Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A menyem jobban ragaszkodik...

A menyem jobban ragaszkodik hozzám mint a fiam. Miert van ez szerintetek?

Figyelt kérdés
42 eves vagyok a fiam 23 eves mar osszekoltoztetek a parjaval illetve hamarosan mar a menyemnek hivhatom. Az a helyzet olyan mintha a fiam nem szeretne sosem akar hazajonni a menyem jobban mellem all nem szeret vitatkozni mindig probalja elsimitani a dolgokat. A fiam szerint en csak a masik gyerekemet szeretem azal kivetelezek. Meg hogy en mindenbe beleszolok ez nem igaz a fiam sose kerdi meg hogy vagyok. Ritkan jonnek nalunk de a menyem se szokott jonni magaba de peldaul anyosomat a fiam nagyanyjat a fiam el se jot negkoszonteni szuletesnapjan csak a menyem jott be de 5 percre megkoszonteni. Nagyon osszevesztunk ezert. Mit gondoltok errol?

2016. jún. 28. 12:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Hat igen a menyem megbocsatott de ez termeszetes nem kell orokre haragudni. Nem mindig ugraltatom de Zolika 13 eves csak akkor o hogy funyirozzon stb mèg kicsi nem a dolog valo neki. Zolikanak persze h tobet adok a masik mar kulon csalad a penzt oldja meg a menyem
2016. jún. 28. 18:23
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

"meg akkor Zolika koveteli rajtam miert nem vettem "


Mennyi idős az Zolika? Az óvodás fiam is megérti, ha valamire azt mondom, hogy nem, mert nincs nálam annyi pénz.

2016. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
13 de nagy igenyu peldaul szinte semmit nem eszik meg
2016. jún. 28. 18:25
 24/55 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Mi van
2016. jún. 28. 18:32
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked igénye attól függ, te mit engedsz neki. Nehogy már egy 13 éves mondja meg, ki mikor ehet meg egy joghurtot. :DD Miféle anya az ilyen? Még mentegeti is a kicsit, hogy de hát nagyigényű, loool. Fordítva ülsz a lovon..
2016. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Hidd el nem orulok neki szinte semmi hust nem eszik meg. Nagyon meg kel gondolni mot fozzek de a gyermekem es meg teszem neki. A nagy fiamnak nem foztem kulon o megette amit mi o nem valogatos. Koszonom aki valaszolt de nem en vagyok a rossz ha en lennek a menyem se jonne
2016. jún. 28. 20:51
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a menyed nem azért megy hozzád, mert te jó vagy, hanem azért, mert van benne minimális belátás, és tudja, hogy a családját nem választhatja meg az ember, a férjével együtt kapott téged is, ezért megpróbál jóban lenni veled. A fiad meg belefáradt abba a sok sületlenségbe, amiket itt leírtál. Ha ilyen anyám lenne, én se járnék hozzá.
2016. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Miert azerinted miert vagyok en olyan rossz? O mar elkoltozott nem nekem kel ellatni
2016. jún. 28. 21:23
 30/55 anonim ***** válasza:

Ő már elköltözött, nem kell hazajárnia segíteni.

Férjed egyébként nem tud füvet nyírni?

2016. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!