Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak itt ilyen rosszin...

Miért vannak itt ilyen rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy itt sok nagy kutyatudós lenézi a nem tökéletes fajtakutyákat, akinek nincs törzskönyve vagy keverékek! Ha már nem olyan,mint egy díjnyertes kutya akkor egyből csak egy kis sz.ros hobbykutya akit nem lehet szeretni!

Annyi sok okos van itt, de mégsem szeretik a kutyákat!


2010. márc. 29. 19:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 anonim ***** válasza:
100%

19:22-es voltam már nem utolsó hanem 19:15

Nem az a fontos hogy törzskönyve legyen a kutyának fogd már fel! Az a baj hogy aki szaporítja a kutyáját az ÁRT neki és a fajtának! Azért nem szeretjük az ilyeneket! Nem a kutyával van a baj, hanem aki felelőtlenül megveszi az ilyen kutyát! Nem fontos a papír, de az fontos hogy a kutya egészséges legyen, és hogy ne szenvedjen mint ahogy a kutyagyárosoknál. Akinek vajn egy kis esze és szíve az nem támogatja a szaporítókat. Tele van a menhely és van sok jó tenyésztő.

2010. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/117 A kérdező kommentje:
*pénzes bocsi elírtam.
2010. márc. 29. 19:25
 13/117 anonim ***** válasza:
100%
A szaporítók nem a keverékeket szaporítják! Ne agógdj így is lenne elég mivel a menhelyek nem ürülnek ki azonnal és mindig lesznek olyanok akiknek a kutyái kiszöknek vagy nem figyelnek rá stb...
2010. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/117 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a saját kis önző érdekeidből inkább hagynád hogy szenvedjen egy csomó kutya csakhogy neked lehessen egy olyan kutyád akinek nincs papírja?
2010. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 anonim ***** válasza:
24%

Igen, ilyenek sajnos vannak, de azért akad olyan is akinek mindegy, hogy keverék, vagy fajta tiszta, hisz mindkettő tud szép, okos lenni, meg csunyácska is :)

A lényeg, hogy mindenki szeresse a saját kutyáját, és ne törődj az ilyen jaj CSAK a fajta tiszta a jó emberekkel, nem érdemes!

Nekünk volt már fajta tiszta és keverék is, szerettem mind a kettőt, de a keverék jobban a szívemhez nőtt. Ő mindig bohóckodott valamit, amivel megmosolyogtatott, ha rossz kedvem volt, szomorú voltam...sajnos már nem engem vígasztal, mert már nem él.

2010. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/117 A kérdező kommentje:

19:24

Amúgy a tenyésztőket sem szeretem,olyan nagy kutyaimádók,járatják a sz.r kiállításokra az állatokat amit a kutya nem élvez egyáltalán! Vettem már kutyát 60ezrekért, és 1 hét után mikor elhoztuk meghalt! És rengeteg ilyenről tudok.

19:27

Szerinted az összes kutyának lennie kellene papírjának?

2010. márc. 29. 19:29
 17/117 anonim ***** válasza:
18%
Hát igen.Nekünk is van Szibáriai Huskynk(mamáéknál van mert ellopta nálunk a tyúkokat a szomszédból)Szeretjük,megveszünk nekik mindent de nem esünk túlzásokba.Akiknek meg nincs kutyája vagy éppen nem tehetik meg lehurrognak minket,mert mindent megteszünk a kutyánk érdekében és azt hiszik hogy mi milliókért vásárolunk meg egy kutyaházat vagy egy kutyakefét a kutyának.Pedig ez nem igaz!MInent megteszünk értük(jó táp,oltások,cuccok stb.),de nem esünk túlzásokba.Na jó mi nem prémium táppal etetjük őt hanem Chappy-vel,de az is egy márka.Most nem azok akaron lehurrogni akik pl Coop-os táppal etetik a kutyusokat hanem inkább már azokat hogy mi mindent megtehetünk mert márkás kutyatápot veszünk.
2010. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/117 anonim ***** válasza:
100%
És még mi vagyunk a rosszindulatúak... Az utolsó hozzászólásodból (is) kiderült, hogy nem igazán értesz a kutyákhoz, csak legyen, lehetőleg olcsón.
2010. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/117 anonim ***** válasza:
100%
a második válaszoló voltam
2010. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 anonim ***** válasza:
100%
vagyis a 19:31-es voltam a msáodik válaszoló
2010. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!