Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kutya?

Micusss kérdése:

Border Collie kutya?

Figyelt kérdés

Mit kell tudnom róla? Egyátalán jó egy gyereknek?

11 éves vagyok már volt 2 kutyusom... egy bichon havanese és egy nagyobb kutyus nem tudom milyen fajta volt valami keverék... na az a lényeg hogy szeretnék egy border collie-t

így tudnék vele foglalkozni...

HÉTKÖZNAP (suli időben)

reggel etetni

haza jövök: eszek kutyus is eszik és 1 óra séta

házit csinálok

utána kifésülöm a szőrét játszok vele,és 3 órát sétálnék vele vagy amíg nem fáradunk el nagyon.. frizbiznék is vele meg agility stb?



2012. dec. 27. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:

kivéve a hétfőt és a csütörtököt akkor

így lenne


reggel etetés elmegyek suliba

délben haza jövök etetem a kutyust én is eszek

kb fél 4 kor jövök haza akkor lecke

és akkor utána tudnék játszani a kutyussal

csak ez a nap amikor nem annyira sokat de nem lenne egyedül mert van még egy kutyusunk és tesóm is otthon van

2012. dec. 27. 13:24
 2/68 A kérdező kommentje:
várjatok így félre érthető délben haza jövök és akkor megetetem utána még 1x elmegyek de csak azon a két napon
2012. dec. 27. 13:26
 3/68 anonim ***** válasza:

Ne akarj bordert 11 évesen, tényleg, az felnőtteknek is kihívás, hatalmas foglalkozásigénye van, neked meg csak sűrűsödni fognak a dolgaid, érettségi, egyetem, albérlet/kolesz, párkapcsolat, bulik, külföld... Nem való neked semmilyen olyan kutya, amit a szüleid ne tudnának átvenni tőled, ha már nem érsz rá, márpedig a borderre rengeteg időt-energiát rá kell szánni.

A másik két kutyával mi történt egyébként?

2012. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
A bichon kutyulim öreg volt a keveréket pedig az utcáról fogadtuk be,.. kiderült hogy daganatja volt :( Imádtam őket nagyon hiányoznak kicsi korom óta velem voltak
2012. dec. 27. 13:37
 5/68 A kérdező kommentje:
és szegény szenvedett a daganat miatt.. bíztam benne hogy meggyógyul de öreg volt szerintem már nem tudott küzdeni
2012. dec. 27. 13:38
 6/68 anonim ***** válasza:

[link]


11 évesen már 2 kutyád is volt? Mi történt velük?

2012. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
már leírtam
2012. dec. 27. 13:41
 8/68 A kérdező kommentje:
azt az oldalt már olvastam
2012. dec. 27. 13:41
 9/68 anonim ***** válasza:
Én ismerek pár bordert, de nagyon-nagyon nehéz őket kifárasztani. Napi 3-4 óra foglalkozás simán kell nekik. És ez nem szimpla szaladgálás, hanem tanítás, feladat, labdázás. Pluszban nem árt, ha jársz vele valamilyen kutyasulis elfoglaltságra (agility, flyball, engedelmes). Én nem vállalnám be a helyedben, egy igazi munkakutya, nehéz velük, mert tele vannak energiával. És a foglalkozást bizony 15 éven át biztosítanod kell neki, ha bulik lesznek, ha pasi lesz, ha barátnőzés lesz, mert ő nincs el egyedül a kert végében, foglalkozás híján szökik vagy tönkretesz valamit. Valami kevésbé energikus fajta szerintem jobb lenne.
2012. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy nekem lesz pasim kb 17-18 éves koromig egy anyám nem engedné 2 nem is akarok xDD barátnőim nincsenek buliba meg nem szándékozok menni.. utálom azokat a beképzelt fruskákat akiknek 13 évesen már pasijuk van és hisztiznek hogy buliba mehessenek gyűlölöm
2012. dec. 27. 13:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!