Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 42 sikertelen állásinterjú...

42 sikertelen állásinterjú után mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Pályakezdő jogász vagyok. :(

2016. márc. 13. 15:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a prosti dolgot már hetekkel ezelőtt felvetetted. Annak mi volt az akadálya? Oda sem feleltél meg? Amúgy igaza van egy előttem szólónak, menj ki külföldre, akár mosogatni is, hogy megtanuld a nyelvet. Egy évet angol nyelvterületre meg egy évet egy ritkább nyelvterületre. Utána 2 kézzel fognak kapni utánad.
2016. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Az általad megadott kulcsszavaknál PTE, Pécs . Itt még operátornak sem tudnál jelentkezni, mivel nincs hova, max a b feldolgozóba szalagmunkásnak, nettó 80 ezerért, 2-3 műszakba, de szerintem oda is protekcióra van szükség xD .
2016. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a "menjél külföldre" dumától meg már én is agyf*aszt kapok ! Mutassa már meg nekem valaki, hogy hogyan kell, hogyan megy el ő külföldre . Adok valakinek a kezébe egy csíkos műanyag szatyrot, v**ba rúgom aztán menjen isten hírével .
2016. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Siránkozás helyett válaszolj:


- Külsőd rendben? Haj,ruha,higiénia,...?

- Nem kérsz túl sok fizut?

- Korod?

- NAV,sereg,rendőrség,ezekkel mi a gond,hogy nem mégy oda?

- Voltál elítélve?

- Testi és/vagy mentális problémák?

2016. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Tényleg országos szinten ad be a rendőrséghez, meg a Navhoz a jelentkezésedet . Pécsen azt bizton tudom, hogy a rendőrségnél is meg a navnál sorban állás van . Álláshoz jutni (?) csak kihalási sorrendben .
2016. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én elmondom, hogy hogy mentem külföldre. Igaz 2000-ben, de akkor még csak EU-tagok sem voltunk, szóval kellett a vízum.

Beszéltem angolul középfokon, és kinéztem magamnak egy au-pair ügynökséget. Megvettem a buszjegyet oda-vissza, meg vittem annyi költőpénzt, ha kirúg a család azért ne kelljen csöveznem.

2 évig voltam kint, és megtanultam anyanyelvi szinten angolul. Beszélek mellette még spanyolul középfokon, soha nem volt gondom az elhelyezkedéssel.

Igaz, annyi alaptőke kell azért, hogy legyen pénzed a buszjegyre, meg pár euró ha gond van. De nem milliók.

A habokra én sem indulnék el, már itthon megvolt, hogy hova megyek, és vártak a pályaudvaron.

Ez persze a nagyon lenézett au-pair állás. Nekem nem volt vele bajom, mert volt szállás, kaja, és mellette napi 5 órát kellett dolgozni, volt időm suliba járni. Az igaz, hogy a fizetés az tényleg csak a zsebpénz kategória volt. De a második évben már olyan családot kerestem helyben, akik többet fizettek, ott már megvolt a normál fizetés, amit a helyi nannyknek is adtak akkoriban. De ehhez már kellett a helyi ajánlólevél és a felsőfokú nyelvtudás meg a pedagógus diploma sem jött rosszul.

Bátrabbak más állást is vállalhatnak.

2016. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

#24:

Igen.

Nem.

A húszas éveim közepén járok.

Nem vesznek fel.

Még nem.

18 évesnek nézek ki.


#25: Már beadtam. Szerinted hol volt ez a 42 sikertelen állásinterjú?

2016. márc. 14. 19:51
 28/42 anonim ***** válasza:
Tanulj valami mást is, képezd át magad . Jelentkezz diplomás ápolónak :)))
2016. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Mondjuk Baranyában eü_i végzettséggel sem lehet elhelyezkedni xD, de Bp_en nagy eséllyel indulhatnál !
2016. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
A kinézet nem akadály (mmint, hogy fiatalabbnak nézel ki 5 évvel a korodnál). Van egy bnőm, 31 éves, ügyvéd (már szakvizsgás) és ő is 18nak néz ki. Picike (155 cm, 45 kg), szöszi, kékszemű. Volt, h amikor piát vett, elkérték tőle a személyijét a pénztárnál. Akkor látta a pénztárosnő, h már doktor! :-) Sosem volt gondja az elhelyezkedéssel, vállalatnál volt gyakornok, utána ügyvédjelölt, most ügyvéd. És kapaszkodj meg: büntetőzik! Kemény, nagydarab bűnözőket véd a csajszi a törékeny termetével és tisztelik ezek a kemény bűnözők!Sosem volt gondja a kinézetével, mert nagyszájú, helyre teszi, aki nem tiszteli őt.
2016. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!