Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak itt ilyen rosszin...

Miért vannak itt ilyen rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy itt sok nagy kutyatudós lenézi a nem tökéletes fajtakutyákat, akinek nincs törzskönyve vagy keverékek! Ha már nem olyan,mint egy díjnyertes kutya akkor egyből csak egy kis sz.ros hobbykutya akit nem lehet szeretni!

Annyi sok okos van itt, de mégsem szeretik a kutyákat!


2010. márc. 29. 19:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sz.r a kiállítás? Az én kutyáim szeretnek kiállításokra járni. Reggel vonatozunk, amit szeretnek, nincsenek rosszul, nézelődnek az ablakon, és közben élvezik a simogatást, meg hogy mindenki picit odamegy megnézni őket. Aztán beérünk, jönnek az ismerősök, ismerős kutyák. Egy kis kozmetikázás, aztán futunk pár kört a ringben, kapnak érte jutalomfalatot. Mikor végeztünk megyünk kajálni, kapnak valami finomságot. Volt, hogy hamar lement minden fajta a ringünkben, 6-7 kutyát beengedtünk "szabad foglalkozásra" volt labdázás, egymással játék. Hazafelé ha marad idő, akkor városnézés is belefér. Aztán vonattal haza, közben pihi. Szerintem ezt minden kutya élvezné, mert egy jó kikapcsolódás nekik és nekem is, ilyenkor egész nap velük foglalkozok (de máskor sincsenek elhanyagolva).
2010. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
60%

20.03

Miből gondolod hogy itt csak tanulatlan emberek vannak?Te még csak készülsz az egyetemre, vagy most jársz, lehetünk itt többen, akik már le is diplomáztunk erre nem gondolsz?

2010. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam a 20:03-as, biztos hogy neked szántad ezt mert én nem írtam ilyet!?
2010. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
75%
bocs, nem neked, a 20.05-nek szántam!
2010. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 A kérdező kommentje:

Itt sírtatok,hogy nem a tenyésztők a hibásak,hogy meghalt a kiskutya,hanem pechem volt,mostmeg egy szaporítót támogattam..

ez nagy ellentmondás volt,már meg ne haragudjon aki írta.

de mindegy részemről befejeztem,itt mindenki olyan okos, majd egy olyan fórumban teszem fel a kérdésem ahol emebrek vannak nem díjakért hajtó gépek;)

viszlát

2010. márc. 29. 20:14
 46/117 anonim ***** válasza:
100%
Már csak spánilesnek fogom magam emlegetni, mert eléggé egyben írunk xD Figyeljetek... Ne vesszünk ezen össze. Jó hogy sokan foglalkoznak az állatok egészségével, de ha a kutya nem feltétlenül bírja az utazást, az is csak egy kis kellemetlenség ahhoz képest, hogy közben folyamatosan foglalkozik a kutyájával. A kiállításon is végig vele van. És könyörgöm, egy kutyának ha jó gazdája van, a gazdi mellett a legjobb. Akármi legyen. És megint csak a munka kutyákat tudom felhozni, azokat is szállítani kell valahogy. A kiállítás is olyan dolog, hogy szükség van rá, hogy kezdők megnézhessék az adott fajta egészséges, tökéletes példányait, így képet kapjanak arról, hogy milyen kutyát érdemes választaniuk kitől. Alapjában véve a kiállítás nem a díjért, hanem a fajtáért és lehetőség szerint jövőbeni felelősség teljes gazdákért van. Mind szeretjük a kutyákat jót akarunk nekik, ne bántsuk egymást. Az oké, hogy adunk tanácsokat, de nem feltétlenül az a legjobb amit mi annak látunk.
2010. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem csak a kutyatenyésztők járnak kiállításokra, hanem gyakorlatilag minden szakmában vannak ilyen kiállítások, ahol a legjobbakat minősítik. Haszonállat, macska, tankönyv, elektronikai stb. kiállítások is vannak. Ez egy lehetőség, hogy megmutathassuk a közönségnek a legjobbakat egy szakterületen és ezzel a fejlődést segítsük.
2010. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
100%
Spánieles, nem fogod itt ezeket a népeket meggyőzni. Te és a többi kiállítási kutyás egy állatkínzó vagy, a kérdező meg nem tudja mit akart kérdezni. A kutyáinkkal sokkal egyszerűbb kommunikálni.Sok sikert neked!(én tacskós vagyok)
2010. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
100%
Tacskóós, nekem még kutyám sincs XDD Csupán nyolc éve szeretnék egyet és ezért hat éve olvasok róluk. Minden kutyát szeretek, és ezért nekem az ő érdekeik a legfontosabbak. Tegnap előtt jelentkeztem menhelyre önkéntesnek. Össze fog jönni, majd megkeresnek, mit mikor hogy csináljak *-* Szeretnék később én is egy mocskos állat kínzó lenni és skót juhászokat kínozni a csúnya kiállításokon :D
2010. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a "vonatos", én is skótokat "kínzok" :)
2010. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!