Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyarok lenézik azokat...

A magyarok lenézik azokat akik keresnek, de nem találnak munkát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"És állást kapott, nem csak munkát. "


Jaaaaa, gondolom itt arra akarsz utalni, hogy egy hónapig dolgoztatod fizetés nélkül, valamint hogy az általa megtermelt értékhez képest filléreket kap csak. Büszke lehetsz rá!

2012. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nem.. arra gondolok, hogy nem kell házalni, nem kell kidobatnia magát, nem kell kudarcélményekkel szembenéznie, fix bért kap, amit be tud osztani, nem kell félnie attól hogy egyik hónapban 100.000 másik hónapban meg 30.000-et kap, és reggelente bele tud nézni a tükörbe úgy, hogy a tükörképe nem köpi le.

És lelkesen, örömmel vidáman jött be dolgozni úgy egy csapatba, hogy nem kell semmit sem eladnia az ég világon.

Igen, gratulálhatsz, mert megköszönte, hogy rá esett a választásom, mégsem kell munkanélküli segélyből tengődnie.

2012. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

igen, tudtam, hogy erre gondolsz.. nincs kudarc, tehát nincs kihívás sem. ha nincs kihívás, nincs siker. sokan élik le úgy az életüket, hogy azt gondolják, ha nem vallanak kudarcot, akkor máris sikeresek... :-/


nem kell félnie, hogy 30at kap, és beoszthatja a bérét. igen. és esélye sincs, hogy 300at kapjon, és NE kelljen beosztania!


a tükörképe meg leköpi, mert eladta az életét aprópénzért. ezt megelőzheti, ha elhiszi neked, hogy úgysem lett volna képes többre..


persze mindenki jól jár. ő hamis biztonságérzetet kap, te meg jól élsz a munkájából. te lenézed őt. úgy gondolod, ő nem képes a saját erejéből megélni, ezért kihasználod. pedig bátoríthatnád, hogy ő is képes arra, amire te! de nem ezt teszed. neked az az érdeked, hogy az embereidet kihasználd.. elbátortalanítsd, és "biztos állást" kínálj nekik.. tudom, erre is van igény. :-)

2012. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem ..pont arra van az embereknek igényük hogy Forever szarságokat áruljanak havi 20ért... igazad van.

Hidd el, saját elhatározásából nem árul szarságokat és jött ide. Nem kényszerítette senki sem. Akármikor kiléphet, senki sem tartja vissza. A te aloes szarságaiddal sem tudod lebeszélni azokat akik itt melóznak.

Látom volt nálad rendesen agymosoda, és lementél vegetatív üzemmódba.

2012. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

A te munkádból meg nemhogy hamis biztonságérzetet kap, hanem semmilyen biztonságérzetet, sőt teljes létbizonytalanságot, merthogy ugye a számlákat (víz-gáz, telefon, fűtés) akkor is ki kell fizetnie ha csak 5 kenceficét adott el egész hónapban. Te milyen biztonságérzetről beszélsz kedves agyhalott barátom??? Beszédíted az embereket az üzletbe, beleölnek egy csomó pénzt és csalódottan kiszállnak, jobb esetben időben, míg jobban be nem hülyíted őket.

Én nem kérek pénzt azért, hogy dolgozhasson, az elvégzett munka épp elég.

Pont az ilyen görény cégek nyúlnak le pénzt az emberektől (Vegyél kezdő Forever csomagot, ha van szükséged rá ha nincs, vagyél parfüm-mintát, legfeljebb elhasználod ha egyetlen darab FM hamisítványt sem tudsz eladni, vegyél részt egy 3 napos Brokernet képzésen 70 ezerért, mert neked jó lesz. Igaz egy fillért sem keresel utána, de kipengeted a pénzt.

Ezek vagytok ti, lenyúlós útonállók.

Elferdítitek az emberek reális biztonságérzetét, kecsegtetitek hatalmas bevételekkel, meglobogtatjátok előtte a Bahamai-nyaralás képét, meg a havi százezreket. Persze hogy hamar elvesztik a reális látásukat. Azután jön a kínos ráébredés egy-két hónap meg kifizetetlen számla után. Hitegetni azt tudtok, de semmi reális alapja nincs.

Tele van az oldal ilyen csalódott bejegyzésekkel kedves agyhalott barátom.Keresgélj egy kicsit.

Remélem eleget aláztalak már (naná, hogy nem mered elárulni még mindig azt, hogy milyen termékkel bizniszelsz, mert tudod, ahogy leírod a termék nevét azonnal fordulnak el az emberek.)

Legjobb történetek amikor az ilyen emberek mint te csak a látszatot tartják fenn, hogy milyen remekül élnek, aztán mennek a bankba kölcsönért mert nem tudnak megélni. Kifele persze mutatjátok a kölcsönvett ilyen meg olyan dolgaitokat (hmm.. melyik brókeres cégnél is volt tavaly a botrány, hogy a szerencsétlen csaló ügynöknek a kezére adott a cég egy márkás órát, hogy komoly bankárnak tűnjön a csórikám, meg miközben tárgyalt, a szomszéd teremből hívogatták, hogy New Yorkból meg Svájcból keresik telefonon) hát eddig nálam ez volt a csúcsok csúcsa.. Igazad van, ezek a cégek adnak biztonságérzetet szerencsétlen csórikámnak.

A sort persze folytathatnám Amway-el meg FLP-vel is.

2012. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nézd, egyrészt gyengének érzed az érveidet, gondolom azért kell agyhalottazni és személyeskedni, másrészt nincs információd, ezt minden érintett tudja, most megmutatom neked is:


- Tudod te jól, hogy senki nem javasolja, hogy fix fizetéses állást feladjon bárki, hogy MLM üzlet építésébe kezdjen. Az MLM egyik legnagyobb előnye, hogy úgy válhat valaki vállalkozóvá, hogy a kevés szabadidejét áldozza be. Ezért teljesen irreális arról beszélned, hogy nem kap biztonságérzetet, mert az elején nem is adhat. Kevés munkával keveset fog keresni, igen.

- "beleölnek egy csomó pénzt": Ezt pontosan hogyan érted? Mert minden rendes cég visszavásárol minden fel nem használt készletet, sőt, van, hogy használt készletet is 100%-os áron. Nos, akkor hogyan ölsz ebbe bele pénzt? Mert szerintem csak úgy, ha szándékosan teszed ezt, vagy ha olyannyira buta valaki, mint te. Tehát hogyan ölöd bele a pénzt? :)

- "semmi reális alapja nincs": Hát te aztán tudod.. Minden úgy működik, ahogyan le van írva. Ha te egy ilyen garantált üzletbe is bele tudod képzelni, hogy elbukod a pénzt, nos, akkor érthető, hogy nem látod a realitását.

- "Remélem eleget aláztalak már": A szándékod bizonyára ez volt. Az én olvasatomban viszont csak egy átlagos tudatlan vagy, aki félinformációk alapján beszél hülyeségeket. Remélem, eléggé megmutathattam ezt.


Tehát az "én munkámból" napi pár órában van lehetősége egy üzletet felépíteni. Persze, nem mindenki fog, de a lehetőség mindenkinek adott. Ő dönt. A te munkád viszont elveszi a szabadidejét, és egy egész életre a rabszolgád marad. A te munkádat muszáj végeznie a számlák miatt. Az én munkámat pedig választhatja, ha szeretne jobban élni.


Ennyi. Nem vagyunk mi konkurenciák az emberek szempontjából, az viszont igaz, hogy neked derogál, ha az embereidnek is van lehetősége olyan jól élni, mint te. Nekem meg nem. Én bátorítom és segítem őket. Te akkor jársz jól, ha minél kevesebbet keresnek az embereid. Én pedig akkor járok jól, ha minél többet keresnek az embereim.


Te alázni akartál a hozzászólásodban, félek ezt teszed az embereiddel is. Én informállak erről a területről, hogy jobban megismerhesd. És ezt teszem az embereimmel is.


További sok sikert kívánok! Neked is a saját területeden, és az embereidnek is a saját területükön. Remélem, egyre többen önállósodnak majd. Én azon leszek. Te meg ne aggódj, az emberek többségét kielégíti a fizetés, amit neki adsz! Én a kisebbséget keresem!

2012. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Már csak arra vagyok,kíváncsi,hogy milyen munkát ajánlasz egyik válaszadó?
2013. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!