Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derült ki, hogy megcsal...

Hogy derült ki, hogy megcsal a párod? Mit tettél, mit éreztél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 22:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Egyre többet kezdett eljárni bulizni, aztán egyszer egész este nem vette fel a telefonját, egész éjjel ideges voltam, aludni sem bírtam (együtt laktunk). Aztán hajnalban is hívtam, nem vette fel, nem tudtam mi lehet, ilyet még soha nem csinált, a barátait sem tudtam elérni, akikkel lenni szokott. Reggel 8-kor állított be. Kérdeztem ordítva hogy hol volt, azt mondta, hogy nagyon berúgott egy szórakozóhelyen és elaludt. Csak az volt az érdekes, hogy nem is volt piaszaga, se ittas. Aztán szép lassan kiderültek a dolgai, akkor is a nőjénél volt, csak a béna elaludt szex után.
2011. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Megérkezett a telószámlája hívásrészletezővel.Én meg bedühödve,hogy két hete fizettük be az előzőt,felbontottam,hogy befizessem neki,mert elutazott külföldre...hááááát...minden második hívás a kolléganőm volt.Akkor dühös voltam és sárba tiport.Ma már boldog és büszke!Ha nincs a kolléganő,soha nem ismertem volna meg a második férjemet!
2011. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
A bartaim meglepi bulit szerveztek nekem anno,és mikor kimentem valamiért a konyhába megláttam egyik barátnőm szájába...A hülye még azt mondta nekem ez nem az aminek látszik cica. Az első pofon az élettől,azóta persze boldog kapcsolatban vagyok,csak nem vele.És a barátnő sem barátnő már.
2011. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Elment bulizni.Minden hétvégén eljárt.Aznap,mielőtt szakítottam volna vele,pont ő szakított velem.Nem volt indoka,nekem az lett volna az indokom,hogy ez a kapcsolat olyanná vált,mint egy barátság.Szakított velem még akkor.Utána beszéltünk még este,azt mondta,hogy megcsalt a hétvégén.Jó mondom.Akkor ennyi volt.
2011. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem volt nehéz észrevenni. Egyre többször dobta a közös programokat, furcsán kacskaringós történeteket adott elő teljesen hétköznapi dolgokról....


Nagyon rosszul éreztem magamat, nem is tudom pontosan leírni, milyen érzés volt rájönni mindenre.... Azóta többször is megkeresett, de lepattintottam a fr*ncba. Türelmes vagyok, de nálam is mindennek megvan a határa.

2011. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
5 év együttlét és két gyerek után kissé elhagyta magát,felszedett pár kilót. Egy nap azzal jött,hogy ő elmegy kondizni,hogy lefogyon. Bár tőle ezt is furcsálottam,de még nem volt feltünő. Hanem amikor új ruhákat vett magának,és elkezdett pacsulikat használni,rögtön tudtam mi van. Rákérdeztem a dologra,és ő nem tagadta.Másnap munka után hazajött,de már az ajtó elött voltak a cuccai. Fél év kellett hozzá,mire szóbááltam vele,akkor is inkább a gyerekek miatt.
2011. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Egy közös barátunk mondta el. Megpróbáltam megbocsátani neki, de már nem tudtam férfiként nézni rá, csak egy utolsó féregként. Folytattuk a kapcsolatot, mert meggyőzött, de ott kínoztam, ahol tudtam, mondhatni megkeserítettem az életét, mert ő szeretett (sőt, a mai napig szeret), és mindent eltűrt. Sokszorosan visszakapta a szenvedést, amit okozott, pedig nem direkt tettem.
2011. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen (úgy tudom) nem volt sose.

Viszont:


Egyszer a leghosszabb kapcsolatomban azt éreztem, hogy megcsal, vagy nem őszinte, vagy valahogy furcsa. Igaz, kapcsolatunk elején volt, de akkor más volt, mint előtt, vagy utána bármikor is.

Az volt, és később el is mondta, hogy tanácsot kért egy előző nagy szerelmétől (aki nem foglalkozott úgy vele..), hogy hogyan viselkedjen, hogy velem összejöjjön...

És én jól éreztem a furcsaságát. Nem mondta el, hogy beszélgetett egy másik nővel, emellett súlyosan ügyelt néhány dologra, amire addig nem.


Aztán elmondta, és akkor nehezen akartam elhinni, de azóta hogy teljesen megismertem és a körötte lévőket is, így tudom, fölöslegesen aggódtam. (nem azért szakítottunk amúgy :-))


Tehát MEGÉRZÉS + FURCSA VISELKEDÉS, akkor ha nem is megcsalás, de valami nem stimmel...

2011. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus, mennyire kétszínű emberek vannak :(

Az én párom is megcsalt egyszer, de volt benne annyi, hogy utána azonnal felhívott és elmondta (én éppen a szüleim látogattam meg).

Szakítottam vele és belebetegedtem. Három hétig nem ettem, csak párnaponta egy szelet kenyeret, és nem aludtam, csak sírtam. Minden kötelezettségem elhanyagoltam. Pánikbeteg lettem, nem bírtam kilépni az ajtón.

Aztán kb. egy hónap múlva összeszedtem magam és elmentem orvoshoz, aki fokozatosan kikezelt. Ma, két év után már csak annyi emlékeztet erre az esetre, hogy képtelen vagyok távolsági buszon utazni, halálfélelmem van az ülések között. De ahhoz képest, hogy akkor ha az utcára kimentem, úgy éreztem, maguk alá gyűrnek az emberek, ez már igazán semmiség :)

2011. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Kaptam egy emailt egy nőtől, hogy vele csal engem a férjem és egyúttal őt meg velem, ugyanis elfelejtette közölni, hogy házas. No komment...
2011. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!