Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kutya?

Micusss kérdése:

Border Collie kutya?

Figyelt kérdés

Mit kell tudnom róla? Egyátalán jó egy gyereknek?

11 éves vagyok már volt 2 kutyusom... egy bichon havanese és egy nagyobb kutyus nem tudom milyen fajta volt valami keverék... na az a lényeg hogy szeretnék egy border collie-t

így tudnék vele foglalkozni...

HÉTKÖZNAP (suli időben)

reggel etetni

haza jövök: eszek kutyus is eszik és 1 óra séta

házit csinálok

utána kifésülöm a szőrét játszok vele,és 3 órát sétálnék vele vagy amíg nem fáradunk el nagyon.. frizbiznék is vele meg agility stb?



2012. dec. 27. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom hogy milyen olyan kutyus fajták vannak.. szeretnék vele agility-zni,nagyokat sétálni,parkba menni,frizbizni és egy jó társat csak a Border Collieban találtam de ha ajánlasz a mudi-n kívül kutyust amit tetszik...
2012. dec. 27. 17:29
 42/68 A kérdező kommentje:

[link]


ezeket találtam de egyik sem tetszett egyedül a labrador retriever de nem hinném hogy lehet vele agilityzni frizbizni és kisebb kutyust szeretném ami kedves aranyos okos játékos és kis vidám mint a border collie

2012. dec. 27. 17:37
 43/68 anonim ***** válasza:
Kedves Micusss alias lovaska1! Már megint??? :D Üdv, az új nick néven!
2012. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
??? Milyen lovaska1?? egyébként meg a kérdésre válaszlj
2012. dec. 27. 18:41
 45/68 anonim ***** válasza:
60%
Össze vissza hazudozol és nincs kedves ilyen gyereknek válaszolni. Te vagy a lovaska1, aki mindenáron kutyát akar, holott már megmondtuk neked, hogy ha az előző kutyátokat (skót juhász) azért pateroltátok el mert hullott a szőre, akkor az ilyen ember ne akarjon kutyát, mert nem érdemli meg. Vagy nyáron még lovat akartál, aztán nyuszit, stb. Az a baj veled, hogy betegesen hazudozol és ez nem szép. Szívesen segítünk, ha nem kamuznál össze vissza, így nem vagy hiteles!
2012. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:

Szerintem egy törpe schnauzer nem lenne rossz választás... neki is van bőven mozgásigénye, de nem akkora, mint a bordereknek, talán kicsivel kevesebb foglalkozást igényel... neki valószínűleg elég lenne annyi, amit a bevezetőben írtál.


és szerintem agilityzni is lehet vele...

2012. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
vigyi azt hiszel amit akarsz... az hogy két kérdés hasonló arról nem én tehetek.. a snaucer nekem annyira nem tetszik
2012. dec. 27. 19:03
 48/68 anonim ***** válasza:

....és az uszkár??


Nekem az van és imádom. egy baranya megyei

2012. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
hééé én is az vagyok :) de uszkár se tetszik :/ xD
2012. dec. 27. 20:02
 50/68 A kérdező kommentje:
sztem benézek majd a menhelyre csak nem tudom hogy menhelyi kutyulival is lehet-e versenyezni? mert hát az agility-t verseny szinten szerettem volna...
2012. dec. 27. 20:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!