalmazzunk úgy, és úgy egyet is értek vele, hogy nem találnak *nekik megfelelő* munkát. Mert ebbe bármi belefér, és ebből látszik, hogy munka az van, csak az nem felel meg mindenkinek.

2012. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es teljesen igazad van.A megfeleő munkán van a hangsúly.A diplomás 2 nyelv tudásával nem szeret zöldséget pakolni,a rokkantnyugdíjas nem tud 9 órát végigdolgozni láda pakolással.

Ha tudsz nekem 4 órás munkát Kiskunfélegyházán,mert nem bírok többet,a leszázalékolásom miatt,azonnal szólj.Megyek.Mert évek óta keresem a munkát,csak valahogy a munkaadók nem szeretik,hogy nem bírok nem 12-t ,de kilencet se.

2012. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Munkát adni könnyű, azt bárki képes, még a hülye is tud, főleg úgy, hogy a neked megtermelt összegből te visszaosztasz valamennyi százalékot.. állást adjál.

Az nem munka, hogy különböző termékeket próbálsz meg rásózni ismerős vagy ismeretlen emberekre.

2012. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

Részben egyetértek a 4-essel. Sokan azt mondják, hogy "helló, itt vagyok, miért nem kapok munkát, miért nem kellek?". De abba nem gondolnak bele, hogy nincs szaktudásuk, nincs nyelvtudásuk, nincs tapasztalatuk... De hogy a cégeknek mi kell, azt már nem nézi, nem tesz azért, hogy tudjon olyat nyújtani a munkaadónak, ami annak kell. A pályakezdők nyáron bulizni mennek, nem dolgozni; a kocsmának adják a pénzt, nem a nyelviskolának; a suliban a 2-re törekednek, nem az ötösre és a TDK-ra... és még sorolhatnám...


És ezt most Pestre mondom, mert itt mindenki talál munkát. Vidék az más, főleg a keleti megyékben...

2012. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%

" állást adjál.

Az nem munka"


de. az is munka, kereskedelemnek hívják, és elég sokan élnek belőle.


viszont te a követelőző, válogatós típus vagy. számodra tényleg nehéz. nem azért mert szakmailag vagy alkalmatlan, hanem mert emberileg.

2012. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
48%

" Munkát adni könnyű, azt bárki képes,

még a hülye is tud, főleg úgy, hogy a

neked megtermelt összegből te

visszaosztasz valamennyi százalékot.."


ez meg milyen kicsinyes duma? mégis miből lennél kifizetve, ha nem az általad megtermelt összegből? ha ezzel neked problémád van, akkor neked nem is munka és fizetés kell, te _segélyt_ akarsz! na azt nem az általad megtermelt összegből kapod, hanem az én általam megtermeltből. ez már tetszene, mi? bocs, de segély az nincs.

2012. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%

Kedves utolsó kettő:

Hogy miért is mondom azt, hogy a hülye is tud munkát adni:

Abban a pillanatban ha én elkezdek FLP-zni akkor abban a pillanatban én szénné verhetem a mellem, hogy gyere dolgozni alám, én adok pénzt. Ehhez nem kell semmit sem tennem, csak vennem pár sikamika szert, te meg szépen ezt eladod. Ebben nincs semmi nagy dolog. Ez a legszarabb duma, hogy te ezzel adsz munkát. Képzeld el, hogy a kereskedelmen belül nem csak az értékesítés van. És képzeld el, hogy a kereskedelmen kívül is van még más munka (állás).

Ez egy patkány munka, nem csoda, hogy mással akarod elvégeztetni. Önmagában pedig mások nélkül te meg nem tudsz többet értékesíteni. Elakadsz egy szinten és hogy tovább tudj lépni, szükséged van rá, hogy mások, más emberek révén tovább tudjad növelni az értékesítési mutatódat. A sok agymosás már neked is az agyadra ment.

A kereskedelem már nem tart el ennyi embert, a válság oda is kihat, kevesebbet költenek az emberek, és ha már azt nézik, hogy nincs pénz áramra, vízre, gázra, akkor nem a csodabogyókat fogja vásárolni az ember. Szépen ez is kupukkan majd mint a dotkom lufi.

2012. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!