Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya emberek! Hogyan viszony...

Csúnya emberek! Hogyan viszonyulnak hozzátok családtagjaitok, ha van barátaitok. Hogyan boldogultak a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Ha vannak, akkor milyen atrocitások érnek.

Nemet, kort is írjatok, köszi!


2010. aug. 15. 11:15
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
46%

Te lattal mar csunya embert?

Marmint, akiben semmi szep sincs?

En nem.

Van akinek szep az arca, van akinek szep alakja van... van aki kedves.. nem letezik csunya ember. Gondolkozz egy picit, es a csaladtagok nem a rossz dolgokat keresik benned...

2010. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
29%
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

"Beteg" a kérdésfeltevés, megmondom miért. Soha nem született még, és nem is fog olyan ember, akiben ne lenne vmi szép. Egy ismerősöm arcra nem túl szép. inkább csúnyácska de gyönyörű a haja (nem kell 6féle csodabalzsamot használnia és mégsem törik); ráadásul zöld a szeme, ami meg nálam magasan a lécet, és "irigykedve" nézem, hogy "milyen szép a szeme". Szóval nincs csúnya "

ember, max. ápolatlan.

A kérdés meg provokatív, mert ha egy ember nem gyönyörű, csak átlagos akkor is ugyanúgy szeretik a családban, és vannak barátai. Ez az egyéniségétől függ, nem a külsejétől. Plusz nagyon sokan változnak, erre is tudok példát, hogy "rút kiskacsából" szép csaj vagy nagyon jóképű pasi lett.

2010. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Most hagyjuk az idealista szöveget, hogy csúnya emberek nincs, csak vakok, mert igenis vannak.

2 féle dolgot figyeltem meg ezeknél az embereknél: egy része emészti magát, kesereg és begubózik az előnytelen külseje miatt és a környezete is úgy fogja kezelni mint a rút szerencsétlent, akinek nem jön össze semmi és szánalomra méltó.

Másik részük viszont elfogadja, hogy randa vagy cimborák, ez van, ezt kell szeretni, aki bír, az bír rondán is, aki meg nem, az elmehet a p.csába. Ezek tele vannak vidámsággal, az emberek szeretik a társaságukat, mindenki megállapítja, hogy ronda, de jófej és eszükbe jut siránkozni a saját nyomorukon, mert mindenkinek megvan a maga keresztje. és párt sem találnak nehezebben mint azok akik szépek.

2010. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
létezik csúnya ember. tényleg létezik. akármennyire ápolt lehetne, és akárennyit fogyna is, ronda lenne. a kérdésed meg értelmetlen szerintem, mert egy normális szülő mindenképp szépnek fogja tartani a saját gyerekét. de ez van. általában ha nem vagy szép, akkor okos vagy és jófej. másrészről ha egy baromironda csajt látok egy olyan partyszemüvegben járó retroboyjal, akkor tényleg felmerül bennem a kérdés, hogy vajon azért jár e vele mert pofára akarja ejteni, vagy csakmert tőle megkap valamit, amit más csajoktól nem. de ha egy olyan sráccal látok egy ronda csajt, aki helyes de látszik rajta, hogy normális, akkor az jut eszembe, hogy biztos megfogta valami a srácot a lány belsejében. mert az ilyen partyarcok általában sötétek és csak a külsőt nézik, meg azt hogy kit tudnak megdönteni.
2010. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Ez baromság, hogy nincs csúnya ember! Igenis vannak ronda külsejű emberek, függetlenül a belső értékeiktől és az ápoltságuktól. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy azért utasítanák vissza a társaságát, vagy azért közösítenék ki mert nem szép. Ez max gyerekkorban fordulhat elő. Egy csúnyább ember is lehet értékes természetesen, de az, hogy valaki szép, szerintem nem csak ápoltság, hanem genetika kérdése is.
2010. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%

Csúnyának számítok, kövér vagyok, tetkók, piercingek, de nem ér rosszul, mert megszokja az ember. 4,5 éve van párom, sokat jelent nekem, de ha nem lenne se lennék önbizalomhiányos.

Amúgy sokan beszólnak az utcán, szokásos okosságok, amivel az ovisok támadják egymást, hogy kövér disznó, blabla, összesúgnak a tinik, meg ilyenek.

A tetkóim miatt is beszóltak, de mégtöbben álltak le dícsérni. :)

Apám is néha piszkál, mert valahol ilyen típus, páromék nehezen fogadtak el a külsőm miatt, bár a tetkókról nem tudnak.

Vannak barátaim, hisz ott igazán nem a külső számít.

20/L

2010. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
hát az viszont sajnálatos, hogy saját magad csúfítod el.
2010. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%
Relatív, én magamnak így vagyok gyönyörű...
2010. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
aszitted
2010. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!