Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kutya?

Micusss kérdése:

Border Collie kutya?

Figyelt kérdés

Mit kell tudnom róla? Egyátalán jó egy gyereknek?

11 éves vagyok már volt 2 kutyusom... egy bichon havanese és egy nagyobb kutyus nem tudom milyen fajta volt valami keverék... na az a lényeg hogy szeretnék egy border collie-t

így tudnék vele foglalkozni...

HÉTKÖZNAP (suli időben)

reggel etetni

haza jövök: eszek kutyus is eszik és 1 óra séta

házit csinálok

utána kifésülöm a szőrét játszok vele,és 3 órát sétálnék vele vagy amíg nem fáradunk el nagyon.. frizbiznék is vele meg agility stb?



2012. dec. 27. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem neked pont megfelelő egy ilyen kutya.
2012. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:
már csináltam 1 kutyás tesztes valamit hgoy milyen fajta illik hozzám és ami tetszett és megfellelő volt az a border collie
2012. dec. 27. 13:59
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád 15 évre szól nagyjából, bőven fogsz addig pasizni, még az is lehet, hogy gyereket szülsz a kutyád életében. Gondolkodj felelősségteljesen, bár tudom, hogy 11 évesen nehéz még egyszer ennyi időre előre nézni. De ha más nem, fogadd meg a tapasztaltabbak tanácsát, ha már kikérted. Én is majd meghaltam ennyi idősen egy kutyáért, kisírtam, és visszagondolva szégyellem, hogyan bántam vele, hiába nem volt nálam sokáig (apán megunta, kidobta, ő meg vadászott magának álomgazdákat). Pedig már akkor is rajongtam a kutyákért, csak éppen felelősséget nem tudtam vállalni érte.
2012. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:

sok videót nézek róluk...akarok könyvet is venni..

de 2013-ban vesszük meg vagy tavasszal vagy nyáron mert akkor van az első ellés az évben azt mondta legalább is anyum de akkor erősebbek mint télen

2012. dec. 27. 14:01
 15/68 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy 15 évre szól :)

de ha mégis lenne addigra pasim akkor megyek vele kutyát sétáltatni... végülis a legtöbb fiú kutya barát :D

de hát 4 tagú a családunk ha én nem érek rá tesóm biztos elviszi hogyha én nem tudnám mert más dolgom van...

2012. dec. 27. 14:05
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Ha szüleid elég felelősségteljesnek ítélnek, és ők is tudnának vele foglalkozni, ha te nem érsz rá, akkor vállaljátok be. De ugye tudod, hogy csak tenyésztőtől szabad venni?
2012. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
hát ha elmondjátok ezt is tudni fogom hallottam valamit hogy csak olyantól szabad venni... hogy szaporítótol nem olyat is de létszi ha van időtök mondjátok el ezt is
2012. dec. 27. 14:11
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, egyáltalán bármiféle érvvel lebeszélhető vagy a borderről, vagy hiába tépjük a szánkat neked is?
2012. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
nem kapom fel a vizet mindenen...azt hittem hogy az oldalan vannak normális emberek akik segítenek gratulálok egy Magyarország
2012. dec. 27. 14:20
 20/68 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te szerintem baromira beleélted magad, és csak az egyetértést vennéd segítségnek.
2012. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!