Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van! Ti mit tennetek?

Elegem van! Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Pit bullom van. Sajnos rengetegszer mar messzirol atmennek az utca tuloldalara, a gyerekeiket arrebb kuldik, beszolnak stb.

Emeletes hazban lakom, ma a liftbol szalltunk volna ki, meg sem allt a lift mar kikaptak az ajtot aztan jottek volna be mikor meg ki sem szalltam. A kolykuk meglatta a kutyat, elkezdett visitani mint akit b@$z.i visznek, erre a kutyam ugatott. Persze en voltam a hibas, harcikutya stb. Szerintem teljesen normalis ok-okozat reakcio volt, foleg hogy kb rank masztak, de mikor szoltam neki abbahagyta. De en neveljem meg a korcs kutyam, altassam el stb. Miert ennyire tudatlanok az emberek? Mentett kutya, valoszinu harcoltattak is, viszont hatalmas utat tettunk meg a szocializacio es a bizalom teren. Buszke vagyok ra, es tudom tobbet er az osszes ilyen embernel! Viszont mar komolyan feltem ot, nehogy artsanak neki az eloiteletek miatt. Masokkal is tortennek ilyenek? Annyira szomoru vagyok...



2015. nov. 30. 17:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberekre kár szót fecsérelni :D


A kutya legyen tökéletes, a gyerek meg visítozhat kedvére, jellemző.


Nekem valami amstaff-tacskó keverékem van, elég, köhm, érdekesen néz ki, rendszeresen lepitbullozzák meg leharcikutyázzák, nekem már komolyan nevetnem kell ezen. :D


Sajnos van egy nagyon előnytelen szokása, mégpedig az, hogy ha kutyát lát, mereven bámul és lelapul, na erre olyan reakciókat kaptam, hogy keresztbe álltak szinte a szemeim. Agresszív, támadni akar, blabla...


Én úgy oldottam meg az egészet, hogy pórázon nincs haverkodás idegen kutyákkal, csak póráz nélkül, futtatóban ott meg lopakodhat kedvére.


Kisgyerekeknek se szoktam engedni, hogy fogdossák. Ha futtatóra jönnek be kisgyerekkel, akkor azok persze megsimogathatják, de vannak olyan barmok akik oda is totyogóssal jönnek be 20 kutya közé, na olyankor elhívom.


Szóval maradjunk annyiban, hogy vannak furcsa emberek :D

2015. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!