Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/157 anonim ***** válasza:
83%

#150


Nem veszed észre, hogy te generálod az újabb és újabb válaszokat?

Időnként beugrasz és elmondod ugyanazt.

Ez a kérdés már rég kifújt, mindenki csak önmagát vagy másokat ismétel, saját habitusa szerint. Újdonság nincs, ilyenkor szoktam törölni a listámról.

Te már 10 oldallal ezelőtt megkaptad az egységes választ, ami eléggé ritka a Gyakori történetében, gondolkodj el rajta, vagy ha már megtetted, akkor jól tetted!

2022. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/157 anonim ***** válasza:
50%

Hagyjátok màr. Ha nem akar anyucival nyaralni, akkor nem akar. Ő dolga. Kérdező, felnőtt nő vagy, elvileg képes vagy egyedül is dönteni az akaratodról. Ehhez nem kell feleslegesen kérdezgetni másokat. Te élsz együtt anyósoddal nem mások. És ez is a te döntésed volt, hogy becuccolsz hozzá, volt másik vàlasztàsi lehetőséged. Viseld a következményeit csendben.

Én biztosan nem költöztem volna hozzá, akkor sem ha a kedves páromnak ez nem lett volna kényelmes. Ez az ő problémája. Én ezért nem szolgáltattam volna ki a nyugalmam az ő anyjának. Te meg tetted, itt az eredménye.

2022. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/157 anonim ***** válasza:
92%

" kiakadtok egy idegen életén"


Te jössz ide idegeneknek feltenni egy kérdést :D

2022. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/157 anonim ***** válasza:
81%

Nem is értem. Igen, biztosan bicskanyitogató gondolat, hogy én itt nem megtűrt személy, hanem abszolút családtag vagyok és jó a kapcsolatunk


Isten mentsen az olyan jó kapcsolattól ahol az egyik fél egy anonim oldalra jön kibeszélni engem...


Kérdező gondolkodj el kicsit, mit szólnál ha anyósod tárgyalna itt ki téged és a gyerekes, hisztis viselkedésed? Remélem megmutatja neki valaki ezt a kérdést és rájön hogy kígyót melengetett a keblén.

2022. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/157 anonim ***** válasza:
84%
Én mennék, de én jóban vagyok az anyósommal. Eszembe sem jutna "anyós-pajtásként" hivatkozni rá. Így esetedben már a kérdés stílusa alapján azt mondom, te inkább ne nyaralj az anyósoddal hármasban.
2022. nov. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/157 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő anyós pajtás akkor te MENYét vagy...
2022. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/157 anonim ***** válasza:
0%
Most látom hogy régi kérdés. Ha máskor is mwntek külön nyaralni, akkor oké menjetek vele is. De ha nem szoktatok kettesben menni, akkor ne vigyétek magatokkal.
2023. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!