Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derült ki, hogy megcsal...

Hogy derült ki, hogy megcsal a párod? Mit tettél, mit éreztél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 22:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

Az elso szerelmem,aki megkerte a kezem csalt meg.

Husvethetfo volt,es este miutan vegzet a locsolkodasokkal szokas zerint.Eljott hozzam ,es igaz egy kicsit ittas volt,de ilyenkor nem bun.Szoval nalam aludt aznap,es sex utan mely csendbe bamulta a falat,es konnyezet a szeme.Egybol feltunt es rakerdeztem hogy mi bantja.Erre annyit mondot,ha elmondja akkor tobet nem talalkozhatunk.Megijedtem hogy roszbakeveredet.De elmondta hogy aznap meglatogatta az exbaratnojet aki nemreg szakitott a baratjaval es maga alatt volt,erre megcsokoltak egymast es sexeltek.

Azthittem meghalok mikor a fajdalom belemhasitott.Fajt.Utanna bocsanatott kert de megsem halottam,elkuldtem az ejszaka kozepen.Taxit sem hivtam neki,minek?Kesobb depresszioba estem,es senki sem tudta mi a bajom.Nem mozdultam ki a szobambol sem.A haziorvosomat kertem meg hogy adjon egy eros nyugtatot mert nem tudok dolgozni sem.Egyedul dolgoztam fel.Had ne mondjam o volt az elso komoly baratom aki elott egy hulye megeroszakolt.Ezt tudta es megis ennyit jelentettem neki.Eskuvo elott megcsal.Ilyenek a ferfiak a farkuk vezerli oket,semmi mas.Azotta gyulolom a ferfiakat,es nem bizok bennuk.Nyitott kapcsolatba elek.

2011. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
98%

A volt barátnője a velünk szemben lévő bérházban lakott régebben, amikor mi oda költöztünk akkor már(a pasim szerint) nem lakott ott.

Egyik este elindult a barátjával dévédézni, én meg kiugrottam a teraszra elszívni egy cigit, bámészkodtam, és egyszer csak megláttam ezt a szerencsétlent szemben az ablakban amint megöleli az "elköltözött" lányt, megcsókolgatja, levetkőzik, neki áll megvacsorázni, én meg csak álltam és elzsibbadtam. Nagyon érdekes érzés volt, a fülemben dobolt az adrenalin, el is szívtam kicsivel több cigit mint egy :-) Viszont volt nálunk valami amit a csajtól hozott el pár nappal korábban, csak persze nekem azt mondta, hogy egy haverja volt barátnőjétől van (kifejezetten csajos cucc volt) Nekem összeállt a kép a fejemben, hogy ez a voltcsajától van, szépen betettem egy zacskóba (teszkósba) átsétáltam a szemben lévő bérházba, sikeresen be is jutottam felmentem az emeltre, és ráakasztottam a teszkós szatyrot a kilincsre, aztán hazamentem. És vártam. Hazajött, úgy csinált mintha semmi nem történt volna, szexelni akart! Nem tudtam hányjak vagy vagy röhögjek. Rövid időn belül elköltöztem.

Ja az indok az volt a megcsalásra, hogy én nem szeretem az análszexet.

2011. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem agár alkatú csaj! :)

Szerintem az ilyen típusnak semmi se jó!

Aki szerelmes, az elnézi a másik hibáit, aki meg nem szerelmes, az magát a tökélyt is megcsalja.

Örülök, hogy jól végződött a történeted!

2011. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
98%

"Ja az indok az volt a megcsalásra, hogy én nem szeretem az análszexet."


Rohadjon meg az ilyen, akkor éljen együtt egy s.egglyukkal, ha neki az a fontosabb!


Vertem volna szó szerint agyon, ha egy s.egg után még belém akarja rakni! Hányinger!

2011. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 65%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-09 22:43


Kérlek mond el, együtt vagytok még? Mi történt a végén? Vagy most mi történik?

2011. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem a kedves "párom" egy hét után csalt meg úgy hogy előtte 2 hónapig könyörgött legyek a barátnője:D A sztori legjobb része hogy én nagyon szerettem pedig az az egy hét másnak semmi nekem a világ volt mert első "komolynak" indult fiú volt az életemben.Aztán történt hogy a kedves akkori legjobb barátnőm(már nem az) úgy gondolta hogy ő szemrebbenés nélkül felsétál a kedves palim lakására, hogy úgyis arra járt unatkozik stb stb :D

Mondanom sem kell hogy szépen szexeltek egy nagyot gondolták ugy sem tudom meg :D Hát ezt nagyon bebukták mert a palim hawerja még az aznap felhivott hogy ezek összeszűrték a levet, mondanom sem kell hogy tombolni kezdtem a vége az lett hogy a lányt elég rondán megvertem kissé vérzet orra szája de sajna komolyabb baja nem lett :D Az exem a mai napig tagadja és utánam járkál miszerint ő mennyirre szeret engem és a többi és a többi.CSaj azóta is pofátlanul rám köszön ha találkozunk meg vigyorog nagyon vicces egy leányzó mondhatom :D Akkor abban a percben nagyon fájt úgy éreztem elárultak!Viszont ma már én is csak röhögök rajtuk mert a két szerencsétlen megérdemelte egymást :D Mindenesetre bár most szingli vagyok azért csak csak dagad a májam hogy az ex lassan 2 éve könyörög a bocsánatomért a lánykára meg rá sem néz már!:D:D:D:D:D

2011. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Azért óvatosan azzal a májdagadással:-).

Engem tudtommal még nem csaltak meg, de a szakítás olyan borzasztó fájdalom tud lenni, hogy el sem tudom képzelni, milyen, mikor kiderül: megcsaltak.

Ezért kérdeztem.

2011. ápr. 15. 09:01
 28/31 anonim ***** válasza:
A nem agár vagyok:-), szerintem a sima szakítás rosszabb, ha valamelyik fél még szeret.A megcsalás nem feltétlenül világvége, lehet egy jelzés is, mint pl. nálam.Nekem volt olyanom is, akivel simán csak szakítottunk, és azt jobban sajnáltam, mert értékes embernek tartottam, de köztünk így alakult.
2011. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A májdagadásos vagyok :) Köszi majd vigyázok rá ne legyen olyan nagy :) Én szurkolok hogy neked ezt ne keljen soha átélned szép napot :)
2011. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Sulis vagyok.

Volt egy ilyen vagány, ri*anc (értsd:átment rajta a fél suli) havernője,

Akivel egyszer rajtakaptam hogy csókolózik🤢🤢

2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!