Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Párom és a szüleim nagyon csúnyán összevesztek és rajtam csattan az egész. Szüleimnél voltunk amikor történt az eset. Párom nagyon sokat szokott idegesíteni és az anyám már nem tudja tolerálni. Terhes vagyok és amikor vendégségbe voltunk nem tetszett neki valami és azt mondta, hogy ő hazamegy, majd megyek amikor akarok. Hormonok dúlnak bennem, ezért elsírtam magam, mert nem értettem mi történik és anyám utána szólt, hogy hogy kepzeli ezt az egészet, hogy így itt hagy engem. A párom elkezdett üvöltözni és becsapta az ajtót, mire az apám utána rohant és elkapta a tarkóját. Parom azota gusztustalan modon beszel roluk, lek_urv@zz@ az anyamat es nekem ez nagyon faj, mivel csak mellettem akartak kiallni. Parom azt mondja, hogy nem akarja latni oket, de most szuletik a kisbabank. Nagy csalad vagyunk es nagyon faj belegondolni, hogy most minden esemenyen egyedul jelenjek meg a babaval. Szerintem ez nem elet igy....
febr. 8. 11:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
83%

Szóval a párod bunkó, majd tulajdonképpen választás elé állít téged, hogy a szüleid vagy ő, anyád a védelmedre kel, a párod erre agresszív farok módra kezd viselkedni, erre apád is. Idáig még azt mondanám, hogy hirtelen ember (ami gáz), de azért apád is megéri a pénzét. Amit ennél is nagyobb gondnak látok, hogy ezek után a párod nem látja be, hogy agresszív bunkó módjára viselkedett, úgy beszél a(z állítólag) szeretett nő szüleiről, ahogy senkiről sem illik és még ő van megsértve. Ez azt jelenti, hogy nulla önkritikája van, így nem bíznék abban sem, hogy valaha jó irányba megváltozik. Aki meg képes választás elé állítani a szerelmét, hogy a szülei vagy ő, az más galádságra is képes. Mondhatni elszigetel, aztán azt tesz veled, amit akar, hiszen nem mehetsz máshoz, legalábbis azt hiszed.

Hogy fogja viselni a kisbabát? Elég komolyan próbára teszik az embert. Ha a gyerekedet bántaná, a szüleidhez hasonlóan lenne erőd a védelmedbe venni? Mármint a gyereket, nem az apját.

febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
92%
Kár volt hazamenned vele. Csodás, nyugodt terhesség várható, utána pedig odaadó apává válik a férjed. El tudod képzelni? Álmokat kergetsz.
febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
75%

Aztán miért vagy együtt ilyen emberrel?

Tán aranyból van a f..a?

febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
80%

43.

Azt írja: párom.

Szerintem "úgy" maradt, nem volt itt tervezve az a szegény kisbaba.

febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, miért nem válaszolsz a kérdésekre?
febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
20%
Mert kamugyanús.
febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra várt volna megoldást, hogy lehetne összebékíteni mindenkit mindenkivel, de csak azt kapta, hogy dobni kéne az ősbunkót. Nem könnyű döntés az biztos, de minél hamarabb megtenné, annál hamarabb lehetne nyugodt terhessége és élete.
febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!