Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Párom és a szüleim nagyon csúnyán összevesztek és rajtam csattan az egész. Szüleimnél voltunk amikor történt az eset. Párom nagyon sokat szokott idegesíteni és az anyám már nem tudja tolerálni. Terhes vagyok és amikor vendégségbe voltunk nem tetszett neki valami és azt mondta, hogy ő hazamegy, majd megyek amikor akarok. Hormonok dúlnak bennem, ezért elsírtam magam, mert nem értettem mi történik és anyám utána szólt, hogy hogy kepzeli ezt az egészet, hogy így itt hagy engem. A párom elkezdett üvöltözni és becsapta az ajtót, mire az apám utána rohant és elkapta a tarkóját. Parom azota gusztustalan modon beszel roluk, lek_urv@zz@ az anyamat es nekem ez nagyon faj, mivel csak mellettem akartak kiallni. Parom azt mondja, hogy nem akarja latni oket, de most szuletik a kisbabank. Nagy csalad vagyunk es nagyon faj belegondolni, hogy most minden esemenyen egyedul jelenjek meg a babaval. Szerintem ez nem elet igy....
febr. 8. 11:14
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
5%

24#


3 gyermekem van 😂

febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
27%

28.

Így látom én is.

Micsoda primitív egy banda ez.

Szegény baba. :(

febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
22%

29#


Ha figyelmesen olvastad volna, jelezte, hogy haza megy.

Anyós volt az aki neki állt cirkuszolni, mert Gizi sírva fakadt a semmin.


Továbbra sem a párja a hunyó itt a témában..


Én sem hagytam volna magam. Milyen már, hogy távozni akarok, aztán mint a kisgyereket számon kérnek meg nekem ugranak?


Soha többé nem tenném be a lábam anyádékhoz a párod helyében. Az meg külön ordas nagy hiba, hogy mindezeket megengedted a szüleidnek , hogy idáig fajuljanak a dolgok.

febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Azert lett elkapva, mert ugy becsapta az ajtot, hogy az vegig repedt es torka szakadtabol uvoltott es bazdmegolt. Szimplan ezert nem tudom vedeni. Anyamek reakcioja sem volt normalis, de akkor sem csapjuk be masnal ugy az ajtot, hogy szetreped.
febr. 8. 17:32
 35/47 anonim ***** válasza:
33%

Az egész cirkusznak te vagy az elindítója..inkább ezen kellene elgondolkodnod..


Ha a párod eddig is sokat idegesített, nem kellett volna talán gyereket vállalni vele.


Ha a terhesség miatt idegesít, akkor megint csak el kellene gondolkodni, hogy nem jó emberrel vállaltál gyereket. Amellett el kellene mélyen gondolkodni, hogy ha már most alig 9 hetesen nem tudtok egyezni, hogyan fog funkciónálni később az egész kapcsolat? Mindkettőtőknek nagyon magába kellene nézni, és felnőlni érzelmileg is , főleg a feladathoz, mert ez láthatóan nem sikerült.

febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok hozzá hogy gyereket csináltál neki, szegény szüleid, gyereknek is biztos jó élete lesz ilyen apával 👏
febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
83%

Nálam egyszer fordult elő, hogy egy rokonom felindultságában becsapta az ajtót. Közöltem vele kemény és határozott hangnemben, hogy ilyet itt nem csinálunk. Azonnal meghunyászkodott és többé nem fordult elő ilyen.

De ha valaki úgy becsapná az ajtót az otthonomban, hogy az elreped, és torka szakadtából üvöltene, akkor közölném vele, hogy ez volt az utolsó látogatása, az indulatait legyen szíves az ajtón kívül levezetni.

Teljesen mindegy, mi az ok, ilyet csinálni más otthonában oltári nagy taplóság és a házigazdának nem kell ezt tolerálni.

febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
14%

miért nem ütött egyet apáddal?

Engem elkapott volna és agyonvertem volna

febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha neked csak az a probléma, hogy nem akarsz egyedül menni a babával a családhoz nálad is van baj.

A leírásod alapján nem tervezed elhagyni a pasid. Nem tisztem eldönteni hogy élj, de pár kérdést tegyél fel magadnak. A szüleiddel így beszélt. Mikor fog veled vagy a gyerekkel így beszélni? Vagy mikor fog megütni? Komolyan ilyen alakkal akarod felnevelni a gyereket? A szüleid állnak ki érted. Te mikor fogsz magadért vagy a gyerekért?


Off. Velem egyszer beszélne így a férjem, vagy a szüleimmel csomagolnék is.

febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
84%
Hiába írtok bármit, az ilyen nő max akkor veszi észre magát, amikor már legalább egyszer kórházba került, úgy megverte a faszija
febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!