Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/157 anonim ***** válasza:
96%

"Ezért kérdeztem, hogy arra nem gondolt, hogy nekünk adja, és kettesben mennénk?"


Basszus, mondd Kérdező, hogy rosszul értem!

Tehát van ez az út, amit anyós fizet, de ő ne jöjjön!

Könyörgöm nyugtass meg, hogy nem így van!!!

2022. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/157 A kérdező kommentje:
Na jó 59es fogd vissza magad, komolyan mi ez a stílus amit néhány ember megenged magának? Nem ismersz, nem tudod milyen a kapcsolatunk. Igen, adja nekünk, mi meg kifizetjük, mit nem lehet ezen érteni? És nem tettem be sehova a picsám, közös megegyezéssel vagyunk nála. És elhiheted hogy neki több haszna van ebből, mint nekünk. Kíváncsi lennék egyébként hányan tudnának itt a fröcsögők közül hónapokon, esetleg éveken át együtt élni az anyósukkal, olyan minőségben ahogy mi vagyunk. Szeretem őt, de nyaralni nem vágyom vele, ez tényleg ennyire bicskanyitogató dolog?
2022. nov. 8. 15:54
 63/157 A kérdező kommentje:
61 Van egy fix út, amit ő fizet, foglal minden évben, minimális összeg. Mi vagy én kifizetném neki, istenments hogy ingyen adja, nekem nem kell ilyen ajándék.
2022. nov. 8. 15:56
 64/157 anonim ***** válasza:
92%

Ja, most már anyósnak hálásnak is kell lennie, hogy ekkora áldozatot tettél, és beköltöztél hozzá.

Cserébe igazán fizethetne kettőtöknek egy nyaralást, tényleg... (Aki nem értette: SZARKAZMUS)

2022. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/157 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként meg tuti kamu, mert mindig mást írsz összefüggéstelenül és értelmetlenül annak fényében, hogy mivel provokálsz épp a legjobban.
2022. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/157 anonim ***** válasza:
94%

Anyós fizeti az utat és meghívott titeket is. Ezek után közlöd, hogy kettesben akarsz lenni a pasiddal, aki viszont nem ekkora tahó és ezen összevesztetek.

Ne mesélgesd, hogy kifizetitek, mert nem! Az anyós nem azért javasolta az utazást, mert sóvárog a nemlétező pénzetekre egy házépítés közepén, hanem mert úgy gondolta, hogy mindnyájatokra ráférne egy kis kikapcsolódás.

(Már ha igaz egyáltalán a házépítés)

Laksz az anyós lakásában, elmész az anyós pénzén nyaralni, de te szeretnéd megszabni, hogy az anyós mit csinálhat?

Eszem megáll tényleg!

2022. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/157 anonim ***** válasza:
92%
Mucika, nyilván egoizmus akart lenni
2022. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/157 A kérdező kommentje:

Nem szabom meg mit csinálhat, de azt hiszem ő sem szabhajta meg nekem, nemde? Vagy csak mert ő szeretné és felajánlja, nekem rögtön bólogatni kell hozzá? Esküszöm nem értelek titeket.

Nem kamu a kérdés, és nem provokálok, elnézést ha nem érthető, nem akarok konkrétumokat írni, ezért lehet nem érthetően fogalmazom.

2022. nov. 8. 16:06
 69/157 ludicrousSpeed ***** válasza:
92%

"Nem szabom meg mit csinálhat"


Épp csak a nyaralásától fosztanád meg.

2022. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/157 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy legyen nekem hálás, de sok szempontból neki ez jó, hogy itt vagyunk, ebben mi az egoizmus? Örül nekünk, jó neki, hogy sokat beszélgetünk, nincs egyedül, stb. És akármilyen kis rohadéknak akartok beállítani, én hálás vagyok neki, sok mindenből érzi is ő ezt. Ezt az egy dolgot nem szeretném, hogy közösen nyaraljunk, nem vágyom rá, ennyi. De ezek szerint ettől én szar ember leszek. Hát jó :D
2022. nov. 8. 16:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!