Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Párom és a szüleim nagyon csúnyán összevesztek és rajtam csattan az egész. Szüleimnél voltunk amikor történt az eset. Párom nagyon sokat szokott idegesíteni és az anyám már nem tudja tolerálni. Terhes vagyok és amikor vendégségbe voltunk nem tetszett neki valami és azt mondta, hogy ő hazamegy, majd megyek amikor akarok. Hormonok dúlnak bennem, ezért elsírtam magam, mert nem értettem mi történik és anyám utána szólt, hogy hogy kepzeli ezt az egészet, hogy így itt hagy engem. A párom elkezdett üvöltözni és becsapta az ajtót, mire az apám utána rohant és elkapta a tarkóját. Parom azota gusztustalan modon beszel roluk, lek_urv@zz@ az anyamat es nekem ez nagyon faj, mivel csak mellettem akartak kiallni. Parom azt mondja, hogy nem akarja latni oket, de most szuletik a kisbabank. Nagy csalad vagyunk es nagyon faj belegondolni, hogy most minden esemenyen egyedul jelenjek meg a babaval. Szerintem ez nem elet igy....
febr. 8. 11:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
97%
Hagyd ott azt a barmot, pokol lesz mellette az életed.
febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem élet ez így. Csak hát olyan, amilyen.

Neked kell eldöntened, amellé állsz, aki "nagyon sokat szokott idegesíteni", vagy azok mellé, akik a védelmedre keltek.

Te döntésed, neked kell tudnod.

Szegény baba.

febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
És ezek után hagyod hogy így beszéljen a szüleidről? Meg ahogy veled is bánik, az se normális. Állj ki te is azokért, akik melletted is kiállnak és szeretnek! Aki meg nem tisztel és becsül téged, azzal meg nincs dolgod tovább, hacsak nem vagy mazoista, mert ez a fickó nem fog megváltozni. Sajnos a gyereknek is csak rosszabb lenne egy ilyen apa, meg ilyen családban felnőni. Addig lépj, amíg még tudsz, a szüleid biztos hogy segítenek. De ne hagyd, hogy elmarja tőled őket!
febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
93%

Abszolút egyetértek az előttem szólókkal!!! Döntsd el, hogy a szüleid tennének érted többet (pl hogy felneveltek) vagy a párod, aki az eddigi leírásaid alapján nem méltó apának sem? Sok sikert, drukkolok, hogy a legjobb döntést hozd!!!


FONTOS: Igazán szerető szülőt nehezebb újat találni, mint egy jóképű rendes srácot, aki szívből tud szeretni téged is, a babáddal együtt! Csak ha keresel srácot semmiképp ne hallgasd el, hogy van babád, kiszűröd a kisfiúkat🥰

febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

Neked ezek után kérdéses, hogy mit kellene tenned? Ma kirúgni a pasast, méghozzá páros lábbal, és hazamenni anyádékhoz, míg talpra állsz és mehet dolgozni.


Annak meg örülj, hogy nem én vagyok az apád, mert a párod ebben a pillanatban jöhetne utoljára a házamba - de nagyapám szerintem képen b.szta volna, amiért üvölteni merészel.

febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

Parom azota gusztustalan modon beszel roluk, lek_urv@zz@ az anyamat - nő vagyok, ha a pasim lek...ná anyámat, ÉN verném pfán, akkor is ha visszakapom.


Undorító hányadék alak a pasid, és elég szomorú, hogy őt véded :(

febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy ilyen barmot biztos azonnal elhagynék/kidobnám, nem engedném, hogy bárki így viselkedjen, beszéljen velem, vagy a szüleimmel.
febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%

Csak azt tudom mondani, mint az előttem lévők!


A saját és a babád érdekében hagyd ott amint tudod.

febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem kéne erre a f*szfejre ráadni a kabátot és hadd menjen? Még löknék is rajta egyet!
febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
97%
Páros lábbal rúgnám ki ezt a nagypofájú, indulatos barmot. Nem tolerálnám, hogy anyámékról így beszéljen, pláne azok után, hogy ő állt neki üvöltözni meg csapkodni az ő otthonukban. Eleve milyen viselkedés az egy felnőtt embertől, hogy más házában csapkod meg ordítozik? Amúgy meg ha ilyen a természete, csak idő kérdése, és ugyanígy fog viselkedni veled is és a gyerekkel is. Jobbat érdemelsz.
febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!