Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem engedik meg hogy új kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg a kutyusunk, és most el szeretném hozni a tesóját aki ugyanúgy néz ki még az őzikés szemei is, de a szüleim nem engedik meg, mert van már több állatunk is, és hiába mondtam hogy én gondoznám és én foglalkoznék vele és a szobámban lenne és én fizetném a költségeit a szüleim azt mondták, hogy túl sok koszt csinál ennyi állat és ezért nem kell még több! :(
2013. júl. 1. 12:37
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Meg nekem elég elkeserítőek az "öreg" kutyák, soha nem jönnek ha hívom őket, teljesen idegenek tőlem, és igazat megvallva már nem is próbálkozok közelebb kerülni mert csak rosszul érezném magam.
2013. júl. 1. 13:43
 12/44 anonim ***** válasza:
66%
Tévedtem! Neked egyáltalán nem való kutya! Megöregedett szegény? Akkor nem törődsz vele utolsó talán hónapjaiban mert félsz a fájdalomtól ami az elvesztésével jár? Remélem te is így jársz majd, amikor öreg leszel hogy megtudd milyen érzés! Azt hiszed a kutyával csak akkor kell törődni, amikor neked jó? Ezek után a válaszok után a szüleiddel értek egyet!
2013. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
De olyan jó, hogy megint ott tartunk, hogy feltettem egy kérdést, és nekem kell magyarázkodnom.
2013. júl. 1. 13:49
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
előző kutyussal mi történt? mennyi idős a kinézett kutya?
2013. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Na remélem másoknak kicsit több szövegértési tehetségük van mint Kiha-nim-nek, és megértik, hogy nem az öregség a "bajom", hanem az, hogy se én nem kötődöm hozzájuk, se ők hozzám, és nem is érzem az öregebb kutyákat a sajátomnak értelemszerűen azért, (jé) mert nem az enyémek.


ne bosszantsatok már, már alapból herótom van attól, hogy itt állandóan mindenkinek magyarázkodnia kell az embernek 2 oldalon keresztül...


Az előző kutyust elütötte az autó. 6 hónapos volt, és 2 és fél hónaposan a kertünkbe dobta be valami elmebeteg. A tesója "szerintem" a tesója, kutyamenhelyen bukkantam rá, úgy néz ki mintha ikrek lennének és ugyan annyi idősek, és nem talált, hanem leadott kutya.

2013. júl. 1. 14:03
 16/44 anonim ***** válasza:
81%

de unom már az ilyen embereket komolyan mondom!


1! ha a 6 hónapos kutyára annyira se tudtál odafigyelni hogy ne üsse már el az autó szerintem ne akar magadnak kutyát.


2! ha olyan borzasztóan unatkozol akkor szerintem kezdj el foglalkozni a már meglévőekkel, így lesz majd kötődés.


3! ha nem tetszik hogy a szüleid döntenek akkor fáradj el otthonról ha meg fiatal vagy akkor talán nem ártana takarítani a meglévők után ha olyan sok koszt csinálnak


4! én tuti ha megtudnám hogy az előzőt elütötte egy autó oda nem adnék egyetlen menhelyről sem kutyát!


5! ha nem tetszik hogy itt nem olyan választ kapsz amit hallani szeretnél akkor ajánlom figyelmedbe annak lehetőségét hogy más kutyás oldalon tedd fel az idétlen kérdésedet.

2013. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
76%
ja, ráadásul az előző kérdésedben még azt írtad, hogy "állítólag meghalt". most meg már egy autó ütötte el? és ne mondd, hogy azt a kérdést nem te tetted fel. sőt, szerintem még sok más kérdés is a tied, amikben megint csak tök mást írtál. szerezz inkább barátokat ahelyett, hogy itt garázdálkodsz. két kutya bőven sok is, ha nem vagy képes törődni velük. a kölyök is megöregedne egy idő után, csak mondom.
2013. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
na most döntsük már el, hogy kislány vagy vagy az az elmebeteg nő, aki néha erre jár. mert kezdesz gyanússá válni. múltkor még hasmenésben halt meg öt hónaposan. most hirtelen autó ütötte el 6 hónaposan. de nehogy beszóljunk neked, hisz szenvedsz. tán nem kéne hazudozni.
2013. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
amúgy meg remélem, törlik az utolsó hozzászólásodat, mivel undorító és csak azt bizonyítja, hogy szellemi fogyatékos vagy.
2013. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Miért jó a gyászoló emberbe belerúgni?

Amióta meghalt minden nap olyan vagyok mint egy zombi. És közben utálom magam a történtek miatt, és nagyon sokszor gondolkoztam hogy meg sem érdemlek semmit ezek után. Akkor most soha életbe ne legyen kutyám?? Bűntudatom van a halála óta, miért olyan abnormális ez?? És teljesen el vagyok keseredve.

Amikor először megláttam a tesóját a fotón akkor hirtelen az jutott az eszembe, hogy ugyan az a kutya. Ezért írtam hogy "állítólag halt meg". Még ebben is megtalálod a csipkelődni valót, pedig ezt írtam is! Megdöbbentő a hasonlóság. De inkább a józan eszemnek hittem, mint hogy a szüleimet vádoljam meg.

Hány évig kell még bűntudatból kutya nélkül élnem, visszasüllyedni az apátiába csak mert elpusztult az előző mikor otthon se voltam?

Már épp kezdtem arra szintre térni, hogy nem szomorkodok egész nap, de te szépen kihoztad belőlem a bőgést. Neked hogy esne?

2013. júl. 1. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!