Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos bemutatós csoportnál...

Cerberos bemutatós csoportnál a kutyák miért vannak pórázon?

Figyelt kérdés
Most nézek egy cerbis videót youtube-n . S látom,hogy a bemutatót pórázzal csinálják végig.Miért?

2012. nov. 11. 19:04
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
40%
Mert megbüntetnék őket, mivel nyilvános helyeken pórázkötelezettség van.
2012. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De pl láttam tükörsulis bemutatót is ott meg szabadon vannak a kutyák.
2012. nov. 11. 19:09
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Minden iskolának szíve-joga eldönteni, milyen módon bemutatózik.Nem mindegy, milyen képzettségi szinten vannak a kutyák sem.
2012. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom ilyen videót néztél (belinkelhetnéd), de azért egy bemutatóra szakosodott csoportnak illene póráz nélkül csinálnia az engedelmes részt. Ha nem is mindenkinek, de a régebb óta ezzel foglalkozó tagoknak igen.
2012. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Ma már bármilyen módon mennek a bemutatók. Pórázon, anélkül, kajával, labdával, anélkül.
2012. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
2012. nov. 11. 19:45
 7/49 anonim ***** válasza:
A Cerbiban suliban, foglalkozáson szinte mindig pórázon vannak a kutyák, kivéve amikor a szabadon követést tanulják. Bemutatón szerintem is illene póráz nélkül, de hát minden sulinak szíve-joga.
2012. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert anélkül nem menne ilyen jól.

Látszik, hogy a kutyák jól tudják a feladatokat, de a menetelős részekben lehet, hogy elmennének a gazditól (ha jól megnézed, van pár rész, ahol kicsit megrántják a pórázt, mert a kutya próbál oldalra menni).

Sajnos nekem is ilyen az egyik kutyám. Feladatokban tökéletes, de bemutatón idegen helyen hajlamos elmenni a feladatok közt szaglászni. Gyúrni kell rá.

2012. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
mekkora, van ott komondor is, meg csivava is :D
2012. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
32%
A videón nem pórázt használnak hanem hurkot, azért ez mégis furcsa egy kicsit. Bemutatón nem látom értelmét hogy miért kellene használni ilyen eszközt.
2012. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!