Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok lenézik azokat...

A magyarok lenézik azokat akik keresnek, de nem találnak munkát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan, csalók mindannyian. Teljesen más munkakört hirdetnek meg, sőt a cégnél is azt mondják, hogy áhhh csak adminisztrálni kell, majd kijelentik, hogy jah ha nem adsz el, akkor semmit nem kapsz.
2012. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"Melyik termék?"

Te értetlen vagy eléggé...

2012. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Te meg sumák.

Szégyenled?

Észre vetted, hogy nem vagy hiteles?

Tudsz adni munkát. Aztán kiderül, hogy MLM-es vagy.

Most már csak az a kérdés, hogy:

FLP,Nuskin,OVB,Brokernet,Amway, Mandura... valamit kihagytam? :D

2012. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Értetlenség 2.0

Talán hagyjuk a feltételezéseidet, jó? Te kaptál már neten munkát?

(Nem tudom mit hagytál még ki, de most valami Kyani is van.. Ez a legújabb, amivel találkoztam. Ja, meg ACN.)

2012. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ne terelj.. ne terelj... ez is MLM-es beidegződés?
2012. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kizökkenni, végtelen ciklusba kerültél. Emiatt itt megakasztottad a kommunikációt.
2012. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Csak próbálom kihúzni, hogy milyen munkát tudsz ajánlani.. hátha engem is érdekelne :)

De hát ha nem mondod meg.. :D

2012. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
:) Nem, téged nem érdekel, jó? :) Neked van egy elképzelésed, és nem tudsz tőle szabadulni. Ráadásul a számba adsz mondatokat, feleslegesen élsz téves feltételezésekkel. Kellemetlen jelenség vagy, téged 5mp után páros lábbal rúgnálak ki az ajtón, ha mégis érdekelne, és személyesen találkoznánk..
2012. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért fáj az igazság. Tudom egyes embereket kellemetlenül érint és pont azokat tekinted kellemetlen embereknek akik egyenesek, nyíltak. Szóval számodra azok a kellemes emberek akik sunyik, ferdítenek, ködösítenek, hazudnak. Ez a te brancsod,igazad van, közéjük való vagy.

Nem adok a szádba semmit.., csak próbálom tisztán látni a helyzetet. Azt nem tanították meg neked az MLM csoportterápián, hogy előzd meg az ilyen szituációkat. Tudod, úgy tudod ezt kivédeni, ha nyílt vagy, egyenes vagy, és őszinte. Gondolkoztál már azon, hogy ellentétes (sunyi) emberektől milyen munkát várhat el szerencsétlen álláskereső?

Érdekes, hogy én ma délelőtt 12 kor hívtam be valakit és állást ajánlottam neki, 13-kor megegyeztünk, és este 6kor kezd. És állást kapott, nem csak munkát.

Na ez a különbség az egyenes ajánlat és a sunyi ködösítés között.

2012. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy én ma délelőtt 12 kor hívtam be valakit és állást ajánlottam neki, 13-kor megegyeztünk, és este 6kor kezd. És állást kapott, nem csak munkát.

Na ez a különbség az egyenes ajánlat és a sunyi ködösítés között."


Látod, ez a különbség. Beszéltetek. Nem interneten ajánlottad neki. Gratulálok, kerülőúton csak megválaszoltad a kérdést, miszerint kaptál-e már ajánlatot ismeretlenül, emailen. Nem. Akkor mégis hogy várhatod ezt el tőlem? Tudom, sehogy, csak az a perverziód, hogy informálódás nélkül lesunyizol mást. Egészségedre..:)

2012. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!