Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van NEM tenyésztőtől...

Kinek van NEM tenyésztőtől származó kutyája? Van/lett valami betegségük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
Nem igazán jól értelmezik egyesek a "szaporító" fogalmát ... mind ezek akiket felsoroltok szaporítók, mégha nem is a legrosszabb fajtából.
2011. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
Nekünk menhelyről van, mondjuk még pici, de beteg :S. Eleve beteg volt a menhelyen is, de nem gond, mert már gyógyulgat, szeretjük is, és az a lényeg. Ha rám hallgatsz menhelyről csak akkor hozz kutyát, ha totál biztos vagy benne, hogy egészséges, mert nem lehet tudni mit szednek ott össze...
2011. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyet én is hallottam. Két ismerősöm is vett labradort tenyésztőtől, jó helyről és egyiknek displazyája lett a másiknak "csak" valami csípőgondja és mind1 lábát meg kellett műteni. Kölykök voltak Ők is és nem játszhattak, nem futhattak. Csak remélni lehet, hogy nem hat ki a felnőttkori viselkedésükre negatívan ez a kimaradt szocializáció...
2011. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
82%

Tacskónk van, 1 éves 1 hónapos. Nem tenyésztőtől vettük, mivel semmi szükségünk nem volt se törzskönyvre, se agyontenyésztet kutyára!


Te meg mégis miről beszélsz??? Agyontenyésztett??? Hát te sem vagy egy tájékozott ember... Majd meglátjuk 3-4 évesen hogyan fog lépcsőzni, mert könnyen lehet, hogy sehogy... Egy ismerősünk így járt... Szegényt el kellett altatni, mert már mozogni sem tudott.

2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%
De pont ez az, hogy sajnos mi - és valószíű az ismerőseid sem - tenyésztől vették, hanem ugyanolyan tudatlanoktól, akiktől mi. Azóta nagyon utánanéztem a dolgoknak és rájöttem, hogy nagyon buták voltunk mi is. Akit csak lehet lebeszélek az olcsó kutya illúziójáról.
2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:

Itt van néhány érv, miért éri meg gyűjtögetni, összehasonlítások, képek (baloldali menüpontok). Szerintem ha következetesen átolvasod az egészet, nem lesz többé kérdéses, hogy dönts. De egy cikket ki is néztem neked.

www.olcsokutya.info/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=9&Itemid=17

2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
18 éves törpeuszkárunk van, szaporítótól. Az ég világon semmi baja, nagyon kedves és okos kutya! Az "öregkori betegségei" sincsenek, olyan "jó állapotba" van, mint kiskorában. :)
2011. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Kutya baja...:)
2011. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

nekem spánielem van szaporítótól... 2 éves...már 1x volt műtve a csípőjének az egyik oldala most műtve lett a másik is.. az epilepsziáját gyógyszerekkel kezeljük...

Egy kedves családtól vettük őket ahol van egy szuka és egy kan ez a második alom náluk és mint utóbb kiderült az elsőben is volt két epilepsziás kölyök.. abból az alomból amiből én vettem ott 4 ből 3... a szuka most megint vemhes.. ennyit erről..:( a csípő műtétek és a gyógyszeres kezelés (mire belőttük melyik gyógyszer kell) eddig volt kb 150-200 ezer

2011. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 People=Shit válasza:
mi tenyésztőtől vettük, és lett egy daganat a farka tövénél amit sikeresen leoperált az állatorvos ... A tenyésztő sem tuti garancia ...
2011. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!