Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van NEM tenyésztőtől...

Kinek van NEM tenyésztőtől származó kutyája? Van/lett valami betegségük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:

nem vagdalkozom.

nagyjából lesz.rom kinek milyen kutyája van mennyiért.én nem ítélem el azt aki szaporítótól vesz kutyát.az ő baja mindenkinek,hogy utána hogy jár...ti cseszegettek mindenkit akinek nem törzskönyves a kutyája.

de mint már írtam,nem ezért lett létrehozva ez a "topik" további ilyen hülyeségekre nem is reagálok.ja és nem akartam semmit sem bizonyítani,csak érdekelt,hogy ki hogy járt.és ahogy látom nem mindenkinek lett "selejtes" a kutyája.ENNYI

2011. aug. 24. 15:03
 62/63 anonim ***** válasza:

És akinek az lett? (pl nekünk) mivel neked és még x embernek nem, ezért hirdetitek a szaporítós kutyákat....

És még mindig nem érted: annak a fajtának ártotok, amelyiket szeretitek!!! Ezt fogjátok fel!!!!

2011. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

"szaporítók voltak vannak lesznek"

Addig, amíg van kereslet a termékükre. És mi épp azért koptatjuk a billentyűzetet, hogy minél kisebb legyen a kereslet! Nem cseszegetjük azt, akinek nem törzskönyves a kutyája, legfeljebb felhívjuk rá a figyelmét, hogy a felmerült problémákra ebből adódóan számítani lehetett, vagy ha kutyavásárlás előtt áll, akkor megpróbáljuk lebeszélni arról, hogy hülyeséget csináljon.


Ne haragudj kérdező, nem akarok személyeskedni, de az írásaidból (íráskép, fogalmazás, gondolkodásmód) látszik, hogy téged sem az eszedért szeretnek, de ettől még lehetnél kicsit nyitottabb a továbbfejlődésre!

2011. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!