Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kutya?

Micusss kérdése:

Border Collie kutya?

Figyelt kérdés

Mit kell tudnom róla? Egyátalán jó egy gyereknek?

11 éves vagyok már volt 2 kutyusom... egy bichon havanese és egy nagyobb kutyus nem tudom milyen fajta volt valami keverék... na az a lényeg hogy szeretnék egy border collie-t

így tudnék vele foglalkozni...

HÉTKÖZNAP (suli időben)

reggel etetni

haza jövök: eszek kutyus is eszik és 1 óra séta

házit csinálok

utána kifésülöm a szőrét játszok vele,és 3 órát sétálnék vele vagy amíg nem fáradunk el nagyon.. frizbiznék is vele meg agility stb?



2012. dec. 27. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
... pedig szépek és villány melletti. te?
2012. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Villány mellett M.bóly
2012. dec. 27. 20:10
 53/68 Fannybaba8 ***** válasza:
Hát amit ide belinkeltél egyáltalán nem igaz a Colliekra nagyon pörgősek de ha te ilyet szeretnél és van rá 100-120 ezer forintotok plusz chipp és oltás akkor hajrá de szerintem bichon havanese mellé nem nagyon jó kutya a bichon nyugodtab a collie meg pörgős kutya
2012. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
A bichonom és a keverék kutyusom már meghalt
2012. dec. 27. 20:18
 55/68 anonim ***** válasza:
60%
lovaska1 is Villány melletti :)))) értsd már meg, hogy lebuktál!
2012. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
ömm te azt honnan tudod megkérdezted?? -,-" értsd meg hogy nem ismerem miért kell kötekedni??
2012. dec. 27. 20:22
 57/68 anonim ***** válasza:
Sokat tudnál vele foglalkozni,de szerintem valami könnyebb fajtát.Én a kutyasuliban egy borderrel találkoztam aki 7 hónap alatt megtanult szinte minden trükköt.A gazdája leszólta a magyar vizslámat.Erre én 2 hét alatt megtanítottam ugyanazokra a trükkökre éa a házi dogdancinget is megnyertem ellene.Szerintem magyar vizsla mert sportos okos és néla még lehet rontani mert nem tanulja meg a kezdeti hibákat.
2012. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 Fannybaba8 ***** válasza:
Ha te Border Colliet akarsz hajrá de én ma is úgy keltem fel hogy 3 párna szét lett szedve mert unatkozott és a saját játékaival nem hajlandó játszani.;) Nézz be egy menhelyre...Ott is vannak nagyon jó sport kutyák hobbi szinten és ha jól tudom verseny szinten is lehet velük dolgozni. De ugye tudod hogy az Agility sem olcsó sport? vagy otthon akarod csinálni mert az nagyon veszélyes hogy össze állítasz 2 lavrot rá egy rudat..Nagyon megsérülhet tőle a kutya ez meg se forduljon a fejedbe.. Ha otthon akarod csinálni és nem nemzetközi edzővel aki mindent tud akkor te soha nem fogsz versenyezni!
2012. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Hallod szerintem állítsd le magad egy kicsit.Nem aszért írja mindenki, hogy ne legyen kutyád mert rosszat akarunk neked és mert kötekedni szeretnénk, hanem mert nem neked való!! te nem értesz ehhez a fajtához csak egyszerűen megtetszett a külseje és mert mindenhol az van, hogy "a világ legokosabb kutyája" Értsd meg végre, hogy NEM neked való a border.De ha nem hallgatsz ránk és veszel egyet (szaporítótól....) akkor majd ezt te magad is belátod... De ha már 30-40 ezret szánsz csak a kutyádra akkor ne csodálkozz ha megvakul 1-2 évesen.Mert akkor már nem fogsz vele agilityzni, trükközni..... akkor csak annyit tehetsz, hogy gondozod és szereted mint egy beteg kutyát.
2012. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, istenem, össze- vissza hazudozol! Remélem, hogy nem kapsz kutyát a szüleidtől, mert ugye az előzőt is elpateroltátok, mert nem tudtátok ápolni . . .

Olyan butuska vagy, hogy az már fáj. Áprilisban 14 éves voltál, most 11? Mikor érted már meg végre, hogy hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát. Olyan egyszerűen rá lehet jönni, hogy Micusss és lovaska1 egy személy, de itt nem is ez a fő probléma, hanem az, hogy neked nem való még kutya! Sajnálom a volt skótjuhászodat. :(

2012. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!