Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak itt ilyen rosszin...

Miért vannak itt ilyen rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy itt sok nagy kutyatudós lenézi a nem tökéletes fajtakutyákat, akinek nincs törzskönyve vagy keverékek! Ha már nem olyan,mint egy díjnyertes kutya akkor egyből csak egy kis sz.ros hobbykutya akit nem lehet szeretni!

Annyi sok okos van itt, de mégsem szeretik a kutyákat!


2010. márc. 29. 19:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 A kérdező kommentje:

19:32

Igen azért fizettem ki a kutyáért 60ezret mert olcsón akartam..jó,hogy figyelsz:D

Bíztam benne,hogy oskáig fog élni,mert tenyésztőtől van, bíztam benne,hogy nem lesz betegsége miután elhozzuk,mert jó helyről van mégis a kezeim között halt meg 1 hét után.

2010. márc. 29. 19:33
 22/117 A kérdező kommentje:

19:32

Ja és ha tudni akarod,mindent megtettünk volna azért,hogy meggyógyuljon, azt a kb 40ezer forintot sem bánom érte, amit a kezelésekre költöttünk! Szóval ne mond nekem,hogy olcsón akarok kutyát és nem értek hozzájuk!

2010. márc. 29. 19:37
 23/117 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, nem szeretnék megbántani előre elnézést kérek. Tudod te miket írsz? összefüggéstelen butaságokat. Száz és hatvan ezer forintos kutyákról beszélsz, miközben a papír nélküli kutyákat dicséred. Nem mindegy milyen kutyát veszel hatvan ezerét. Ha teszem azt veszel egy magyar agarat hatvan ezerért, tuti szaporítótól vetted, de ha spánielt akkor tenyésztőtől. Te komolyan azt akarod gondolni, hogy a tenyésztőknél jobbak a szaporítók? A "túl tenyésztett kutyák" egytől egyig szaporítók művei. Ha veszel egy tenyésztőtől kutyát, az vállalja a felelősséget azért, hogy a kutyádnak nem lesz örökletes betegsége, nem lesz idegbeteg stb. Egyedül a szaporítók azok akiket le kell nézni. Normális esetben nem lenne menhely. Nem kell ahhoz bezárni a kutyákat egy halomba, hogy kölyökhöz vagy szelíd felnőtt keverékhez lehessen jutni. És nem gondolom, hogy a szaporítók miatt vannak tele a menhelyek. Igen nagy részben az ő hibájuk is, de nagyon sokszor vannak nem kívánt vemhességek. A gazdik olyankor örülnek ha a kutyust oda tudják ajándékozni. Vagy nem tudják, mert van helyette fajta tiszta szaporítótól. Hát az aztán minden csak nem fajta tiszta. De ha téged ez a felfogás zavar akkor te miért nézed ugyan ilyen szemszögből? Ugyan olyan gáz azt hajtogatni, hogy keverék, keverék, keverék mint azt hogy törzskönyves, törzskönyves, törzskönyves. Szerintem mindegy a kutya fajtája, egyedül a viselkedése és az ápoltsága mutathatja meg azt milyen a gazdája. Nem divatból, hanem szeretetből és felelősségből tartunk kutyát jobb esetben. Erre kéne ilyen esetekben vissza emlékezni. Remélem nem volt túl kemény a véleményem, ezzel senkit nem szeretnék bántani elítélni, egyedül a szaporítókat utálom.
2010. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/117 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert egyszer peches voltál még nem jelent semmit. A tenyésztők között is van külünbség, nem csak a papír a fontos és nem azt mondták hogy az ő kutyájuk tökéletes. Tényleg nem értesz a kutyákhoz! A kiállításon egy boldogtalan kutyának esélye sincs győzni mivel azt is nézik milyen lelkes! Az én kutyáim már előre meg vannak őrülve és maguktól másznak a kocsiba ha megyünk pedig mindig hányingerük lesz út közben, de mégis imádják... Ilyen sz*r a kiállítás.
2010. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 A kérdező kommentje:

19:42


gondolom ha törzskönyvvel veszek egy kutyát nem szaporítótól van és eléggé beletrafáltál,mert spániel volt a kiskutya aki meghalt 1 hét után. papír is volt róla,hogy egészséges. Ha annyira fantasztikusak a tenyésztők akkor nem én voltam a peches.

Van egy budapesti bíró ismerősöm aki maga mondta,hogy a kutyák többségben nem szeretik a kiállításokat,lehet,hogy valamelyik szereti,de a többség nem. és azt is megsúgom,hogy a kiállítások sem a régiek,mert attól függ kinek vagy az ismerőse és satöbbi,de hiéba kötsz bele, van 3 tenyésztő ismerősöm és pár bíró is, akik biztosan jobban tudjak,mint te.

2010. márc. 29. 19:48
 26/117 A kérdező kommentje:
19:44-es is szántam az utsó kommentet!
2010. márc. 29. 19:48
 27/117 anonim ***** válasza:
87%
Még szerencse, hogy van itt egy mindentudó kérdező, aki felvilágosít minket! Taníts mester, kérlek!
2010. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ne legyél már ennyire hülye! Azért mert te szerencsétlen voltál még nem a tenyésztők a sz*rok! Most komolyan azért mert egy db kiskutya meghalt mindenki rossz? Olyan nincs hogy minden kutya egészséges fogd már fel! És nem egy kutyám élvezi hanem mind az 5... Érdekes...
2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim ***** válasza:
20%

19:44


hát te is nagyon értessz a kutyákhoz,a kutyáid majd behánynak út közben,de azért viszed őket,hogy nyerj egy szaros címet és legyen mivel villognod:D tudod te mitől lehet egy kutyának hányingere? nem hiszem;)

2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
12%

19:54

Ja,hogy te is tenyésztő vagy és idejöttél osztani az észt:D Hát pedig ez sajnos FAIL.

2010. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!