Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/157 anonim ***** válasza:
79%
A pasi reakciójából arra következtetek, hogy a Kérdező nem fog ott megenni egy kiló sót sem, ezért nem lenne tanácsos teherbe esnie.
2022. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/157 anonim ***** válasza:
87%

"ti szívesen csináltok olyat amit nem akartok? Ebben az esetben jól tudnátok érezni magatokat, akkor is ha NEM akartok így menni? Tényleg érdekel"


Nézd, en úgy tini korom óta arról álmodoztam, hogy az eskuvomon rajtam, a jövendő férjemet és az anyakonyvezeton kívül csak két vadidegen tanú lesz jelen. Semmi faxni, semmi lagzi, vendég, akármi, csak mi ketten egy hetkoznap reggel. A férjem viszont szerette volna, ha legalabb a családja ott van, így képzeld, azt mondtam, legyen. Hétfőn reggel házasodtunk, összesen tízen voltunk. Bizony, annak ellenére, hogy nem így terveztem, tökéletes volt. Esküvő, nem nyaralás. Kicsit komolyabb helyzet szerintem, mégis lehetett engedni.

2022. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/157 anonim ***** válasza:
74%

"ti szívesen csináltok olyat amit nem akartok?


Hát de akkor a házában se akarj terpeszkedni lehet onnan takarodni mire hazajön a nyaralásból

2022. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/157 anonim ***** válasza:
81%

"ti szívesen csináltok olyat amit nem akartok? Ebben az esetben jól tudnátok érezni magatokat, akkor is ha NEM akartok így menni? Tényleg érdekel"


IGEN!!? PL mindennap bemegyek dolgozni nohát mik vannak! Takarítok magam után sőt más után is, mert nem akarok.koszban lenni!


Arra azért gondolhatnál h anyósnak sem lett volna kötelező titeket hívni... Vica versa ő is veletek van mindennap. El is adhatná másnak, elmehetne + 2 barátnőjével vagy +2 bácsival....


Szerintem ne menj


Tyu b+

2022. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/157 anonim ***** válasza:
91%

"ti szívesen csináltok olyat amit nem akartok? Ebben az esetben jól tudnátok érezni magatokat, akkor is ha NEM akartok így menni? Tényleg érdekel"

Én épp most takarítok, holnap az ablakokat is tervezem lemosni, egyikhez sincs kedvem, mégis megcsinálom.

Kirándulni pl. sokszor megyek egy bizonyos társasággal, van köztük valaki, akinek a társaságát nagyon nem kedvelem, mégsem mondom, hogy ő ne jöjjön, hanem próbálom ignorálni és jól érzem magam. Ha pedig végképp nincs kedvem a társaságához, akkor _én_ nem megyek, találok más programot másokkal vagy egyedül.

2022. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/157 anonim ***** válasza:
87%

Kb 20 éves lehet a kérdező.

Ház felújítás = csok+ babaváró.+ Anyós beszállt a vételárba.

Aztán anyós megengedte h ott legyenek felújítás alatt... Értem h jó neki h ott vagytok, mert besegítetek ( tán

..) nincs egyedül.


De azzzéé naaaa

2022. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/157 qkker1 ***** válasza:
12%
Napi kamu anyóssztori.
2022. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/157 anonim ***** válasza:
24%

"mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal,"


Dehogy mennék. Még ezekre a kötelezőnek gondolt családi összejövetelekre se szívesen.


"egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte."


Csak a szokásos. A férje már rég halott, vagy elüldözte, így az ő kicsi fiacskája az egyetlen boldogságforrása. Ha teszem azt 2000 km-re élnétek tőle, akkor mi lenne? Egyfolytában a skype-on vagy a Facebookon zaklatna titeket?


"Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve,"


Ezerszer leírtuk már, hogy soha nem költözünk az anyós nyakára, se a szomszédjába, se vele egy utcába és lehetőleg vele egy településre sem. SOHA!


"hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet..."


Na, mi volt a terv? Ez megint csak egy jó kifogás. Két felnőtt, önálló, dolgozó ember fenn tud tartani egy albérletet. Baromi sokat így élnek és nem anyuka nyakán.


"Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban?"


Szóval itt az van, amit anyuci mond. Az már önmagában is bicskanyitogató, hogy nincs benne annyi jó érzés, hogy ne telepedjen rátok, de az, hogy még duzzog is mint egy sz ros gyerek, az már tényleg gáz. Bár itt az a probléma, hogy a töketlen férjed képtelen kiállni melletted. Bár gondolom mindig is ilyen volt.

2022. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/157 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, vagy csak nem érti minek drámázik és hisztizik az asszonyka. nem akar menni? és? Akkor ne menjen ennyi.


az ingyen lakhatás bezzeg jó. Anyós helyébe páros lábbal rúgnálak ki ezután. Ha a fiam a hisztis suncit választja akkor egészségére. De remélem van eléggé értelmes.

2022. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/157 anonim ***** válasza:
17%

#99

Látom átjött a lényeg neked is. Gondolom te is ilyen kibírhatatlan vén boszorkány vagy, akinek minden nő r*anc és k*rva, aki el akarja venni a kicsi fiacskáját, a kedvenc játékszeredet.


Világosan le lett írva, hogy házépítés van. Miért kell házat építeni? Segítek: azért, hogy ne kelljen anyucival élni. Persze lehetne készen is venni, vagy egy lakásba költözni, de ha nekik ház kell, akkor ház kell. Sajnálatos módon az építőanyag sosem volt olcsó, most meg aztán pláne nem az. Honnan a p*csából szeded, hogy ingyen laknak ott? Nyilván dolgoznak és nem anyuci fizeti a számlákat.

Az meg, hogy valakinek el kell mondani, hogy ne másszon már bele egy pár életébe, elég szomorú.

2022. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!