Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/157 anonim ***** válasza:
96%

Anyós menni akar, a fia menni akar, te nem akarsz menni, mert ott az anyós,(...a saját nyaralásán)

Mit gondolsz mi a megoldás?

Segítek: Otthon maradsz!

2022. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/157 anonim ***** válasza:
96%

"sok szempontból neki ez jó, hogy itt vagyunk"

Ezzel együtt hatalmas szívességet tesz nektek, amiért ennyi időre befogadott titeket. Nekem ezek után nem lenne képem elvárni, hogy az előre lefoglalt nyaralását adja nekem, ő pedig maradjon otthon. Még akkor sem, ha szívesebben nyaralnék csak a párommal.

Ne haragudj kérdező, de kissé magas lovon ülsz.

2022. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/157 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

Azt értsd meg, hogy elmehetsz te a pasiddal nyaralni/telelni, bármit csinálni kettesben, de akkor azt TE foglald le és TE fizesd ki! Oda biztos, hogy nem akar majd bekéredzkedni az anyós, mert az a tiétek!

Mert amit most az anyós kontójára csinálsz, az a pofátlanság csúcsa!

2022. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/157 A kérdező kommentje:
Értem miért dühítő, félreértés ne essék, én nem kértem hogy adja nekünk, ettől függetlenül nyilván szarul eshet, hogy kb mindegyik szomszédnak odaadta, de nekünk eszébe se jutott. És ezt mondtam neki is. De ebből is szarnak hoztok ki, már látom. :D ő felajanlott egy lehetőséget, én meg nem kértem belőle, ő ezen megsértődött. Ha valamit adnak, azt mindenáron el kell fogadni, nem mondhatod rá, hogy nem? Miért én kellek ehhez a nyaraláshoz? Menjenek akkor ketten. Vagy nekik miért lenne jó, ha ott vagyok, de nem érzem jól magam? Kerlek segítsetek megérteni. N
2022. nov. 8. 16:27
 75/157 ludicrousSpeed ***** válasza:
92%

"ettől függetlenül nyilván szarul eshet, hogy kb mindegyik szomszédnak odaadta, de nekünk eszébe se jutott. "


Ok, és?


"És ezt mondtam neki is. De ebből is szarnak hoztok ki, már látom. "


Mert így van. Az övé, azt csinál vele amit ő akar.



"ő felajanlott egy lehetőséget, én meg nem kértem belőle, ő ezen megsértődött. "


Nem. Te nem elfogadtad, hanem elvetted volna tőle. Nagy különbség.

2022. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/157 anonim ***** válasza:
91%
Igen elmennék.
2022. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/157 anonim ***** válasza:
88%
Válj el. Siess pszichológushoz .
2022. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/157 anonim ***** válasza:
85%

#74

És még mindig nem érted!

Elmész 8 napra és igyekszel jól érezni magad, még ha az anyós is ott van!

Így nem fogtok menni sehova és ugyanúgy nézegetheted az anyóst otthon, csak kimaradsz valami jóból!

Utána kettesben elmész a pasival a saját nyaralásotokra!

Mit nem lehet ezen felfogni?

2022. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/157 A kérdező kommentje:
75ös, jogos. Viszont ha ő kijelenti, hogy szeretne ide menni velünk, kifizeti stb, és azt mondom, köszönöm de én nem szeretnék így menni, mert én kettesben szeretnék nyaralni, ez is bunkóság? Én ezt most komolyan kérdezem, mert egyszerűen nem tudom eldonteni, hogyha nem szeretném és kimondom attól miért leszek bunkó.
2022. nov. 8. 16:38
 80/157 A kérdező kommentje:
Véletlenül se akarjátok az én nézőpontomat megérteni :) ti szívesen csináltok olyat amit nem akartok? Ebben az esetben jól tudnátok érezni magatokat, akkor is ha NEM akartok így menni? Tényleg érdekel.
2022. nov. 8. 16:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!