Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak itt ilyen rosszin...

Miért vannak itt ilyen rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy itt sok nagy kutyatudós lenézi a nem tökéletes fajtakutyákat, akinek nincs törzskönyve vagy keverékek! Ha már nem olyan,mint egy díjnyertes kutya akkor egyből csak egy kis sz.ros hobbykutya akit nem lehet szeretni!

Annyi sok okos van itt, de mégsem szeretik a kutyákat!


2010. márc. 29. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
17%
Mert hülye sznobok
2010. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már,de valahogy nem mertem kijelenteni,mert hát nem látom,hogyan élnek.
2010. márc. 29. 19:14
 3/117 anonim ***** válasza:
0%
Mert ilyenek az emberek!Mindenki csak okoskodik és a 10-ből körülbelül csak 2 van aki tényleg ért a kutyákhoz.Ha pedig fajtatiszta törzskönyves kutyája van akkor azért nem jó mert menőzik,ha pedig mentett menhelyi kutyusa akkor meg csak ennyire telik neki és el kezdenek pampogni a felelős állattatásról,meg hogy nem telik rá neki és hogy akkor ne legyen neki kutyája.Rossz nézni is amiket írnak.Van amikor olyan butaságokat írnak,de azért "okosak".
2010. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tapasztaltam! Inkább azt tapasztaltam, hogy a drága törzskönyves kutyák gazdáit nézik le, mert hülye sznobnak gondolják őket. Ha mégis lenézik, az attól van, hogy szaporítótól vetted, de ez nem a kutyának szól, hanem annak, hogy ha már nincs pénzed megfizetni a tenyésztőtől vett kutyákat, akkor miért nem inkább örökbefogadtál, miért a szaporítót támogattad.
2010. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 A kérdező kommentje:

De nem értem, nem az a lényeg,hogy szeresd és a kutyád is szeressen? Nem az a kurv.a Tk a fontos meg,hogy az ük anyja a világ első ilyen olyan díjnyertes kutyája..

Igen amúgy fordítottam is igaz,de ha a kutya egy menhelyi kis keverék,miért kell egyből jönni a szaporítással és,hogy ő már nem lehet,olyan mint egy multidrága kutya??

2010. márc. 29. 19:18
 6/117 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a lényeg ez, de talán nem kéne a szaporítókat támogatni, mivel nekik köszönhető, hogy tele vannak a menhelyek.
2010. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
20%
Akkor úgylátszik ők nem tudják hogy a keverék kutyák milyen okosak és egészségesek. Mivel a keverékek nincsenek túltenyésztve nincsenek öröklött betegségeik. Most nem a fajtisztásakat szapulom de, ez tény. Nekem is van 1 spancim és 1 keverékem imádom mind a 2-őt de nagyon sok baj van a spanci fülével már több műtéte is volt az eggyiken pl. megrövidítették a hallójáratát. A keverék kutyák is ugyanolyan szeretni valóak okosak. Nem kell csak azlrt lenézni őket mert nem fajtatiszták!
2010. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 anonim ***** válasza:
89%

Utolsóval egyetértek!

Én sehol sem láttam ilyet! Te valamit nagyon félreértelmezel!

Az a bajunk, hogy a sok tudatlan ember szaporítja, elleti a kutyáját (mert milyen szép, meg cukik a kiskutyák, egyszer szülnie kell) aki nem törzskönyves, ezáltal felesleges kellemetlenséget okozva a szukának, és lerontva a fajtát amin a tenyésztők keményen dolgoztak! Arról nem is beszélve hogy az ilyen állatok nagyobb esetben lehetnek betegek, vagy kerülhetnek menhelyre!

Ha valaki kutyát akar akkor vegyen a tenyésztőtől vagy pedig menjen a menhelyre! Nem az a sznob aki megveszi a kutyát jó helyről, drágán, hanem az aki csóró, nincs pénze, nem tud gyűjteni, de akkor is ragaszkodik valami drága fajtához ezért megveszi óccsón a szaporítótól!

Minden kutyát lehet szeretni, de aki igazából szereti a kutyákat az nem szaporítja őket tudás, pénz nélkül hanem meghagyja azt az igazi tenyésztőknek! Na az ilyeneket nem szeretem, nem a kutyájukat!

2010. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 A kérdező kommentje:

Most feltennék egy képet a kutyámról,hogy ő egy 100000Ft-os Tk-es kutya, egyből lehurrognának,hogy nem is szép,mert ilyen meg olyan hibája van, mert pl. irigykednek, vagy a másik oldalról azt hallanám,hogy miért kell költeni ennyit egy kutyára és satöbbi..

Volt keverékem és fajtatiszta kutyám is, most keverék van, de mindegyiket imádtam és nem azt néztem,hogy milyen tökéletes.

2010. márc. 29. 19:22
 10/117 A kérdező kommentje:
De most ha nem lennének szaporítók,nem lenne menhelyi kutya sem akit örökbe tudnának fogadni,mert valakinek tényleg nincs pnéze tk-es százezres nagyságrendű kutyákram csak egy barátot szeretne akivel viszont imádják egymást. Én sem szeretem a szaporítókat,de ha nem lennének akkor..?
2010. márc. 29. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!