Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha az apám oldalán lévő...

Ciki, ha az apám oldalán lévő rokonságot nem hívjuk meg az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Anyukámmal és a párjával, az itteni családtagokkal jóban van nagyon a párom, szeretik és ez kölcsönös. Velük rendszeresen találkozunk is.


Az apám részéről viszont a rokonság borzalmas.

Nagyon egyszerűek sajnos... Ritkán is megyek hozzájuk, akkor is max. egy kávé erejéig.

Mert olyanok, hogy csak panaszkodni tudnak, minden is rossz, de ha megemlíted, hogy ők maguk tehetnek a sorsukért, le vagy kiabálva. Mindenre ez a megoldás, annak van náluk igaza, aki hangosabban ordít.

Voltam velük már esküvőn, papámon színes öltöny a '80-as évekből, apán és a sógorán rövid ujjú ing, valami gyereknyakkendővel, ami hosszra sem volt jó, és a hátulja gumis volt.


6 éve, a gimis ballagáson voltak ott utoljára családilag, ott is ment a drámázás, mert mindenhová fél óra késéssel érkeznek, eltévesztették az épületet is, mi már vonultunk, ment a zene és annyit hallott mindenki, hogy nagyim és nagynéném a kerítés másik oldalán üvöltöznek egymással, unokatesóm meg sír közöttük. Utána már leültünk, kezdődött a ballagás, mire mamám és unokatesóm mindenkin átmászva odahozták nekem a virágcsokrot, amivel hirtelen nem is tudtam mit csinálni...


Idén a diplomaosztómra már nem hívtam el őket, mondván, ne utazzanak fel a melegben emiatt Pestre, de az igazság az volt, hogy semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy ott is menjen a műsor.


Szóval én nem szeretném őket az esküvőn sem, mert hiába a családom, nagyon nem érzem őket hozzám tartozónak.

Ez így nagyon ciki lenne?

Az a baj, hogy 100+ fős lesz fixen a vendéglista, nem mondhatom, hogy szűk kör...


2023. szept. 24. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
98%
Akkor konkrétan mi a kerdesed? Nem hívod meg őket. Ennyi.
2023. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
78%

Voltam velük már esküvőn, papámon színes öltöny a '80-as évekből, apán és a sógorán rövid ujjú ing, valami gyereknyakkendővel, ami hosszra sem volt jó, és a hátulja gumis volt.


És? Tényleg az számít, mit vesz fel valaki?

2023. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
13%
Neked inkább azzal kellene most foglalkoznod, hogy férj bele a ruhába. Kis Dundika
2023. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 A kérdező kommentje:

53 kilóval nem hinném, hogy Kis Dundika lennék.


És igen, rengeteget elmond valakiről, hogy mit vesz fel 1-1 eseményre, alkalomra, hogyan is jelenik meg.

2023. szept. 24. 11:49
 25/89 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lettél te ennyire kakukktojás?
2023. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:
Anya időben felismerte a helyzetet, és dobbantott az apám mellől szerencsére.
2023. szept. 24. 11:53
 27/89 anonim ***** válasza:
87%
Előtte nem látta, hogy bajos a fater?
2023. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
78%
Minden esetre, jól ellene nevelt!
2023. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:
Előtte túlságosan szerelmes volt.
2023. szept. 24. 11:54
 30/89 A kérdező kommentje:
Nem kellett senki ellen nevelni, egy rossz szót nem szólt soha arról a családról. De látom, milyenek, nekem is van szemem és kerültem miattuk jó párszor kellemetlen helyzetekbe.
2023. szept. 24. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!