Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/157 ludicrousSpeed ***** válasza:
83%

Neked nincs nézőpontod, csak vergődsz. Nem akarsz, nem mész, pont. De olyan nincs, hogy "anyukám, add nekünk a nyaralásodat* te meg maradj itthon, hiába intézted az egészet, és adsz tetőt a fejünk fölé!"


*fizetéstől vagy nem fizetéstől függetlenül.

2022. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/157 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!

Ha nem az anyósnál laknál, akkor értenénk, de így, hogy ott laksz és ha nem mentek, ugyanúgy vele és nála vagy, csak a 4 fal között Kiskunbürgözdön, másik esetben mondjuk Rómában. Nem tilthatod ki az anyóst saját meghívásából, legfeljebb tényleg te otthon maradsz!

2022. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/157 anonim ***** válasza:
88%
Ritka szemtelen vagy.
2022. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/157 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, értjük, hogy szívesebben nyaralnál csak a pároddal.

Te viszont azt nem érted, hogy mekkora bunkóság anyóstól elvárni, hogy passzolja át nektek az előre lefoglalt nyaralását, ő pedig ne menjen, amikor TÖBB MINT FÉL ÉVE AZ Ő HÁZÁBAN LAKTOK.

Felfogod, hogy anyós ezzel mekkora szívességet tesz nektek? Akkor is, ha neki több szempontból is jó, ha ott vagytok.

Ezek után az a minimum, hogy a nyaralásból sem akarod kizárni és igenis jó képet vágsz hozzá, nem húzod az orrod, mert ti vagytok azok, akiknek hálásnak kell lenni anyós irányába.

Ráadásul nem is valami elviselhetetlen emberről van szó, hanem egy rendes nőről. Mit hisztizel azon a nyolc napon?

Utána nézzetek ki valami más kikapcsolódást a férjeddel, foglaljátok le, fizessétek ki és menjetek el ketten.

Vagy ha ez sem tetszik, akkor ahogy más is írta, menjen a férjed az anyjával nyaralni, te pedig maradj otthon, így mindenki elégedett lesz.

2022. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/157 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 8. 17:00
 86/157 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez valami anyós/após által megvásárolt, családi 3 fős üdülési jog, aminél meg van szabva, hogy egy évben mikor mehet és hány személy 2-2 hétre, vagy X időre. Aztán az após kikerült a képből, talán meghalt.

Ezért tudta az anyós a szomszédnak adni (nyilván egy baráti áron) és ezért nem kerülne a kérdezőéknek pénzbe, csak próbált ködösíteni.

2022. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/157 anonim ***** válasza:
91%
Ott csak nem szobában lesztek. Mi voltunk a lányommal, vejemmel együtt nyaralni. Nem voltunk egymás hatsójaban.
2022. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/157 anonim ***** válasza:
89%

Lehet ő se akar a meny pajtásával menni, épp elég neki hogy a nyakára költözött és a házában élősködik.


De érdekes, egy hetes nyaralásra futja albérletre nem. Arra jó anyósod hogy a házában mereszd...

2022. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/157 anonim ***** válasza:
93%

Elképzelem a beszélgetést!


"Gyerekek, mivel a múltkor sérelmezte a Juci, hogy a szomszédnak adtam az üdülési jogot, most idén ez nem lesz, hanem mi megyünk!

- Jól van Bözsi néni, de te/maga maradjon itthon, csak mi megyünk a Józsival!"


Hát ez klassz!:D

2022. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/157 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!

Olvastam a kommenteket de nem reagálok...


Lényeg ha te nem akarsz menni akkor nem mész és pont. Cserébe ha majd lesz gyerek akkor ne várd el hogy anyós vigyazzon a gyerekre meg hozza vigye és főleg majd ha kettesben nyaralnátok ugye... Akkor meg már viszitek az anyóst gyerekre vigyázni??? Ajjvé...

2022. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!