Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy fogadtatható el anyóssal,...

Hogy fogadtatható el anyóssal, hogy nem kell hozzánk költözni szülés után?

Figyelt kérdés

Kitalálta,hogy amint megszületik a kicsi, ideköltözik "segiteni".

Semmi bajom vele,addig amíg havonta pár órára kell vele lenni,de hogy napi 24 órában itt legyen,na azt nem.

Meg is mondtuk rögtön,hogy köszönjük,de nem kell,hármasban tökéletesen elleszünk,párom is kap 2 hét szabit,nem lesz hiány semmiben,a háztartás nagy részét már így is párom csinálja,én már csak fetrengek.(még egy hét van,már menni alig birok,akkora a hasam és a lábam).


De nem érti,minden telefonhívásnál elmondja,hogy akkor ő jön,és miket fog főzni,meg majd ő megtanítja hogy kell szoptatni,fürdetni.Minden egyes alkalommal elmondjuk mindketten,hogy nem,kórházba majd be lehet jönni látogatóba kicsit,utána otthon első 1-2 hónapban mindenki 1-2 órákra jöhet csak,egyébként hármasban leszünk.

Tegnap már közölte hogy össze is pakolt,ha hamarabb jönne a kicsi.

Normális ez?

Nekem ide ne jöjjön lakni,segiteni senki.

(150km-re lakik,nem megoldható az "átjön naponta fél órára babázni")


2013. jún. 11. 15:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Juuj, gratulálok! :) Sok boldogságot hozzá!
2013. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2013. júl. 3. 11:46
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy tényleg meri lépni a banya, hogy odapofátlankodik a málhájával.

Végre egy karakán férj aki nem úgy ugrált, ahogy a boszorka mondta. Pofátlanság teteje komolyan.

Gratulálok!

2013. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
94%

Grat! :)


Remélem az én anyósom nem fog idejönni a cuccival, a párom eléggé anyás, ő biztos nem küldené el a fenébe.

Az én anyámról persze szó sem volt hogy ő jöhetne, pedig több 100 km-re lakik és alig fogja látni az unokáját.

2013. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

És képes volt odamenni, pofám leszakad.

Szerencsés vagy a férjeddel. :)


Gratula a babához!

2013. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
84%
Hű, ez nagyon durva... szerencse, hogy a férjed ilyen határozott.
2013. szept. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!