Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A menyem jobban ragaszkodik...

A menyem jobban ragaszkodik hozzám mint a fiam. Miert van ez szerintetek?

Figyelt kérdés
42 eves vagyok a fiam 23 eves mar osszekoltoztetek a parjaval illetve hamarosan mar a menyemnek hivhatom. Az a helyzet olyan mintha a fiam nem szeretne sosem akar hazajonni a menyem jobban mellem all nem szeret vitatkozni mindig probalja elsimitani a dolgokat. A fiam szerint en csak a masik gyerekemet szeretem azal kivetelezek. Meg hogy en mindenbe beleszolok ez nem igaz a fiam sose kerdi meg hogy vagyok. Ritkan jonnek nalunk de a menyem se szokott jonni magaba de peldaul anyosomat a fiam nagyanyjat a fiam el se jot negkoszonteni szuletesnapjan csak a menyem jott be de 5 percre megkoszonteni. Nagyon osszevesztunk ezert. Mit gondoltok errol?

2016. jún. 28. 12:53
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Koszonom aki irt
2016. jún. 29. 07:33
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Foglaljuk össze, összevesztél velük valami hülyeségen, bocsánatot sem kértél, aztán most azon duzzogsz, hogy nem hívnak.


Nézzük az előzményeket.

-nem tervezett gyerek volt (nem úgy, mint a Zolika), nyilván ezt érezte, azóta meg már tudja is

- beleszeretett valakibe, és te tiltottad tőle

- azóta elköltözött, élné az életét, de te és a férjed mindenbe belemagyaráztok

- nem szeret hazamenni, mert mikor hazamegy, azt látja, hogy Zolikának mindene megvan (ami neki ugyanannyi idősen valószínűleg nem volt), és folyton azzal szembesül, hogy Zolikának most is tükörfényesre van polírozva a popója, miközben ő dolgozhat, és nyírja füvet, csak mert felnevelted.


Még mindig nem érted? Milyen jogon támasztasz vele szemben elvárásokat? A menyedhez valószínűleg azért ment (még gyalog is, a tiltásod ellenére), mert szerette és viszont. Terveik vannak, saját életük, amibe a te elvárásaid nem férnek bele. A törődést pedig nem lehet kierőszakolni, és ha így folytatod, a menyed sem fog szóba állni veled. Elképesztően önző vagy, csak azt szajkózok, hogy te mit szeretnél. Megkérdezted a fiadat egyszer is az életben, hogy ő mit szeretne, miben tudnál segíteni szerinte?

Változtass a hozzáállásodon, mert így öregkorodra szépen egyedül maradsz a problémáiddal. A nagyobbik fiadat nem fogja érdekelni a nyűgöd, a Zolika meg ahhoz szokott, hogy mindent a feneke alá teszel, nem pedig fordítva.

2016. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Szia koszi h irtal. Hat igem szeretik egymast de akkor nem orultem mar belatom a fiam sokat szenvedett a tiltas miatt mert a ferjem mindig munkat adott neki hogy ne menjen. Nem tervezett gyerek volt es sajnos egyszee meg is montam neki mert ossze vesztunk. De zolika 13 eves o nem tud otthon dolgozni a nagy fiamnak Lacinak az a baja hogy mindig elengedem jatszani de hat akor mit csinaljon. Mar szeretem a menyemet meg en is segitek rajtuk adtam hust diszno vagaskor. Zolika meg Laci a nagyobik fiam neheuen jonnek ki a multkor is Laci azt mondta neki szajbavagja a menyem meg azt mondta ne vagja nem neki kel nevelni semmi koze hozza ezel is megbantotak benunket
2016. jún. 29. 10:42
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, mindenki rossz de te jo vagy. Egy 13eves neh mar semmit ne tudjon megcsinàlni. Szánalom...

Te meg a ferjed meg a ZOLIKA eletkeptelenek vagytok vagy mi ?

Jaa, h te adtal nekik hust,azt hiszem disznovagaskor aki elmegy nalad segiteni mindenkinek adsz vagy felajanlod, de a gyermekedtol ezt is felhanytorgatod...

Kepzeld el, h tokeletesen megtudjak oldani a dolgaikat nelkuled meg az okoskodo csaladod nelkul, miert mennetek, hogy te megmondd h kell csinalni?

2016. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként erre csak egy mondatot tudok írni.

Örülj, hogy egyáltalán még elmegy hozzátok. :(

2016. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
A kérdező vagy egy nagyon ugyes troll v egy nagyon ostoba anya. Az az erzesem, h talan csak kamu az egész
2016. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Milyen troll en se bantogatlak teged. Sajnos igy alakult nem tudom mit csinaljak az igazsag azert roszul esik a fiamtol igaz a kicsinek tobb jut h mar elkoltozott de nekik is szoktam adni
2016. jún. 29. 13:08
 48/55 A kérdező kommentje:
Mas messze lakik megis egy heten egyszer haza megy ok meg egy utcaba laknak fouton lakik biciklivel 10perc sincs meg minden nap itt mennek. Hatha a menyem hatassal lesz ra
2016. jún. 29. 13:11
 49/55 anonim ***** válasza:
Itt nem a nagyfiaddal van baj, hanem veled. A kisfiad 13 evesen ahhoz kicsi, h segotsen, de ahhoz nem, h eljarjon szorakozni? A joghurt az ove, mert o lakik ott, a nagyfiad nem. Amikor dolgozni kell, akkor bezzeg nem szamit, ha a nagyfiad mar nem is el ott... igazi korlatolt,igazsagtalan szulo vagy. Hiaba rad szot vesztegetni, soha nem fogod megerteni, h itt nem teged kell sajnalni, hanem a nagyfiad, mert pocsek anyja vagy es sz.rul bansz vele
2016. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Mas messze lakik megis egy heten egyszer haza megy"


Valószínűleg nem azért, hogy lenyírhassa a füvet.

2016. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!