Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak itt ilyen rosszin...

Miért vannak itt ilyen rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy itt sok nagy kutyatudós lenézi a nem tökéletes fajtakutyákat, akinek nincs törzskönyve vagy keverékek! Ha már nem olyan,mint egy díjnyertes kutya akkor egyből csak egy kis sz.ros hobbykutya akit nem lehet szeretni!

Annyi sok okos van itt, de mégsem szeretik a kutyákat!


2010. márc. 29. 19:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 anonim ***** válasza:
18%
Mert sznobok azért.
2010. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/117 anonim ***** válasza:
86%
Én vagyok aki a spánielt mondta pont példának. De ha ilyen ismerőseid vannak miért nem néztél utána a szűréseknek? Nem mindegy milyen a vérvonal... És igen tenyésztő és tenyésztő közt is van különbség. Van aki a kutyáit Chappyvel eteti és van aki csak prémium táppal. Van aki elviszi pár kiállításra és van aki tanítja, kiképzi és még külföldre is cipeli kiállításozni. Nem gondolom azt, hogy rosszabb lenne a sorsa egy kiállítási kutyának, mint egy menhelyre kivágott, beteg keveréknek. A gazdája azért, hogy ott lehessen a kutya nagyon sokat dolgozik a kutyával együtt. Folyamatosan ápolja, tanítja, szoktatja emberekhez és kutyákhoz, hogy ne legyen neki új a kiállítás. Nem tudom, milyen ismerőseid vannak, de érdemes lenne néhány szaklapba is beleolvasnod, milyen örömmel beszél egy-egy győztes példányáról az adott gazdi. A kutya pedig ha még nem is szereti annyira, biztosan szívesen megteszi a gazdájáért, hogy előveszi a legjobb énjét, és dolgozik. Ennyiből a munka kutyákat nem sajnálod? Nekik is azt kell tenni amit a gazdájuk mond, és nem is kérdezik meg tőle mit szeretne. Mert ugye nem mondja el, a gazda meg nem tudja kitalálni. A kutyának feltehetőleg az a jó, ha a gazdája szereti és gondozza. A kiállítási kutyák sem unatkoznak. Szaporítók szerinted hogy tartják őket? Ismerek kettőt, mert nekem ilyen színvonalas ismeretségem is van (SZERENCSÉRE csak látásból) és látom azt, hogy mocsokban fetrengenek, túl sokan vannak, nincs elég helyük, megközelítőleg nem olyanok mint kéne lenniük, pszichopaták. Eleve az, hogy kis területen sok kutya van, bizonyos agybajt kivált belőlük. Mikor ezt látom, eszembe se jut, hogy ők bármi jót tennének a kutyákért vagy az emberekért. De egy háromkoszorús mestertenyészetnél már azért azt mondom az szép.
2010. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/117 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok tenyésztő és a kutyáim nem hánynak be csak néha nem bírják az utazást, úgy mint egyes emberek sem!
2010. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
100%

Igenis vannak kutyák, akik érzik a tétet és élvezik, ha kiállításokra járnak mint ahogy a versenylovak is pontosan tudják, miről van szó. Az én kutyám sem szereti a kiállításokat, (már nem is járunk), de láttam én sok nagyon elégedett, hetykén magát mutogató kutyát, aki igenis élvezte

az egészet.

A kérdező tudja, hogy mire akar választ kapni? Nekem elég zavaros a kérdése és a kommentjei is.

2010. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 anonim ***** válasza:
12%

19:59

érdekes nekem az anyám állatorvos és azt mondta,hogy a kutyáknak csak akkor van hányingerük ha az utazás előtte 1 órával esznek,de gondolom te ezt is jobban tudod:D

2010. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
78%
Nem is egy ilyen bunkó 50 valahány százalékos, valószínűleg nem kutyás, csak minnél gyorsabban csökkenő százalékra hajtó emberke fog érdekelni. :)
2010. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 anonim ***** válasza:
100%
Én is eü-s vagyok nem csak akkor hányhat, ha előtte eszik, anyukád biztosan azt is mondta, hogy más oka is lehet.Némely kutya alapból nem bírja, úgy mint az emberek között is vannak ilyenek.
2010. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 anonim ***** válasza:
9%

20:03

Engem meg túlzottan nem érdekel egy tanulatlan aki csak a nyereményre hajt és itt vergődik,hogy mennyire jók a kiállítások:D Megsúgom neked én is állatorvosnak készülök,ahogy anyám is az, de aki nem tudja,hogy egy kutyának mitől lehet áhnyingere és ilyen nagy okos az inkább hallgasson.

2010. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ez már vicc! Kutyákhoz értő emberek vagytok, felelős állattartók és még nektek kell magyarázkodni, hogy igenis jól tartjátok a kutyáitokat, nem szenvednek a kiállításokon. Ahogy a húgom mondaná: ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. Bár azt még mindig nem értem, hogy a kérdező miért nem egy menhelyi kutyán segített, miért egy szaporítót támogatott, ha neki nem fontos a papír? De gyanítom, hogy erről is hallunk mindjárt valami zavaros magyarázatot.
2010. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
11%
De engem nem érdekel mit pofázol itt, felfogtad? Nem fogok azért sirni mert te ilyeneket beírsz XD Csak egy szélhámos vagy aki mindenhova beír butaságokat. Egy szóval sem mondtam hogy nem tudom mitől van a hányinger, tehát tanulj meg olvasni. :)
2010. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!